lidziasc
Wodzu
Wodzu
Posty: 11315
Rejestracja: 09 mar 2007, 23:02

09 lip 2008, 17:01



lidziasc, super zdjęcia i mała chyba do Ciebie podobna??
dziekuje
taka śliczna damulka
ale zebys wiedziala jak wybrzydza przy ubieraniu :ico_noniewiem:

Kaja, pamietaj ze krakow tez zawsze na was czeka z otwartymi rekami :-D

Awatar użytkownika
Kaja
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2184
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:53

10 lip 2008, 14:01

dzięki Lidziu :ico_haha_02: pamiętam o tym pamiętam :-D
dziś pokupiłam moim pannom kredki zeszyty i inne pierdółki i mam chwilę spokoju bo poszły malować i pisać :-D ciekawe jak długo bedzie spokój oczywiście wszystko musiałam kupiś po dwa bo inaczej to wojna na całego by była :ico_olaboga: :ico_olaboga:

ellepati
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 685
Rejestracja: 25 sty 2008, 23:09

10 lip 2008, 14:43

Dobrze , że jeszcze nia mam tego problemu aby kupować wszytsko podwójne :) Borys narazie zadowala się wszytskim co mu się da :)

Awatar użytkownika
Jola_85
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1029
Rejestracja: 17 maja 2007, 12:49

10 lip 2008, 22:48

czesc kochane.Wybaczcie mi moje nieobecnosci :ico_sorki: ale naprawde mam taki zamet,ze wczoraj juz sie poryczalam z nerwow.No,ale moze od poczatku...
Mirek juz wazy 9500g bylismy w pon na szczepieniu i jutro musze isc zas do lekarza bo dzis dostrzeglismy twarda jak kamien i spuchnieta kulke w miejscu szczepienia martwie sie :ico_placzek: ... Mirus juz ładnie siedzi musimy obnizyc mu lozeczko bo wyczail ze jak sie zlapie czego kolwiek zaraz moze usiasc i boje sie zeby nie wypadł..
W sobote o 4rano jedziemy na urlop na 2tyg wiec nie zdziwcie sie ze mnie nie bedzie mam tylko nadzieje,ze dzieci zniosa dzielnie podroz bo to 6-8godz drogi :ico_noniewiem:
Julia zrobiła sie nieznosna ciagle robi wszystko mi na zlosc a to Mirka gdzies udezy,wsadzi mu cos do buzi zeby zjadl a to mi cos farbami pomaluje,potrafi nawet podejsc i np.babcie uderzyc-niewiem juz co robic wysiadam czasami z nerwow 11 sierpnia idziemy do psychologa moze cos zaradzi.
Jesli chodzi o moje autko to jutro ide na plicje na przesluchanie no ale niestety nic z tego nie bedzie bo tablice sa nie czytelne tamtego auta co na kamere sie nagrało i d.u.p.a zbita ...Ale auto sprzedaje i kupuje inne uzywane bo to jest pechowe-juz 3razy uderzone :ico_noniewiem:

Zla jestem wogole bo wszystko sama musze robic a moj chlop odkad ma quada siedzi przy nim w garazu i mi nie pomaga i jeszcze sie dziwi ze mam pretensje,a ja naprawde chcialabym choc 10min polezec odpoczac w wannie albo choc polozyc sie gazete poczytac spokojnie ale nie mam na to czasu...

Dobra dziewczyny uciekam bo juz pozno a jutro mam kupe roboty jak wroce moze bede bardziej wypoczeta i powklejam jakies fotki choc na NK jest duzo wiec mozecie obczaic..
Buziaki
:ico_buziaczki_big:

lidziasc
Wodzu
Wodzu
Posty: 11315
Rejestracja: 09 mar 2007, 23:02

11 lip 2008, 10:01

CZESC SLONECZKA

JA DZIS ZYJE WYJAZDEM-JEDZIEMY NA WEEK POD NAMIOTY Z DOMINIKA I ZNAJOMYMI.
PIERSZY RAZ JADE POD NAMIOT


Jola_85, NNIE MARTW SIE!!!!!!!!!!
DOMINIKA TEZ TAK MIALA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
NA DODATEK DO OKOLA WYSZLA JEJ WYSYPKA :ico_noniewiem:

TO TAKI ODCZYN WIDOCZNIE JEST UCZULONY..
SPOKOJNIE I UDANEGO URLOPIKU :-) :-)

Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

11 lip 2008, 13:28

Jola_85, kochana współczuje tych nerwów :ico_sorki:

ja wpadlam pozegnac się bo za chwilkę uciekam do domku i jedziemy na zlocik do Polanowa,odezwe sie pewnie dopiero w poniedziałek :ico_sorki:

karina22
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1900
Rejestracja: 10 mar 2007, 14:18

13 lip 2008, 10:47

dziewczynki czy wasze 3 latki tez sa takimi niejadkami???o ja juz niewiem jak i czym karmic mojego łobuza :ico_olaboga: ,śniadanko jest blee,obiad blee,kolacja blee,niemówiac o 2 sniadaniu i podwieczorku,wszystko jest blee. :ico_olaboga: ,ręce mi opadaja normalnie :ico_sorki:

ellepati
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 685
Rejestracja: 25 sty 2008, 23:09

14 lip 2008, 11:01

witajcie! Cezarek też by nie jadł najlepiej ale tylko dlatego, że ma tysiące innych spraw do zrobienia. Z nim najgorzej zacząć a potem już jakoś leci. Zawsze na telrzu znajduje się coś co bardzo lubi np. ogóek, marchewka to co sam je a ja drugi widelcem podaję mu resztę :)

BeataW
Wodzu
Wodzu
Posty: 10941
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:58

14 lip 2008, 11:17

karina22, a myślałam,że tylko ja mam taki rpoblem z Izą :ico_olaboga: Boję się,że wpadnie w anemię,bo nic nie chce jeść...jeszcze niedawno na śniadanie zjadła kromkę z masłem,twarożek na słodko czy jajko...teraz już kompletnie nic,codziennie słyszę tekst "nie lubię tego" i odchodzi od stołu :ico_placzek: Na pytanie "a co zjesz?" odpowiada "ciacho" lub "czekoladkę" :ico_olaboga: Ręce mi opadają...z obiadem to samo, zje tylko kilka łyżek zupy,i to nie każdej,ma 2-3,które zje i koniec...ziemniaki są be,naleśniki be,pierogi be :ico_olaboga: Kolacji w ogóle nie je :ico_placzek: Nie wiem,już co robić :ico_placzek:

aniulek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3286
Rejestracja: 05 gru 2007, 14:16

14 lip 2008, 16:48

Hej.Dawno nie pisałam ale byłam tydzień na wsi.

Jola_85, daj znać co z synkiem.Oby to nic poważnego :ico_sorki:

Moja Gabi do niejadków nie należy co widać po jej "gabarytach" :ico_oczko: Ale jak jesteśmy na wsi to też mniej je bo ma tysiąc innych-ciekawszych rzeczy do robienia :ico_oczko:
jak wybrzydza przy ubieraniu
Typowa panienka :-D
Gabi ma manię że jak na ubranie spadnie choćby kropla picia czy jakieś jedzonko to od razu krzyczy że "bluśka zmocona" i muszę ją przebierać :ico_noniewiem:

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość