Kasia90
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1469
Rejestracja: 28 mar 2009, 11:11

02 gru 2010, 13:03

Macie rację, tylko z moja mobilizacją gorzej...

[ Dodano: 2010-12-02, 12:03 ]
A zdjęcia super. :)

Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

02 gru 2010, 13:17

matikasia po porodzie wrociłam do mojej wagi sprzed 6 lat, ale przed ciażą ważyłam i 70 kg przez krótki czas, tylko wtedy jadłam dużo "śmieciowego" jedzenia typu fast food, a teraz już trochę zdrowiej i nie jem nic smażonego, bo niezbyt lubię, za to jem gotowane, pieczone :-D jem też mniej słodyczy. Zamiast czekolady każdego dnia, czekolada raz na tydzień, czasem cała, czasem kilka kostek :ico_oczko:

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

02 gru 2010, 15:00

Ja też bym pojadła czekolady :ico_haha_02: ale na razie sobie odmawiam. Tam jest jedynie 1 biszkopt i dżem i 1 drożdżówka. To tyle na tydzień. Ale jak schudnę tyle co chcę, to będę próbować coś słodkiego z umiarem wprowadzić.

Kasia90 no to już musisz sama wybrać co jest dla Ciebie lepsze. Wiemy, że masz dużo czasu wolnego w domku:) ale na siłę nie będziemy oczywiście uszczęśliwiać :-D

[ Dodano: 2010-12-02, 14:19 ]
Milenka od rana usnęła dopiero o 13 i tak już widzę się u nas zmienia jeśli tylko autem się nie jedzie to wytrzymuje do południa. Obudziła się po 45 minutach ale coś popłakiwała. Dałam jej mleko i nadal śpi.
A o 17 Mati idzie do kolegi, a my szybko śmigamy po prezenty pod choinkę dla nich :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
wiolaw
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3788
Rejestracja: 10 mar 2007, 21:41

02 gru 2010, 16:35

udao się wzjść na spacerek na saneczki i jestem bardzo dumna z Lolka bo grzecznie siedział i bardzo mu się podobao o proszę jak na załączonym zdjęciu
Obrazek

[ Dodano: 2010-12-02, 15:41 ]
teraz dotleniony Loluś śpi a ja zjadłam obiadek kaszę i miesko i góra sałaty :ico_oczko:
Kasia90 no to już musisz sama wybrać co jest dla Ciebie lepsze.

dokładnie , chociaż ja też uważam że troszke za mało masz urozmaiconą dietkę i malutko , a jak się za mało dostarcza to organizm nie chudnie tylko nie ma siły na nic a wszystko odbija się na psychice , słuchaj starszych koleżanek :ico_oczko:

aco do śpiworka na sanki to ja wziełam ten od wóżka i sprawdził się rewelacyjnie , nawet pasował idealnie zrzepami i się super trzymał , więc jeden wydatek mniej , jedynie grube spodnie takie od kombinezonu trzeba kupić

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

02 gru 2010, 22:15

Wiolaw no proszę jaki śliczny Loluś :ico_haha_01:
Na psychikę pada, ale dłużej stosowana myślę i na organizm.

Ja nie mam takiego śpiworka od wózka, bo mieliśmy taki wkład do spacerówki i on był taki sztywny bez ocieplacza w środku, więc teraz się nie nadaje.

Poszłam popołudniu sama na miasto. W świecie zabawek zostawiłam 160 zł :ico_szoking: fakt, że 75 z tego rodzina mi odda. To za prezenty dla dzieci.
Milenka dostanie wózeczek z gadającą lalką. Mati stos hot wheelsów, lawetę hot wheels, grę planszową nauka zegarów, 3 książeczki Franklina. To z tego co wiem. Myślę, że prezenty się spodobają i pokoju nie zagracą.
Wracając zaszłam do sklepu dla małych dzieci i kupiłam ten śpiworek. Pasuje do wózka. Będzie jej cieplej na długich spacerkach. Tylko te nacięcia na psy są za wąskie i nie wiem czy nacinać je czy jej nie przypinać.
Dałam 69 zł. Na allegro z wysyłką wyjdzie to samo, a czekać trzeba.

Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

03 gru 2010, 09:55

Dzień doberek.
Wiolaw :ico_brawa_01: dla Karolka, dobrze, że chociaz sanki się jemu podobają, przynajmniej możesz chodzić na spacery :-D Powiedz mi jeszcze, Ty masz ten śpiworek z x-landera i pasuje na sanki? Pytam, bo ja mam właśnie taki i jakby pasował, to bym już nie kupowała ocieplacza :-)

matikasia właśnie się zastanawiałam nad wózkiem dla Zosi, bo swoje zabawki "wozi" w nocniku :-D albo je sadza na nocnik i mówi si :ico_olaboga: zastanawialiśmy się też nad "laptopem" dla dzieci - jest taki dla dzieci po 12 miesiacu z firmy little tikes, chyba nazywa się muzyczne odkrycia - komputer. Są tam jakieś obrazki i melodyjki. Ją strasznie interesuje mój laptop, a tak to miałaby swój :ico_noniewiem:

Wczoraj na szczepieniu nie było źle, ZOsia chwilkę zapłakała i po wszystkim. Pielęgniarka tak ją zagadala, ze na szczepienie prawie nie zwrócila uwagi i dostała dwie naklejki "Dzielny pacjent" :ico_brawa_01: Waży 10400, a wzrostu ma 77 cm :-D Jeszcze nosi większość ubrań na 80 cm, ale kurtka na zimę, ktora jest na 86 cm, robi się ciasna, jak włożę grubszy sweterek i spodnie od kombinezonu :ico_noniewiem: Dziś rano zołza nie chciała się ubierać do żłobka. Mówię do niej chodź ubierać spodenki, a ona stoi 2 metry ode mnie i mówi nie :ico_olaboga: Co za czort z niej, to Wam mówię :-D ...po tatusiu....na pewno :ico_oczko:

[ Dodano: 2010-12-03, 10:20 ]
co myślicie o tej sukience? znalazłam jeszcze taką i znowu nie wiem którą kupić :ico_noniewiem:

[img][img]http://images39.fotosik.pl/430/7c0bb7d66e8c6096.jpg[/img][/img]

Awatar użytkownika
wiolaw
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3788
Rejestracja: 10 mar 2007, 21:41

03 gru 2010, 12:02

witam

Magda33, tak to jest śpiworek od x-landera , i pasuje super zresztą zobacz
Obrazek



a codo komputerka to mój ma po Ali i niestet mój i tak go bardziej interesuje ,tooże lepiej będzie zakupić wózeczek , bo pewnie takich grających zabawek to macie dużo, a za ro kupisz taptopik już z literkami taki poważniejszy :ico_haha_02:

a sukienka ta najładniejsza , więc juz nie szuaj tylko kup :ico_oczko:

my z Lolkiem dopiero wstaliśmy z drzemki ,odwiozłam Alą do szkoły na 8 i wróciłam do wyrka ,@ przyszła i niby nic mnienie boli ale jakoś tak pospałam sobie i teraz kawkę popijam :ico_oczko:

zimnica taka że nie chce się na dwór wychodzić ,
wogólw mam tak słabe krążenie, żenogi mam cały czas skostniałe i mnie to wkurza :ico_zly:

Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

03 gru 2010, 12:31

a sukienka ta najładniejsza , więc juz nie szuaj tylko kup
dzięki Wiola, też mi się wydaje, że ta najładniejsza :-D

dzięi za fotkę, czyli do kupienia mam tylko sanki, bo spiworek jest :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

03 gru 2010, 13:26

Witam
Nas zasypało na maks :-) narazie podoba mi się widok z okna ale chyba tylko do momentu kiedy nie będe musiała wychodzić z domu :-D
Widze że saneczki poszły w ruch my może w niedzielę bo jeszcze boje się z dziewczynkami wychodzić niech wydobrzeją do końca
wiolaw, - Loluś ślicznie wygląda na saneczkach :ico_brawa_01:
matikasia też ślicznie twoje maleństwa wyglądają na saneczkach :ico_brawa_01: Musiały mieć frajde :-)
Magda33, - sukieneczka śliczna też bym ją wzieła :-) ja już nie szukam bo znalazłam w ostatniej dostawie towaru taką welurowa i ją założe na wigilię - fakt że z metki jest na 12-13 lat ale na mnie dobra g:P

Powiem wam ze już chwilami mam dosc tych kiecek w koło tylko, pranie, prasowanie i wystawianie ale zawsze te pare groszy wpada najgorsze to to że najchetniej większośc bym zostawiła dla swoich gwiazdek
wogólw mam tak słabe krążenie, żenogi mam cały czas skostniałe i mnie to wkurza
_________________
też tak mam nawet latem mam lody :-D

JoannaS
Wodzu
Wodzu
Posty: 19289
Rejestracja: 21 lut 2010, 07:51

03 gru 2010, 16:15

Magda33, bardzo ładna ta sukienka . Czy możesz zdradzić gdzie te wszystkie sukienki znalazłaś?
Jak allegro to możesz tu wkleić a jak inny sklep to tylko i wyłącznie na PW bo nie wolno.

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość