Awatar użytkownika
aniabella
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1309
Rejestracja: 03 lip 2008, 13:07

02 mar 2009, 15:17

hej!

u nas nocka minęla w miarę spokojnie, gorzej było wieczorem bo mała zasnąć nie chciała i marudziła.

byłyśmy na spacerku 10-15min, pogoda znośna tylko jakiś wiatr jest. codziennie będę wydłużać spacerki o parę minut :-) najadła się tylko nie chce spac, marudna jest, napina się i duzo ulała. teraz zasnęła w końcu.

stwierdziłam, ze nie mam się w co ubrać :ico_olaboga: w ubrania sprzed ciązy nie mieszcze się jeszcze... no comment :ico_oczko: chyba sobie sprawię jakieś nowe ciuszki, zaraz wejdę na allegro i poszukam czegoś, jakieś bluzki czy cos

zauwazyłam, ze Ola przestała się mieścić w ubrania 56, sa na styk dosłownie, po ubrankach widzę jak mała rosnie :-) w środę idziemy na szczepienia

Awatar użytkownika
manenka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5404
Rejestracja: 13 cze 2007, 16:57

02 mar 2009, 16:01

aniabella, no to ślicznie mała rośnie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
oby tak dalej :-D :ico_brawa_01:

a dużo jeszcze zostało ci kg do zrzucenia??

Awatar użytkownika
Ragazza555
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1970
Rejestracja: 11 kwie 2008, 13:47

02 mar 2009, 16:03

a moja mała jak sie uśpiła o 11 to spała jeszcze do teraz az musiałam ja obudzić na jedzenie :ico_szoking: zjadła i spi dalej :ico_olaboga: normalnie to jej sie chyba pory dnia pomyliły bo w nocy to się budzi co 2 godziny

[ Dodano: 2009-03-02, 16:05 ]
a ile mniej wazyłyście po powrocie ze szpitala bo u mnie to chyba coś dziwnie bo przed porodem ważyłam 69 a po powrocie ze szpitala 65 czyli tylko 4 kg różnicy a mała miała wagę 3380 to co wody ważyły tylko ok 1,6kg?

Awatar użytkownika
aniabella
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1309
Rejestracja: 03 lip 2008, 13:07

02 mar 2009, 16:08

manenka pisze:dużo jeszcze zostało ci kg do zrzucenia??
narazie 8kg zeszło samo z siebie ale jeszcze to nie jest to co bym chciała, w sumie w ciąży przytyłam 16kg, wszystko poszło mi w uda i pupę... żadnych spodni nie mogę przeciągnąć przez biodra i chodzę w ciążowych jeszcze, które ledwo się na brzuchu trzymają :ico_oczko:

ragazza, nasza Ola jak była w wieku Twojej córeczki to też nie mogłam jej dobudzic na jedzenie! tylko spała i spała

teraz się własnie obudziła i czuję, ze zaraz właczy się jej syrena

Awatar użytkownika
niktusia
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 703
Rejestracja: 17 sie 2008, 16:29

02 mar 2009, 16:09

:ico_tort: dla Emilki :):)

Nadal dwupak ;)
jutro idziemy do szpitala i zobaczymy co powiedzą :)

Awatar użytkownika
jedwabna
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1467
Rejestracja: 01 lip 2008, 18:00

02 mar 2009, 16:30

Ragazza555 pisze:normalnie to jej sie chyba pory dnia pomyliły

dlatego ja w dzien mowie normalnie glosno przy nim i wlaczam mu radio zeby wiedzial ze jest dzien a no i nie zaciagam zaluzji i sloneczko ladnie swieci w pokoju. a wieczorem po kapieli t juz szeptamy przy nim i gasimy swiatlo w pokoju zeby bylo ciemno.

Ragazza555 pisze:a ile mniej wazyłyście po powrocie ze szpitala

ja waze teraz 65. tez mi sie wydaje ze malo co spadlo, ale wygladam chudo. to nie wiem jak to jest. przed porodem wazylam 10 kilo mniej. wiec teraz musze koniecznie zrzucic ta dyche :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

aniabella pisze:chodzę w ciążowych jeszcze

ja tez chodze jeszcze w ciazowych. w moich starych nie moge sie zasunac jeszcze :ico_zly: :ico_wstydzioch:

niktusia pisze:Nadal dwupak ;)
jutro idziemy do szpitala i zobaczymy co powiedzą :)

trzymam kciuki zeby wszystko bylo OK no i powodzenia :ico_sorki:

Awatar użytkownika
manenka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5404
Rejestracja: 13 cze 2007, 16:57

02 mar 2009, 16:53

Ragazza555, no to ładnie śpi :ico_brawa_01:
mój mi na cycu właśnie wisi :ico_oczko:

ja przed szpitalem się zważyłam i ważyłam 69kg
wróciłam na następny dzień to 63kg ważyłam
a dziś 60kg ważę

aniabella, ja też przytyłam 16kg
i zostało mi do zrzucenia 7kg
ale wydaje mi się z 5 kg mi wystarczy tak by z 55kg ważyć :-)

niktusia, no ciekawe co ci tam powiedzą?? :ico_noniewiem:

jedwabna, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ładnie uczysz małą kiedy jest dzień a kiedy noc :-D :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Marcia77
Wodzu
Wodzu
Posty: 11779
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:04

02 mar 2009, 17:10

hej hej my jz po spacerku dzis taka piekna pogoda ze pospacerowałysmy ponad godzinke :-D :-D

co do god to mi 11 o zrzucenia zostało..narazie nie bardzo moge jakąś diete stosowac..niby jak sie karmi to mowią ze waga leci ale jakos nie zauwazyłam..ale co tam niunia jest wazniejsza..jak bede mogła juz cwiczyc to moze cos zacznie isc w dół

Awatar użytkownika
Ragazza555
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1970
Rejestracja: 11 kwie 2008, 13:47

02 mar 2009, 17:10

aniabella pisze:ragazza, nasza Ola jak była w wieku Twojej córeczki to też nie mogłam jej dobudzic na jedzenie
ale u nas to nowość tak to cycowanie było co pół godzinki :-)

aniabella pisze:wszystko poszło mi w uda i pupę... żadnych spodni nie mogę przeciągnąć przez biodra i chodzę w ciążowych jeszcze, które ledwo się na brzuchu trzymają
podobnie jak u mnie

jedwabna pisze:dlatego ja w dzien mowie normalnie glosno przy nim i wlaczam mu radio zeby wiedzial ze jest dzien a no i nie zaciagam zaluzji i sloneczko ladnie swieci w pokoju. a wieczorem po kapieli t juz szeptamy przy nim i gasimy swiatlo w pokoju zeby bylo ciemno.
my też normalnie rozmawiamy i telewizor jest włączony

manenka pisze:ja przed szpitalem się zważyłam i ważyłam 69kg
wróciłam na następny dzień to 63kg ważyłam a dziś 60kg ważę
to podobnie jak u mnie, teraz tez mam 60kg
Tylko mnie w sumie na wadze nie zalerzy, najważniejsze zeby wejsc w stare spodnie bo ja jestem maniaczką spodni i mam ich ok 50 par albo i wiecej a nie zamierzam kupować nowych

niktusia, no to czekamy na info od ciebie :-)

Awatar użytkownika
manenka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5404
Rejestracja: 13 cze 2007, 16:57

02 mar 2009, 17:13

ja zmykam na swoje seriale
a wiec zajrzę pewnie dopiero wieczorkiem

no i może w końcu uda mi się założyć blog :-D

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość