ania0807
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 312
Rejestracja: 20 mar 2007, 18:18

05 lip 2007, 19:58

HEJ.Męcze i męcze te zdjęcia i nic mi nie wychodzi ale uparciuch ze mnie i może jakoś do tego dojde bo ja tak już mam.Dzisiaj Oliwka miała usg bioderek, trzecie i ostatnie bo wszystko jest w porządku.
Karolas wszystkiego naj naj naj naj najlepszego :ico_tort:

Awatar użytkownika
madzia22
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1124
Rejestracja: 11 kwie 2007, 20:14

05 lip 2007, 20:17

no wkoncu mam troche czasu zeby nappisac :-)
Elviska bardzo mi przykro :ico_placzek:
Magdzinka fajnie było Was spotkac (jedziemy do czd 16 takze jak bys byla to daj znac)
Iza ja teez brałam slub 28.10.2006
co do rozmiaru to 68
witamina d 1 kropla raz dziennie
witamina c 2 razy po 3 krople
cebion multi 1 raz dziennie 3 krople
Zelazo po 1 ml 2 razy dziennie
i kas foliowy 2 razy dziennie po 0,5 tabletki
Małgorzata nie ma sie co przejmowac na zapas napewno bedzie dobrze
Iza biedna mirelka równiez mam nadzieje ze sie polepszy
Karolas :ico_tort:

Awatar użytkownika
Iza@
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 424
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:22

05 lip 2007, 20:58

Hekkate, tak teraz patrzałam na twojego uśmiechniętego Daniela jest naprawdę słodki te miny uśmiechy, ta z pielucha mnie powala mina na 6 + :ico_brawa_01:

Karolas :ico_tort: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_zdrowko: :564:

Awatar użytkownika
karolas
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2031
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:26

05 lip 2007, 21:02

ANIA0807 Ale sliczna córeczka i jakie włoski ma długie jak Mirelka :ico_brawa_01:
MAGDZINKAnie ma sprawy przesle Ci przepis na placek z budyniemna maila w wolnej chwili :ico_oczko:
A ja łasnie od początku nie biorę Amelki na karmienia do siebie do łozka bo wiem ze bym z nia zasypiała a poza tym nie mamy łoża tylko normalnych wymiarów tapczan a maż by ja raczej zgniutł bo sie lubimy zreszta oboje co pewien czas na boczki przekładac i tak sie całą noc turlamy po łozku hi hi hi.
LUTOWECZKI dziękuje wam wszystkim za życzenia jesteście kochane, szkoda ze nie mogłysmy sie spotkac na tej imieninkowej kawce wszystkie razem. Była tylko moja mama i siostry bo reszta w pracy i cały dzien leje więc szwagierka z mała nie dotarły przez tą pogode
DOROTA.M. moze Agatka ma takie słabsze dni i potrzebuje tyle snu nie ma co sie martiwc ,poza tym moze rosnie i dlatego potrzebuje więcej snu hi hi hi i zobacz jaka pogoda-cisnienie leci w dół na łeb, na szyjęAmelka tez więcej teraz spi.
IZA@ a lekarka mówiła ci ze jak są szmery zebys małą oklepywała zeby ta flegma sie odrywała i lepiej jej schodziła? Ja tak robię Amelce tylko ze to trzeba wiedziec jak sie oklepuje bo musisz mieć dłoń swoja złozona w taki domek taka nie całą dłonia otwarta klepac tylko taki daszek robisz z palcy i oklepujesz małej plecyki a ona musi lezec na twoich kolanach główka w dół więc to sie robi przed jedzeniem wiadomo czemu. No i po takim oklepanku jak Amelka miała kaszelek to po 3 dniach znikał albo sie jej polepasłąo no i tak samo ja codziennie teraz oklepuje i po oklepaniu ściagam jej katarek fridą z noska i pieknie schodzi juz go gubi :), głowa do góry bedzie dobrze antybiotyk pomoze a te szmery to oskrzelowe są na pewno

kingas
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 110
Rejestracja: 16 maja 2007, 15:41

05 lip 2007, 21:52

No juz wrocilam ale bylo fajnie, tak mobizuje sie zeby cwiczyc 2 razy w tygodniu ale narazie nie wychodzi brak czasu, a od przyszlego czwartku wracam do pracy wiec chyba bedzie czasu jeszcze mniej.
Sesila Miloszek tez dostal skierowanie na patronazowej wizycie lekarza po urodzeniu i mial badanie bioderek chyba w 4 albo 6 tygodniu zycia.
Hekkate Twoj Danielek przypomina mi czasami Miloszka, troche sa podobni przynajmniej mi czasami tak sie wydaje.
Magdzinka ja jak jeszcze karmilam piersia to nie zasnelam nigdy ale karmilam na siedzaco, tylko przymykalam oczy i czulam sie senna ale nie zasnelam.

Ale w szpitalu po porodzie miala koleznake po cesarce i ona karmila na krzesle bo jakos ja tak rana nie bolala to przymykaly sie jej oczy a ja tylko wolalam zeby nie upuscila malej.Wogole jak przypomne sobie szpital i pobyt po porodzie to czlowiek byl taki zmeczony ale sily jakos byly.Mi mowily kolezanki spij pierwsza dobe po porodzie jak dziecko spi, nabierz sily, a ja wlasnie z tego wrazenia nie moglam zasnac, a na druga dobre i noc chcialo mi sie spac to juz nie pospalam bo Miloszek sie juz coraz czesciej budzil i karmilam.Ale ten czas przelecial nie chce mi sie wierzyc ze to juz niedlugo pól roku. Ostatnio stwierdzialm w rozmowie ze znajomymi ze nie bede sie ociagac tylko po, 3 4 latach che drugie dziecko bo im dluzej sie odwleka tym trudniej pozniej sie zdecydowac, tak mowia moje kolezanki co maja juz dzieci po 5, 6 lat. A wy dziewczyny chcecie miec drugie dziecko i kiedy albo trzecie jesli juz macie drugie?Ja zawsze mowilam ze che miec 3 dzieci, ale najmniej 2.Dobrej nocy pa

Kostunia
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 64
Rejestracja: 17 kwie 2007, 08:05

05 lip 2007, 22:03

Tak czytam, czytam i mam dylemat czy prosica Karolas o przepis na placek z budyniem czy Ize o szczegoly diety (az 4kg w takim czasie :ico_szoking: )
hmmmm
Iza co to za dieta??? bo jestem baaardzo zainteresowana :ico_oczko:
hekkate zdjecie z pieluszka jest super :-)

Ja karmie Tymusia w nocy na lezaco na lozku, ktore wstawilismy do jego pokoiku obok lozeczka. Bardzo sie to sprawdza :) ja jakos nogdy nie zasypiam przy ssaczku.

Dziewczyny Tymus teraz wieczorem wcale nie moze zasnac tzn ma zamkniete oczy i jeczy i do tego musze mu wkladac kilka razy smoka a wczesniej to po jedzonku (trwajacym co prawda 1h przed snem) odkaladalam go nieprzytomnego do lozeczka i tak spal spokojnie do ok 4tej. I teraz budzi sie czesto w nocy. A pisze to dlatego bo zmienil sie tak od kiedy dostaje nowe jedzonko - myslicie, ze to moze byc przyczyna, bo w koncu to jakas zmiana? i czy wy mialyscie podobna sytuacje zaraz po wprowadzaniu nowych posilkow?

[ Dodano: 2007-07-05, 22:09 ]
zapomnialam napisac, ze przed snem dostaje tylko cyca

Awatar użytkownika
kelly
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 846
Rejestracja: 16 mar 2007, 14:26

05 lip 2007, 22:11

bylismy dzis z Tymkiem na szczepieniu wazy 6040. jak na niego to bardzo ladnie w ciagu tygodnia przybral 300g, po kaszkach. ma juz 70cm.

dorota M rozmiar ubranek 74. jedna kropla wit D dziennie. Cebion multi 3 kropelki na jezyczek.

Karolas[/b sto lat, sto lat


[b]MAGDZINKA
ja w nocy jak karmie Tymka to na siedzaco, ale zazwyczaj przy karmieniu zasne, budze sie po chwili, a Tymek spi, wiec odkladam go do lozeczka, chwila moment i mnie tez nie ma :). Tymka zabieramy tylko do lozeczka tak kolo 6-7 jak sie obudzi i spi ze mna do 8, bo maz o 7 do pracy wstaje.

Iza@ tez slyszalam ze oklepywanie pomaga, ale trzeba wiedziecjak reke zlozyc. bron boze plaska dlonia. najlepiej jak palce sa pod katem prawie 90 stopni do reszty dloni a dziecko polozyc sobie na kolanach na brzuszku.

[b]ania0807[/b slodka dzidzia. wlosy ma rzeczywiscie dlugie, akolor jak prosto od fryzjera.

Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

05 lip 2007, 22:17

madzia22, jakie macie te tabletki kwasu foliowego? 5mg?
ania0807, rzeczywiście jakie włosy! Piekne!
kingas, ja raczej kończę produkcję tzn nie mamy już w planie...
Przyznam się Wam że myslelismy kiedyś nad adopcją a teraz nawet znam szczegóły założenia rodzinnego domu dziecka ...Ale to dłuższy wywód...
a w szpitalu tez mi się przysnęło na tym katafalku szpitalnym i się Nina zaplątała w pościeli i aż mnie pielęgniarka objechała a ja tak się wystraszyłam że nie mogłam zasnąć...

Awatar użytkownika
kelly
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 846
Rejestracja: 16 mar 2007, 14:26

05 lip 2007, 23:10

nasz Tymek odkad ma wprowadzone nowe jedzenie to i tak spi jak spal. i obojetnie czy przed snem dostal cyca czy butle zawsze spal tak samo. kiedys jak dostawal samo mleko z butli to przez smoczek nr 1 pil dosc dlugo i zdazyl przysnac przy butli, ze tak jak Kostunia odkladalam Tymka (tez Tymka:)) juz spiaceko. teraz jak dostaje mleko z kaszka i ma specjalny smoczek do kaszek totak sciaga, ze rzadko zdazy zasnac. ale robi sie lekko spiacy, wtedy czekam az sobie odbije, odkladam do lozeczka, wkladam smoka i nuce aaa kotki dwa. zasypia zazwyczaj w przeciagu 5 minut bez rzadnego marudzenia.

zapomnialam wam wczesniej napisac, ze dzis lezac na brzuchu Tymek podnosil pupe do gory i przemieszczal sia na male odleglosci. jeszcze troche i bedzie mi froterowal podloge :ico_haha_01:

pozdrawiam kolorowych

ania0807
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 312
Rejestracja: 20 mar 2007, 18:18

06 lip 2007, 00:13

Wreszcie się udało dzięki za pomoc. To pierwsze zdjęcie jest wcześniejsze.Pisałam już dzisiaj że Oliwka była na usg bioderek i chyba to gdzieś wsiąkło,najważniejsze że wszystko jest ok.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość