Awatar użytkownika
agniecha772
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1548
Rejestracja: 15 mar 2007, 21:18

10 gru 2008, 23:59

cześć tylko się przywitam, czytałam co tam u Was
Tragedią z grudniówek jestem wstrząśnieta... :ico_placzek: straszne.
ania1980 wzruszyłam się Twoim opisem porodu i że już masz dwie dziewczynki...
lece do łóżka bo mi zimno... narazie
Tomek zaczął przesypiać całe noce! :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

11 gru 2008, 00:03

AVISKU wspolczuje chorobska dzieciaczkow,oby wszystko juz bylo ok :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Alinka nie zaglada!!

AGNIECHA fajnie ze wpadlas :-D i dla Tomusia za przespane nocki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:


i Dobranoc :-)

edyta29
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 733
Rejestracja: 27 sty 2008, 21:11

11 gru 2008, 10:07

Witam
Avisku oj przeżyłaś swoje przeżyłaś , mam nadzieję że już ok.

Agniecha super że Tomek całą nockę przespał a cyca mu jeszcze dajesz?

Juli no ja nie wiem co to jest spac z dziecmi Wiki sama śpi w łóżeczku tylko ok.6 rano do mnie się koci ale całą nockę śpi w łóżeczku z paroma przebudzeniami oczywiście .

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

11 gru 2008, 10:16

Czesc z Zapraszam Obrazek
mezulek pojechal na rozmowe w sparawie pracy trzymajcie kciuki!!!

Awatar użytkownika
Juli
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2201
Rejestracja: 19 mar 2007, 09:58

11 gru 2008, 10:51

Dzien dobry!
Ja dzis na szybciocha wszystko bo zaraz ma wpasc bratowa Duzego z rodzinka na kawkowanie.. A potem Doris z Majowek, ze swoja Kinia.. A ja wrocilam z pracy o 2:30, zasnelam o 3.. I jestem taka troszke wybita z rytmu..

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

11 gru 2008, 13:36

Wiki spi :ico_oczko: bylismy na spacerku i zakupkach :-D kupilam kartki swiateczne i pora wypisywac!!

Maz po rozmowie ok,tylko bylo duzo chetnych,oby do niego oddzwonili :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:



Juli, ciekawy dzionek ci sie zapowiada :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-12-12, 09:11 ]
Ja pierdziele watek umiera :ico_olaboga: :ico_olaboga: wracajcie,nie bede pisac sama z soba!!

[ Dodano: 2008-12-12, 09:12 ]
dzis ide na pogaduszki do mojej sasiadki,zrobilam pierwszy krok i sie umowilismy,ona jest w moim wieku i za 3 miesiace bedzie mamusia :-D :-D

Awatar użytkownika
Juli
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2201
Rejestracja: 19 mar 2007, 09:58

12 gru 2008, 11:34

dobry... :ico_kawa:
Noc byla koszmaaarna.. Pobudki godzinne o polnocy, 4 i 6 rano.. Nie wiem juuz co mam robic.. Przebieram, glaszcze, csaluje, spiewam, robie mleczko.. A potem zostawiam mruczacego i zasypia szybciej, lub pozniej.. Dzis bylismy tak zmeczeni ze pospalismy do 9:40! I zaspalismy na rytmike ech... :ico_noniewiem:
Dzis sobie pojdziemy na jakis dluzszy spacer, moze pojdziemy gdzies po pierdolki na Swieta.. Szkooda mi strasznie tych zajec muzycznych -poznalabym jakas mamuske, dzieciaczki by pobawily sie muzyka.. :ico_noniewiem:
Zapraszam na poranna kawke/ hebatke :ico_kawa:

BeWu
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 541
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:17

12 gru 2008, 11:55

Witam!
ale tu pustki :ico_szoking:

juli u nas noc też nie najlepsza... Kali o 23.30 puściła pawia na łużko i trzeba było wszystko przebierać, prać itd wiesz jaki to zapach.... :ico_noniewiem:
biedactwo moje.. coś jej zaszkodziło, ale najwyraźniej to nic poważnego bo po tym spokojnie sobie zasnęłai spała do rana, tak jakby zwróciła to co jej nie pasowało i luzik
nawet się z tego śmiała i dziej rano opowiadała babci że zrobiła w nocy "błe!" na łużeczko hehe
a może Twój Misio poprostu ząbkuje, u nas w zeszłym tyg Kali dostała nagle gorączki która na drugi dzoeń jej przeszła więc to z pewnością od ząbków...
może spróbuj mu dac coś przeciwbólowego?....

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

12 gru 2008, 13:27

No cosik sie ruszylo :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: u nas kupki i goraczka ida zabki w tyle hmm 7 ,jazdy w nocy jak u JULI !!


Juli, wspolczuje koszmarnej nocki,biedny Misio ,daj mu cos przeciwbolowego moze pomoze,ja teraz w poludnie dalam Wiki panadol i w 2 sekundki zasnela :ico_oczko:


BeWu, ojoj pawik biedna Kali ale dobrze ze juz ok,my jeszcze pawika nie przerabialismy!


WYPISUJE kartki swiatecze a zapałłłłłłł mam taki ze szok hihi

Awatar użytkownika
agniecha772
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1548
Rejestracja: 15 mar 2007, 21:18

12 gru 2008, 19:03

Witam nie wiem? ile dam rade napisać z Tomkiem na kolanach? spróbuje...tzn już siedzi obok!
,
Tomek właśnie się obudził mój mąż jak zwykle w piwnicy..Walczy z samochodem! z piecem, wiecznie walki... :ico_olaboga:
Dziś byliśmy [tzn ja z ja z Tomkiem] ale dziś z wózkiem i się drzemnął po drodze, bo przedwczoraj byliśmy bez wózka i musiałam po Artura dzwonić żeby po nas wyszedł bo Tomek już chciał spać i mi protestował nie chciał iść, A ja go na ręce nie wezme... :ico_olaboga: :ico_placzek: no cóż...
Agniecha super że Tomek całą nockę przespał a cyca mu jeszcze dajesz?
dajesz, dajesz...i bardzo się z tego cieszę... :ico_oczko:

Ty jesteś twarda baba :ico_oczko: że tak dajesz rade! :ico_sorki: :ico_brawa_01: Ale tyle w Tobie sił bo jesteś młodziutka, oby tak dalej...
mezulek pojechal na rozmowe w sparawie pracy trzymajcie kciuki!!!
Ja trzymam kciuki... :-)
A ja wrocilam z pracy o 2:30, zasnelam o 3.. I jestem taka troszke wybita z rytmu..
:ico_brawa_01: mówię twarda baba i wspaniała masma
Ja pierdziele watek umiera wracajcie,nie bede pisac sama z soba!!
Ja pare dni nie wchodziłam na forum bo podłapałam jakieś doła i taka byłam wkurzona, wszystko mnie denerwowało...Tomek też! A to jest straszne...nie dawałam rady, wszystko mi robiło na złość,
Nie wiem juuz co mam robic.. Przebieram, glaszcze, csaluje, spiewam, robie mleczko.. A potem zostawiam mruczacego i
No taka już nasza rola! Jesteś bardzo dobrą mamą,a małemu kiedyś minie kryzys zobaczysz...
ale najwyraźniej to nic poważnego bo po tym spokojnie sobie zasnęłai spała do rana, tak jakby zwróciła to co jej nie pasowało i luzik
pawik dobra rzecz, jak coś męczy w brzuszku... :ico_oczko: dobrze że bez wiekszych kłopotów,,,
WYPISUJE kartki swiatecze a zapałłłłłłł mam taki ze szok hihi
A ja co roku już kupuje kartki wypisane bo teraz nie znoszę tego robić, bo mam okropne pismo i ciężko mi się piszę, także się wycwaniłam, a dobrze że mi przypomniałaś? rzeczywiście czas już chociaż kupić kartki...
pozdrawiam

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość