Awatar użytkownika
Dagles
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 222
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:06

13 lip 2007, 23:05

syla75 pisze:DAGLES nie denerwuj się będzie dobrze trzeba przetrwać ten okres wszystko jest teraz trudne i cieżkie ale zobaczysz jak za kilka miesięcy będzie fajnie chociaż ciągle coś sie znajdzie.trzeba szukać sposobów,ja karmie małą kiedy śpi więc też muszę się nagimnastykować.A może ty jesteś nerwowa podczas karmienia i Jagódka to czuje ,bo napewno myślisz znowu bedzie sie krecić i płakać a nie jeść.wycisz się i nie denerwuj.
dzieki kochana!!!!! dzis na maxa przekazałam jagodzie zdenerwowanie... nawet poszarpałam rozek w którym lezała a ona w jeszcze wiekszy ryk :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: i poszła spac bez jedzenia :ico_placzek: ale ze mnie debilka....
jeszcze tylko zmusze meza zeby wiecej jagoda sie zajmował... bo juz nie wyrabiam... :/

[ Dodano: 2007-07-13, 23:09 ]
Rybka na sztucznym zawsze wiecej chyba dziecie przybierają....
super ze u mamy OK!!!!!!!!!!!!!!!!

Mordeczko moja patrzy najczesciej w lewo... musze powiedziec o tym lekarce

[ Dodano: 2007-07-13, 23:10 ]
kasi.k pisze:a na razie, powiedzcie mi czy moja Vikula nie je za mało mleczka?? bo od kilku dni je co 4h (tzn. o 8, 12, 16, 20 i 4 rano) ale tylko po 150ml :ico_olaboga: za nic w świecie nie ruszy mleka w mniejszym odstepie czasu niz 4h... jak próbuje jej dac wczesniej (np. po 3h) to mi się wierci, odpycha butelke, płacze i krzyczy przeraźliwie a nerwy ma takie, że potem musze ją z 20 minut uspokajać :ico_olaboga:
kurcze to moze moja tez tak zaczyna miec a ja niepotrzebnie z nią walczę... juz sama nie wiem...

asiula.k11
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 74
Rejestracja: 16 maja 2007, 12:08

13 lip 2007, 23:12

Dagles nie martw się u nas ostatnio to samo, jak tylko przystawiam do piersi to wierzga nóżkami i płacze, łapie brodawke kilka łyków i to samo, i tak aż do momentu jak mleko zacznie samo spływać-leniuch jeden nie chce jej sie ciągnąć :-D ale rozumiem Cię bo mnie to też wyprowadza z równowagi :ico_wstydzioch: coś jej palnę głupiego a potem jest mi wstyd i ją przepraszam :ico_wstydzioch:

iw_rybka, dawno Cię nie było witaj :-D
M0rD3CzKa, życze miłej pogawędki :-D :ico_brawa_01: , a co z kim masz gadać :ico_oczko: :-D

kurde właśnie disiaj odkryłam u mojej małej ciemieniuche :ico_szoking: a już myślałam że nam sie ominie to paskudztwo, ale za radą mordeczki posmarowałam masłem i potem wyczesałam zobaczymy jutro czy sie powtórzy.
Jeszcze jedno-do tej pory Natalia spała całą noc od 22 do 5-6 rano , a teraz jakoś niespokojnie śpi :ico_zly: i musze wstawać a tak mi sie nie chce :ico_wstydzioch:

Ok niunia wstaje :ico_noniewiem: dobrej nocki

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

13 lip 2007, 23:17

Dagles, jestesmy tylko ludzmi ... co prawda matki maja wiecej cierpliwosci i tego wszytskiego co potrzebne do wychowania dziecka ale czasem i nam nerwy puszczaja .. nie mysl o tym ze szarpnelas ten rozek czy cos powiedzialas tylko popatrz na Jagodke jaka jest slodka i kochana ,przytul ja i juz bedzie ok :-) a tak apropo... Wy trzymacie jeszcze maluchy w rozkacj?? bo moj Kacpi juz w zaden sie nie miesci :ico_olaboga: i juz od dawna pochowalam je wszystkie :-D
iw_rybka, tesknilismy :ico_placzek: ciesze sie ze z mamą ok... caluski dla Niej ... i ... musze Cie przeprosic :( Wybacz ze nie odpisalam na twoj sms ... ale moj telefon lezal 3 dni u mamy bo zapomnialam go zabrac od niej a ona nie czytala moich wiadomosci i dopiero niedawno go przeczytalam :(( :ico_sorki: :ico_sorki: Super ze Jedrus przybiera na wadze... Jesli pomaga mu butla to sie ciesz :)) a i masz okazje zeby tatusiowi wreczyc jedzonko i maluszka a sama odpoczac w tym czasie :ico_oczko: ale z cycusia nie rezygnuj- masz racje :-D
kasi.k, Vikusia sama najlepiej wie kiedy chce jedzonka wiec napewno nie masz sie czym przejmowac a 150 ml to sporo wiec pewnie spokojnie starcza jej na 4 godz ... Tylko moj Kacpi nienormalnie zjada co 2 godz po 170:-D chociaz ostatnio troszke mniej jje bo tez 150 mu sie zdaza :-D :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

13 lip 2007, 23:39

kasi.k, nie martw sie,bo Viki je ksiazkowo.Na mojej puszce z mlekiem jest napisane,ze dziecko 3-miesieczne powinno zjesc 150 ml - 5 razy na dobe :-D

Dagles, no wiem wlasnie,ze na sztucznym przybieraja ale to oznacza,ze moje slabo mu sluzy :ico_noniewiem:
No i ja tez raz potrzasnelam malym,wiec nie nie martw - nie ty jedna :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

asiula.k11, witaj :-D Musisz myc dokladniej glowke i zawsze czesac po kapaniu - nawet 3 wlosy :ico_haha_01:

M0rD3CzKa, nie ma sprawy - nawet dobrze,ze nie napisalas,bo dzieki temu zostalismy do dzisiaj w Koszalinie a tak chcielismy odjechac z fochem wczesniej :ico_oczko:

Lece spac - dalam malemu mleko przez sen i mam nadzieje,ze troche pospie :ico_wstydzioch:

[ Dodano: 2007-07-14, 06:52 ]
widze,ze nikogo nie ma.No coz - ja jestem bo moje dziecko od pol godziny juz nie spi i ani mysli spac dalej :ico_olaboga:

No nic - poczekam.Za poltora godziny sie zmeczy i zasnie :-D

Przebralam go i nakarmilam,a on znowu nawalil w pieluche :ico_szoking: a teraz lezy w lozeczku i gada do tych swojich miskow :ico_olaboga:

Zapomnialam wam napisac,ze moje dziecko jest przekorne.Na starym lezaczku jakos tam sobie lezal i byl zadowolony - ale na nowym,dosc kosztownym jak na nas lezaczku baaaaaaaardzo szybko sie nudzi.Doslownie jak by go gryzl w pupe :ico_zly:

Co do kremow do pupy -,to ja uzywam sporadycznie,jak widze,ze cos mu wyskoczy,glownie jak byly upaly.Profilaktycznie wcale.Uzywam chusteczek Pampersa i jestem z nich zadowolona.

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

14 lip 2007, 12:26

czesc :)
ja na sekunde wkleic fotke dla Rybki i Jogo :-D
Obrazek

Awatar użytkownika
Dagles
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 222
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:06

14 lip 2007, 13:07

dziewczyny dzieki za pocieszenie!!!!!!!!!!!!!!!! kurde jak mi głupio bo jeszcze mój Piotr widział jak szarpie ten nieszczesny rożek... ale szybko zainterweniował a ja dochodziłam do siebie, ona szybko usneła...

Mordeczko super portret Kacpra!!!!!!!!!!! i nazeczonych wypasik!!!!
moja jest bardzo kruszynka... moze 5600 wazy... wiec rozek jeszcze ją fajnie otula jak zasypia :ico_haha_01:

Rybka no ładnie z tym lezaczkiem...
co do mleka... to sztuczne ma po prostu ten zageszczacz moze a Twoje nie...

asiulak moze po prostu cos zjadłaś... u nas tak jest jak najem sie lodów :ico_wstydzioch: a potem znów jest spokój. :ico_haha_01:
moja tez niespokojnie spała... wstawałam co chwila bo kwekała...

asiula.k11
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 74
Rejestracja: 16 maja 2007, 12:08

14 lip 2007, 14:32

Ale tu dzisiaj spokój :ico_szoking: wszyscy chyba na nowym wątku :-D

Rybko szkoda w takim razie kasy, ale może jeszcze polubi ten leżaczek :-) , a ja kupiłam na allegro mate edukacyjną ale jakoś po 15 minutach jej sie nudzi i pewnie nie za bardzo nam sie przyda ten wynalazek :ico_noniewiem:

Moja dziecina nie lubi rożka i tylko w szpitalu w nim leżała :-) , a teraz już sie nie mieści :-D

Awatar użytkownika
Mróweczka
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1333
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:35

14 lip 2007, 15:40

czesc

poczytałam troszki

Dagles mi to niedosc ze wywija to mnie boli czesto jak je!!! wiem ze powiecie ze zle trzyma cyca ale to niezawsze to- a ja niewiem co!!! :ico_placzek:

ośmiorniczka fisher-price, sorki ale niepamietam kto pytal!!!sorki :ico_noniewiem:

caro Oskar słodzio-miodzio!!! :-D

a moj mały niewie co to rożek, bo niekupilam zadnego!!! :-)

kasik widocznie tyle potrzebuje i tyle je, wiec niema sie co martwic o ile nie chudnie!!! moze sie odchudza bo modelka ma zamiar zostac :ico_oczko:

[ Dodano: 2007-07-14, 15:43 ]
ja tez uzywam sudocremu :-) a husteczki huggies!!!

[ Dodano: 2007-07-14, 15:54 ]
Obrazek

czy ja niewyglądam troche jak Shrek???

[ Dodano: 2007-07-14, 15:56 ]
a zapomnialabym- Eryczek wczoraj sam z plecków na brzuszek sie przekrecil- dał wreszie rade i w druga strone :ico_brawa_01:
i był na pierwszym spacerze ze swoja kolezanka sasiadka małolatka!!! :ico_haha_01:

[ Dodano: 2007-07-14, 15:57 ]
Obrazek

a tutaj little SUMO :-D

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

14 lip 2007, 16:31

moj maly dzis prawie caly dzien spi a mi sie nudzi i bawie sie zdjeciami :-D
Obrazek
Obrazek
Obrazek

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

14 lip 2007, 17:42

Cześć kochane!!!!!!!!!!

Mordko pomysł z połaczeniem wątków super!!!!!!!!!

Kasi.k twoja mała zjada według mnie bardzo ładnie!!!!!!! mój jak zjadał samo mleko to 120 to był max, i to niewiele razy, teraz dopiero zjada więcej, ale zgęszczone( najbardziej lubi z kaszką malinową!!!!!!! i wiecie co?????? On juz wogóle nie chce samego mleka hi hi, i muszę mu choć trochę zagęścić każde jedzenie, dopiero wtedy zje!!!!!!!!

Rybciu witaj kochana, my tu tęskniłyśmy bardzo :-D

Dagles nie przejmuj sie tak bardzo, ja też nieraz cała w nerwach i zdarza mi krzyknąć na małego jak juz mnie wszystko wyprowadz z równowagi!!!!!

Asiula mój Oskarek też przesypiał całe noce, ale gzdzieś od miesiąca, budzi się, tzn nie wybudza sie tylko tak sie wierci i wierzga, podniosę go na rece i położe i znowu zasypia, mnie też się nie chce wstawać :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:

Mróweczko Eryczek po prostu przepiękny!!!!!

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości