Aniula
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 897
Rejestracja: 07 cze 2010, 22:34

13 paź 2011, 15:15

Witam jestem tegoroczna styczniowka no i wychodzi na to ze bede czerwcowka 2012 ale nie ma jeszcze nikogo i pomyslalam ze moz sie do was dokleje :ico_sorki: termin mam gdzis tak na poczatek czerwca jeszcze nie wiem dokladnie 25 mam wizyte i zalorzenie karty to dowiem sie czegos wiecej :ico_sorki:
Mam nadzieje ze mnie przyjmniecie :ico_noniewiem:

wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

13 paź 2011, 15:18

Aniula, ogromne gratulacje
powiedz planowane czy wpadka

Aniula
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 897
Rejestracja: 07 cze 2010, 22:34

13 paź 2011, 15:25

hej dziekuje no powiedzialabym ze wpadka he

[ Dodano: 13-10-2011, 15:29 ]
ancurek86 dziekuje :ico_oczko:

U mnie na szczescie na razie mdlosci nie ma :ico_sorki: za to z Nadia meczylam sie do 4 miesiaca :ico_sorki:

oby teraz bylo inaczej jak narazie bola piersi i jestem senna :ico_spanko:

bardzo wspolczuje :ico_sorki: na mdlosci mi pomagalo cos slodkiego zawsze mialam herbatniki sprobuj moze i Tobie pomoze :ico_oczko:

[ Dodano: 13-10-2011, 15:30 ]
ancurek86 widze ze pisalysmy razem posta :-D :-D

ancurek86
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 162
Rejestracja: 31 sie 2011, 19:55

13 paź 2011, 15:25

Aniula gratulacje :ico_brawa_01:
Jak się dziś czujecie? bo u mnie dalej mdłości i wieczorne wymioty... :ico_placzek:

Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

13 paź 2011, 16:29

Mam nadzieje ze mnie przyjmniecie
jasne że tak :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: gratulacje

Byłam u lekarza z dzidzią wszystko wporzadku fika ślicznie nawet w sonde od usg kopneła , zajrzeliśmy pomiedzy nogi narazie nic nie dynda ale lekarz nie kazał sie nastawiać bo zawcześnie ale mam nadzieję że już nic tam nie bedzie dyndać :ico_oczko: :ico_haha_01: .Te plamienia to od lekkiej nadrzerki z szyjką wporzadku pozamykane wszystko. Nie wiem ile mierzy dzidzia bo już nie da sie jej całej zmierzyć tylko mierzył główkę i kość udową .

agasio
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 687
Rejestracja: 05 lip 2011, 18:00

13 paź 2011, 18:28

Witajcie!!!
Asiab- jak tata? Trzymam kciuki, aby sie udało!!!
u mnie wczoraj wieczorem po przytulanku z mężusiem pojawiło sie plaminie, tak sie przeraziłam, czy któraś z Was tak miała. Dzis juz njie wiem czy z wrażenia czy z innego powodu boli mnie brzuchol, dzwoniłam do lekarza, każał sie uspokić i nie denerwować skoro ustało, to powinno być ok.
Aniula- gratulacja dla mamuśki!!!

Awatar użytkownika
slonko2008
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1374
Rejestracja: 04 maja 2008, 11:40

13 paź 2011, 18:40

hej dziekuje no powiedzialabym ze wpadka he
ale fajna wpadka gratulacje :ico_brawa_01:
Te plamienia to od lekkiej nadrzerki z szyjką wporzadku pozamykane wszystko
ja też miałam plamienia z nadrzerki a co do szyji to mam krótką szyjke :ico_noniewiem: w 20 tygodniu jestem umówiona na badania prenatalne i dostałam jeszcze skierowanie na UKG płodu ale mam je zrobić dopiero jak by na tym badaniu prenatalnym wyszło coś nie tak z serduszkiem . a tak pozatym to dalej mam białko w moczu od poczatku ciązy mi się trzyma , to podobno coś z nerkami ma związek
Dzis juz njie wiem czy z wrażenia czy z innego powodu boli mnie brzuchol, dzwoniłam do lekarza, każał sie uspokić i nie denerwować skoro ustało, to powinno być ok.
to napewno ze stresu

Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

13 paź 2011, 21:03

Asiab- jak tata? Trzymam kciuki, aby sie udało!!!
mama tylko do niego dzwoni nam nie kazała dzwonić bo nie idzie z nim rozmawiać przez tel rozkleja sie a nie wolno mu sie denerwować bo dostanie gorączki i ciśnienia i niewykonają jutro aperacji. Rano ma mieć operacje nie wiemy czy będą usuwać całą nerkę czy połowe lekarz powiedział że jak go otworzą to zobaczą. Operacja ma potrwać ponad 2 h. Chyba nie będe spala całą noc :ico_placzek: :ico_olaboga:
u mnie wczoraj wieczorem po przytulanku z mężusiem pojawiło sie plaminie, tak sie przeraziłam, czy któraś z Was tak miała. Dzis juz njie wiem czy z wrażenia czy z innego powodu boli mnie brzuchol, dzwoniłam do lekarza, każał sie uspokić i nie denerwować skoro ustało, to powinno być ok.
to była żywa czerwona krew czy takie brazowe brudne bardziej ? Bo ja miałam taka brązową wydzielinę . Myślę że wszystko jest ok u ciebie a brzuszek boli bo sie martwisz jak sie nie powturzyło wiecej to sie nie denerwuj tak jak lekarz kazał.
a tak pozatym to dalej mam białko w moczu od poczatku ciązy mi się trzyma , to podobno coś z nerkami ma związek
a co lekarz na to białko ?

Awatar użytkownika
Myszka_
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3255
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:25

13 paź 2011, 21:18

Witajcie kochane,
Mam nadzieje ze mnie przyjmniecie :ico_noniewiem:
witaj i gratuluję :ico_brawa_01:

asiab, będzie dobrze, zobaczysz myślę o Was i trzymam kciuki za powodzenie operacji!!!
Dobrze, że z dzidziusiem dobrze :ico_brawa_01:

ja tylko na chwilę, chciałam się przywitać i zobaczyć co u Was, ja padam na twarz.
aaa Jagódka pajacyki super, fajne kolorki :-D

dobrej nocy życzę papa

asiab trzymaj się dzielnie

dzwoneczek82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:32

13 paź 2011, 22:03

Witam

mama_zuzi dobrze ze sie odezwałaś...i ze wszystko u was ok!!! :ico_brawa_01: Ależ ci fajnie z tym usg...ja też takie miałam 1 września.. :-D nastepne 26 października...moze znow pozwolą mi tak długo popatrzeć na dzidziusia :-D . Jak widzisz ja tez tylko wieczorami...bo cały dzien w pracy... :ico_noniewiem:

asiab :ico_brawa_01: dobrze ze wszystko u was w porządeczku :ico_brawa_01:
u mnie wczoraj wieczorem po przytulanku z mężusiem pojawiło sie plaminie,
gdzies wyczytałam ze tak moze być po stosunku...pewnie czujesz już ruchy maleństwa...wiec ono powinno cie uspokoić

Aniula, gratuluję serdecznie :ico_brawa_01:

Dawiduś jest zachwycony chomiczkiem :509:

[ Dodano: 13-10-2011, 22:05 ]
aaaaa...ja dziś zaczynam 20 tydzień :580: :064:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość