Awatar użytkownika
patrycjaaa
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 472
Rejestracja: 07 wrz 2010, 13:36

25 kwie 2011, 08:06

puki co malutka grzeczna je i spi w szpitalu bylo gorzej byla jeszcze taka rozdrazniona po porodzie
czasem mi sie smiac chce bo tak chrumkknie jak swinka kiedy spi :ico_haha_01:
tak sie ciesze ze juz ja mam
najgorsze teraz dla mnie jest ten okres pologowy jak robie siusiu to lezki mi leca bo troszke popeekalam i mam pare szewkow ;/ robie sobie oklady z tamtum rosa ale i tak czuje dyskomfort i nie moge chodzic zaraz po siusiu :ico_sorki: :ico_sorki:
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/397 ... c1386.html
link do fotki mojej niuni pozniej wkleje wiecej

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

25 kwie 2011, 08:07

Jak się nałyka powietrza to się szarpie przy cycu i się pręży,
oj popatrz Aniaaa tego nie wiedzialam...bo Szymek tez sie czasem prezy i wygina przy cycu...to tez bede odbekiwac i dalej karmic ...zobaczymy...mam ndzieje ze bedzie lepiej tak ja u Martynki :ico_sorki:
Oj dobrze ze sie jej juz sen unormowal bo napewno sie bardzo martwilas...a tak to to Ty spokojna a Martynka wyspana i sobie duzo rosnie :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2011-04-25, 08:12 ]
że takim maluszkom robi się 90ml :ico_szoking:

Aniaaa tak mi sie wydawalo ze ponad 100 ml to za duzo dla Szymka a tata jeszcze krzyczal ze glodny... :ico_olaboga: no nic teraz jest tylko cyc wiec juz go nie przekarmimy!!!

Moja ciotka mowi zeSzymus to nie je tylko podjada... :ico_oczko: i chyba cos w tym bo on sobie troche skubnie ...za chwile znowu...dzis w nocy co 2 godziny krzyczal o cyca a ledwo sie zaczepil to juz spal :ico_olaboga:

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

25 kwie 2011, 08:14

a ja zapomnialam co mam pisac, bo tyle tego :ico_wstydzioch:

u nas 3 wieczory byly tragiczne, a narazie spokoj, wiec to chyba nie kolka :ico_sorki: :ico_sorki:
ale kropelki w domu mamy :ico_sorki: :ico_sorki:

a co do siusiu to ja mam nadal problemy :ico_wstydzioch: nie umiem tego kontrolowac :ico_zly: jak siade na kibelek i zaczne robic siku to leci caly czas i nie umiem tego zatrzymac :ico_wstydzioch: i lekarka i polozna kazaly mi to cwiczyc, probowac wstrzymywac, ale to niewiele pomaga :ico_placzek: mam nadzieje, ze nie bede musiala miec operacji :ico_olaboga:

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

25 kwie 2011, 08:14

Patrycjaaa super ze jestes :ico_brawa_01: mala przesliczna :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Wspolczuje takiego porodu i naparwde wiem jak to jest byc w nie najlepszej kondycji po...Ale damy rade i napewno niedlugo wrocimy do pelnej formy!!!

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

25 kwie 2011, 08:16

Moja ciotka mowi zeSzymus to nie je tylko podjada... :ico_oczko: i chyba cos w tym bo on sobie troche skubnie ...za chwile znowu...dzis w nocy co 2 godziny krzyczal o cyca a ledwo sie zaczepil to juz spal :ico_olaboga:
heheh, Marcela z cyca to tez moze nawet co pol godzinki... a jak nie dam to krzyk...
z butli jak jej kiedys dalam to cale 120ml wyciagnela :ico_szoking: i jeszcze jej malo bylo :ico_szoking:

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

25 kwie 2011, 08:21

Aniaaa ja juz starcilam serce do pokazywania tej nogi lekarzom ...wg nich poniewaz na niej chodze(mimo ze kuleje i np nie moge pelnego obrotu kostaka wykonac i ze smaruje masciami ciagle bo opuchnieta i lykam przeciwbolowe)to wszystko jest okey!!!
Albo sie juz przyzwyczailam alboe jest rzeczywiscie niewielka poprawa...ale musze noscic buty na grubrj podeszwie najlepiej nz malym obcaskiem...
A mam takie jedne pol adidaski a teraz jest goraco u nas 28 stopni i stopy mi sie tam gotuja :ico_olaboga:

Dobra dziewczynki zmykam bo ja za godzinke znow do szpitala zasuwam...troche sie dzis martwie bo po tym jak mi John zmienil opatrunek w sobote jest sporo krwi na opatrunku a juz wczesniej sie nie saczylo...hmmm zobaczymy...


A potem mamy urodziny pierwsze -coreczki znajomych ale to kawal drogi amoj m. chce jeszcez od nich do naszych drugich znajomych skoczyc...a ja juz wiem ze nie dam rady...

agusia22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2159
Rejestracja: 16 gru 2008, 12:35

25 kwie 2011, 10:23

patrycjaaa, śliczniutka dzidzia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Dobrusia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 529
Rejestracja: 30 sie 2010, 16:41

25 kwie 2011, 21:53

hej dziewczyny :)

ja na chwilkę wpadłam doczytam was jakoś na dniach a teraz się pochwalę zdjęciami ze Chrztu bo dziś mój Wituś wstąpił do grona Dzieci Bożych ;)
Obrazek

Obrazek

Patrycja Śliczna mała gratulacje :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2011-04-25, 22:30 ]
albo teraz doczytam bo w sumie tu impreza trwa ja siedzę z małym u góry w pokoju bo wszyscy pijani strasznie...

NowaSejana, Piszesz że Marcelinka ma kolki zachowuje się podobnie jak mój Wituś, tylko on w dzień często śpi dość dużo a napady płaczu ma o różnych godzinach...

tabogucka, Ty widzę podobnie:) a smoczek dobry uspakajacz :) my na początku nie dawaliśmy bo mały wypluwał ale wszyscy mi mówili że potem nie ogarnę bo na piersi ciągle będzie wisiał i smoczek rewelacja się sprawdza:-)
ale przy tym cycku to Ci nieźle siedzi z tego co piszesz

ja miałam kryzys jak Witek skończył miesiąc. Przez dwa dni miałam wisielczy humor i na wszystkich zła byłam (włącznie z sobą). Ale jakoś przeszło i teraz się ciesze każdą chwilą a w nocy jak czasami mały spać nie daje to co jakiś czas sobie mówię że to te z trzeba przeżyć i potem wspominać :-)

Inuno z tym termometrem to mojej mamy znajoma mówiła że ona tak musiała robić non stop przez parę miesięcy bo inaczej jej dziecko kupki nie zrobiło :P

ja teraz często bardzo spuszczam sobie mleko i z butelki go karmię tylko w nocy z cycka, tak mi wygodniej i wiem ile wypija i zazwyczaj nie pije od 60-90 ml...

Patrycja ale się wycierpiałaś biedaczko :ico_olaboga: . Ale malutka śliczna i pociecha z niej będzie :-)

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

26 kwie 2011, 07:19

patrycjaa, Dobrusia, super fotki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
nasi chrzestni niestety w PL mieszkaja i pewnie dopiero latem ochrzcimy mala

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

26 kwie 2011, 08:48

Dzien dobry!!!
Dobrusia :ico_brawa_01: dla Witusia zdjecia fajne i chyba maly nie krzyczal na chrzcie... :-D
a jak mu dajesz w dzien z butli to potem ci nie marudzi przy cycu??? bo z butli latwo sie je a przy cycu trzeba sie napracowac i moj Szumus juz to odkryl n iestety ...wiec staram sie unikac butli ...tylko jak gdzies daleko jedziemy i wiem ze mu w pociagu cyca nie dam

[ Dodano: 2011-04-26, 08:53 ]
Sejanaoj to bidna jestes z tym siusianiem...a nic sie nie poprawia wogole??? Ja mam Swoja"dziure" na liscie nieszczesc porodowych...ale tam na dole nic mi nie dolega...tylko ze mnie jeszcze calkiem sporo krwi leci i takiego dziwnego sluzu... to normalne??? ile trwa polog???


A chrzest ...no my tez napewnoi nie w najblizszym czasie bedziemy chrzcili... moze taki sam kameralny chrzest (bez imprezy )jak bede w Pl w lipcu...? ale krotko bee bo 2,5 tygodnia to pewnie nie zdaze ...chyba ze mama teraz zaczela by organizowac a my z Szymkiem na gotowe...

[ Dodano: 2011-04-26, 08:56 ]
a smoczek dobry uspakajacz :)
czasem wypluwa od razu i wogole nie daje sobie wlozyc ...ale jak wczoraj baaaaaaardzo pozno wracalismy od znajomych to chwycil smoka w metrze i dobra godzine trzymal :-D

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości