lidziasc
Wodzu
Wodzu
Posty: 11315
Rejestracja: 09 mar 2007, 23:02

14 lip 2008, 16:56

moja dominika na sniadanie "je" butelke kakałka...
ewentualnie czasem wcisnie sucha kromke lub poł bułki <bez masla szynki sera poprostu bez niczego>
na obiad tylko zupy-ewentualnie takie paluszki rybne lub omlet
kolacja tez rzadko-np kulki z mlekiem albo danio..
nie slyszalam z jej ust nigdy : MAMO JESTEM GŁODNA"..
zadnych wazyw <chyba ze w zupie pokiekane> zadnych owocow poza jablkiem lub takim sloiczkiem gerbera

Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

15 lip 2008, 08:55

dzień dobry...
dawno mnie nie było :ico_wstydzioch: ale jakoś ostatnio na nic nie mam czasu...co do jedzenia to niestety moja Julka nie nalezy do niejadków :ico_noniewiem: je i to dość sporo teraz naszczescie są już owoce to dostaje je do jedzonka i to w dużycj ilościach :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Kaja
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2184
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:53

15 lip 2008, 09:17

hej dziewczyny co do jedzenia to Olka też jest bardzo wybredna ale u niej to sa takie dni ze nic nie chce jeść i tylko kakałko pije ale potem nastaje dzień ze co chwile woła że jest baaardzo głodna i chce jeść :ico_haha_02: tak że juz sie przyzwyczaiłam i jak nie chce jeść to staram sie zeby choć troszke zjadła czasem są to dwa gryzy kanapki łyzka zupki czy parówka oczywiście bez chlebka bo z chlebkiem to jeszcze nigdy nie zjadła :ico_olaboga: niestety ulubionym owocem jest banan który dale nam sporo kilogramów i moja dziewczynka jest bardzo "papuśna" :-D

lilo

15 lip 2008, 11:36

Kaja witaj kochana!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :ico_brawa_01: Nie uciekaj nam już tak!!!!!!! Buziaki dla dziewczynek!!!!!!!!!!!!!!!!

My wróciliśmy z wakacji - było suuuuuper. A dziś znowu praca i szara rzeczywistość :ico_oczko:

kwiatunio, super romantyczne zdjęcie w podpisie :ico_brawa_01: :-D

lidziasc, i jak wyjazd pod namiot???

A my stawiamy tort na trzecie urodzinki mojego dużego chłopczyka!!!!!! :ico_tort: :564: :ico_urodzinki: Obyś był zawsze radosnym, szczęśliwym i dobrym człowiekiem syneczku!!!!!!!! :ico_buziaczki_big:

aniulek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3286
Rejestracja: 05 gru 2007, 14:16

15 lip 2008, 11:59

NAJLEPSZE ŻYCZENIA DLA PIOTRUSIA,SAMYCH PIĘKNYCH DNI ,DUŻO UŚMIECHU I ŻYCZLIWOŚCI OD LUDZI

Obrazek

Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

15 lip 2008, 12:11

lilo, dla Piotrusia kochanego sto lat :ico_tort: :ico_tort: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_buziaczki_big:

BeataW
Wodzu
Wodzu
Posty: 10941
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:58

15 lip 2008, 12:19

lilo [shadow=green]dla Piotrusia wszystkiego NAJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/shadow] :ico_tort: :ico_urodzinki: :ico_prezent:

Beatris60
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3461
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:37

15 lip 2008, 17:53

Piotrusiu obys zawsze był radosny, sczęśliwy i otoczony kochającymi Cię ludźmi :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

my też sie do niejadków zaliczmy, jedyne co Ola lubi to mleko, ale tylko zwykłe Łaciate. potrafi wypić 2 butelki rano i wieczorem, więc litr dziennie. wszystko inne jest straszne poza zupami. zupe je codziennie, raz bardziej raz mniej chetnie. na kanapki mam sposób. podaje jej jak bajki ogląda i czasami zatrzymuję pilotem pauzą i mówie że telewizorek nie chce wyświetlać bajeczek jak dzieci nie jedzą - wtedy ola je...ale czy to posób? szantaż troszkę... :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
Kaja
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2184
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:53

16 lip 2008, 08:31

Jejć zapomniałam wczoraj złożyć życzenia więc dziś nadrabiam
Piotrusiu wszystkiego najlepszego dużo zdrówka uśmiechu grzecznych rodziców, mnóstwa zabawek i wspaniałego kolejnego roczku :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

moje dziewczyny przechodzą same siebie znalazły sobie wczoraj gierkę na necie akwarium czy coś takiego i wczoraj do wieczora siedziały i grały kupowały rybki i roślinki a potem nie chciały iść spać bo czekały aż z jajeczek wylegną się małe rybki :ico_olaboga: :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

16 lip 2008, 08:56

dzień dobry...
jak czytam że wasze dzieci przy kompie siedza i grają w jakieś gierki to stwierdzam ze ja jakas nienowoczesna jestem bo nie pozwalam małej bawic się grami na kompie :ico_noniewiem: uwazam że na to ma czas a na razie niech ladnie bawi sie lalkami,klockami i innymi zabawkami :ico_wstydzioch:
ja zapraszam na :ico_kawa:

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości