BeataW
Wodzu
Wodzu
Posty: 10941
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:58

30 cze 2008, 09:08

mojamaja.corcia, a masz do kogoś nr kom,zeby w razie czego oznajmić dobrą nowinę???? :ico_oczko:
Beatko jak bedziesz gotowa to ja poprosze o opis porodu na wątku porodowym
Jak tylko znajdę chwilkę,to opiszę :ico_oczko:

Awatar użytkownika
laupina
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3921
Rejestracja: 16 wrz 2007, 14:39

30 cze 2008, 09:20

Hejka ja też się melduję
mojamaja.corcia, ja mam podobnie co wieczór 2-3 godz skurcze co 10 min ostatnio a potem przechodzi, mąż się cały czas śmieje,że może już mi tak zostanie :ico_oczko:
Ja mam szpital wokół, moi rodzice wczoraj wrócili z wycieczki,mama 40 stoponi więc wzywaliśmy pogotowie- diagnoza angina, leży jak betka, nawet w razie czego nie mamy gdzie Filipka podrzucić, mąż 2 dzień na antybiotyku,a temp. dziś miał znowu 38 Filip też bierze antybiotyk, ale jemu już na szczęście przeszło tylko musimy dokończyć. Ja się modlę,żeby mnie nie wzięło,mam wprawdzie zawalony nos,ale to da się przeżyć,w sumie to mi się wydaję,że to też jakaś alergia a nie infekcja, zresztą ja w tej ciąży ciągle zasmarkana chodzę.
Dziś mam wizytę na 16 i mm chce koniecznie ze mną jechać, ja też wolałabym nie jechać sama, mam nadzieję,że zbijemy tą temperaturę do 16 i jakoś pojedziemy i jeszcze Młody musi jechać z nami...
Tak,że u mnie jak zwykle wszystko na najwyższych obrotach,ale powiem Wam,że ja nawet lubię tak szybko żyć,szkoda tylko,że te choróbska nam się tak przyplątały,ale na szczęście już wszystko pood kontrolą
jasma dobrze,że wróciłaś, jeszcze muszę Renię gdzieś wyczaić i też ją tu przywołać.
To tyle co u mnie dam znać po wizycie,a już na pewno poinformuję o ewentualnym rozdwojeniu, choć jak wiecie ja kobieta zorganizowana zaplanowane mam to na sobotę, ciekawe czy mi się mó plan powiedzie :-D :-D :-D

CMonikA
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5781
Rejestracja: 11 mar 2007, 12:51

30 cze 2008, 09:53

a masz do kogoś nr kom,zeby w razie czego oznajmić dobrą nowinę????
no własnie mam tylko do Marty ale ona w szpitalu, więc jakbym mogła kogos prosic o nr tel :ico_sorki: to napisze smska jak cos :)
laupina, zdróweczka dla Wszystkich u Ciebie życze

Awatar użytkownika
laupina
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3921
Rejestracja: 16 wrz 2007, 14:39

30 cze 2008, 09:54

mojamaja.corcia, wysłałam Ci pw

CMonikA
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5781
Rejestracja: 11 mar 2007, 12:51

30 cze 2008, 09:56

laupina, :ico_sorki: dziekuję bardzo :)

Awatar użytkownika
Wronka
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 329
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:02

30 cze 2008, 11:48

mojamaja.corcia, trzymaj sie kobieto :ico_haha_02:
Jasma- jasne :-) my to sie "spotykamy" codziennie prawie :ico_haha_02:

U mnie luzik choc wczoraj jak sie położyłam spać- przyznaje ze dosyć późno i juz raczej dzis a nie wczoraj to takie miałam wrażenie jakby dzidek kręcił sie i zmieniał pozycje- nawet nie wiem czy główką w dół czy na odwrót bo czekam na to ostatnie usg w czwartek.
Czekam jeszcze na dwie koszule łądne do karmienia, kupiłam na allegro takie z kieszonkami po bokach piersi- moze dojdą pod koniec tygodnia.

CMonikA
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5781
Rejestracja: 11 mar 2007, 12:51

30 cze 2008, 12:36

ja mam podobnie co wieczór 2-3 godz skurcze co 10 min ostatnio a potem przechodzi, mąż się cały czas śmieje,że może już mi tak zostanie :ico_oczko:
hihi... ja też przez jakis ostatni tydzien mialam co wieczór-a wczoraj to juz caly dzien. i dzis już spowrotem sie zaczynaja-na razie takie słabe.

[ Dodano: 2008-06-30, 12:37 ]
Majka mi poszła spać-więc ja jeszcze ogarniam w domku-bo jak bym miala dzis zostac w szpitalu, to niech mają czyściutko-tylko ciekawe jak bedzie jak wróce ze szpitala.... moze domu nie poznam :)

Awatar użytkownika
Jagna30
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3396
Rejestracja: 07 mar 2008, 11:08

30 cze 2008, 13:13

Witam....

Ja po wizycie u gina.Zawsze jak wracam od niego jestem wkurzona.Kurcze to stary chlop co siedzi tam chyba za kare.Nic nie powie,a jak o cos zapytam to odpowiada a wlasciwie cos tam pod nosem odburknie :ico_zly: Pytam go jak tam u mnie na dole...a on na to ze,DOBRZE.... :ico_puknij: Szkoda slow...potem dodal,ze napewno jeszcze troche pochodze :ico_olaboga: Juz nie pytalam ,nie wnikalam w szczegoly..chcialam tylko wyjsc bo mnie wkur...sorry.Zapisalm mi jeszcze No-spe na te bole i "stawiania" i Aspargin (czy jakos tak)na te krosty,stwierdzil ze to uczulenie.

Wronka, ja tez zamowilam sobie taka koszule z wycieciami po bokach :ico_brawa_01:


Mam tez prosbe do Was...wlasnie ja tez nie mam tel. do zadnej z was kobitki,a chcialabym kogos powiadomic jakby co :ico_oczko:

Awatar użytkownika
laupina
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3921
Rejestracja: 16 wrz 2007, 14:39

30 cze 2008, 13:23

Nie mogę Ci wysłać pw bo ponoć wyłąćzyłaś pw :ico_placzek: :ico_placzek:

[ Dodano: 2008-06-30, 13:23 ]
Jagna30, przyślij mi na pw swój nr to Ci puszczę sygnał

Awatar użytkownika
Jagna30
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3396
Rejestracja: 07 mar 2008, 11:08

30 cze 2008, 13:32

laupina, wyslalam????????Nie wysylalam jeszcze nikomu nic na pw wiec nie wiem. :ico_placzek:

[ Dodano: 2008-06-30, 13:36 ]
Wlaczylam swoje pw :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-06-30, 13:58 ]
Ok mam :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Laupina,dzieki Ci dobra kobieto :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_oczko:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość