Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

14 cze 2011, 09:56

witam

Milenka zasnęła to zaglądam do was :ico_oczko: wczoraj jakoś nie miałam natchnienia na kompa,zresztą mała też domagała się uwagi-chciała sobie z kimś "pogadać" :-D jej "aaa" i "piszczenie" mnie rozbawiło na maksa :ico_brawa_01: a jaka zdziwiona była jak piszczała :ico_haha_01:

dzisiaj po południu do księdza śmigami o chrzcinach pogadać,tzrymajcie kciuki :ico_sorki:

jutro na szczepienie :ico_olaboga:

i w końcu wyjaśniłam sprawę mojego zasiłku macierzyńskiego bo do tej pory kasy nie dostałam :ico_zly: wczoraj 3 razy w UP mnie przełączali bo tacy wszyscy kompetentni...i na końcu babie się oberwało bo ja już nie wytrzymałam-ile można mówić każdej babie to samo :ico_puknij: dopiero decyzję podjęli,mam zasiłek od 29 kwietnia i koło 20 czerwca dostanę kasę przekazem pocztowym za kwiecień i maj a w lipcu już normalnie w banku odbiorę kasę za czerwiec :ico_sorki: akurat kasa przed chrzcinami się przyda,bo muszę jakąś bluzkę sobie kupić :ico_noniewiem:

Murchinson super,że kolki minęły :ico_brawa_01:

markotka dzięki jeszcze raz za herbatki,już je mam i dzisiaj wypróbuję :-) czemu akurat 3 miesiące chcesz karmić Krzysia? :ico_brawa_01: za odpadnięty pępuszek :ico_brawa_01:

NOWA mój mąż śpi ze mną,innej opcji nie ma :ico_nienie: jest pokój na górze ale tam nawet gorąco jest w takie upały ale on jakoś nie umie beze mnie spać :ico_noniewiem: nawet jak ja w szpitalu byłam to spał razem z Hanią w naszym łóżku :-D Milenka nieraz z nami śpi jak zasnę przy karmieniu,jest trochę ciasno ale A się nie wyniesie z łóżka,zresztą ja mu nawet nie pozwolę :ico_oczko:

Koroneczka o tak apetyt dopisuje bardzo,w końcu dzieci od nas ściagają co nieco :ico_oczko:
Byłąm dzis u lekarza no i niestety diagnoza sie potwierdziła, jest skaza białkowa, masc nie pomagała wiec dostalismy tecepte na bebilon pepti.
No i kazała tez kupic oilatum, albo sama parafine do kąpieli dawac dziecku.
czyli mamy tak samo :ico_sorki:
W dzien standardowo tylko na spacerach a w nocy potrafi 6 godzin bez jedzenia
to nie jest tak źle :ico_brawa_01:
Aniu a jak u Milenki? zeszla juz ciemieniucha?
prawie,jeszcze troszkę na główce zostało :ico_sorki:
A jak u Was ze smoczkami, dajecie?
czasami tak,ale nie zawsze chce :ico_sorki:

mama Izuni witajcie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 14-06-2011, 09:57 ]
no i już wstała po 20 min spania :ico_noniewiem:

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

14 cze 2011, 10:02

Koroneczka bywamy w Jaroslawkach, ale teraz juz nie jest tam za ciekawie, wolimy sie wybrac do Boszkowa, duzo czystsze jeziorko

wkladki teraz mam tez z Johnsona, ale czasem zostawiaja na piersiach takie male klaczki, troche to denerwujace

wlasnie moja malutka tez pospala z 20 minut :ico_olaboga:

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

14 cze 2011, 10:09

Hej,
my po wizycie położnej-przyjedzie jeszcze z raz i koniec. Po niej będzie przychodzić pielęgniarka środowiskowa. Mi coś w głowie ból pulsuje, pewnie przez pogodę. U nas noc tradycyjnie jedna pobudka ok.2, później do 5.30 spokój. O 6 D wstaje do pracy więc wcześniejsza pobudka jest mi na rękę bo mąż zrobi butelkę, a ja przewinę małego.

Motylku :ico_brawa_01: za skończony tydzień.

Emilia u nas też była ciemieniucha, niewiele w brwiach i na czole-wszystko zeszło za jednym razem jak posmarowałam oliwką i po 20 min. starłam tetrową pieluszką. Od dwóch dni trochę jest we włoskach ale też już prawie zeszło.

Nowa młody dostał smoczek już w szpitalu bo miał strasznie silny odruch ssania. Teraz już ten odruch trochę osłab ale nadal wkłada rączkę do buzi. On jak nie chce smoczka to wypluwa, często przed zaśnięciem ssie ale króciutko.

Koroneczka a jakie to są ćwiczenia spinning?

[ Dodano: 14-06-2011, 10:13 ]
Wkładki laktacyjne z żelem, oddzielenie pakowane są też z firmy lovi.

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

14 cze 2011, 10:16

Ja chce się na spinning zapisać
fajna sprawa :ico_brawa_01: , choć mnie po jakimś czasie znudziło się, wolę aktywniejszy trening :ico_oczko:

Od lipca ide na aerobic/ step to sobie chwalę najbardziej, w domu nie cwiczę (oprócz mięsni kegla :ico_oczko: ), bo zeby były jakies widoczne efekty, to musi byc solidna rozgrzewka, a po ćwiczeniach rozciąganie i relaks, czyli 1h z głowy, a nie mam na tyle czasu i determinacji, zeby to w domu robić :ico_sorki:


quote="Koroneczka"]Jeszcze troszkę i ja będę wybierać takie akcesoria[/quote]

a kiedy zamierzacie sie wprowadzać

[ Dodano: 14-06-2011, 10:19 ]
a jakie to są ćwiczenia spinning
trening na rowerkach stacjonarnych do muzyki

co do wkładek mam z bella średnio jestem zadowolona, ale juz mi sie konczą :ico_sorki: , o ile pamietam najlepsze były z firmy Penaten i teraz takie kupię :-)

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

14 cze 2011, 10:23

Koroneczka a jakie to są ćwiczenia spinning?
Jest to taki trening wytrzymałościowy na rowerkach, jazda różnymi stylami mniej lub bardziej intensywna pod okiem instruktora i przy muzyce. 45 minut jazdy daje nieźle w kość :-)

Emilia, w Jarosławkach kiedyś bywaliśmy bardzo często, bardzo mi się tam podobało, bo było tak dziko, mało ludzi, ale teraz pewnie tłumy tam nadciągają? W Boszkowie też jest super :-)

[ Dodano: 14-06-2011, 10:26 ]
a kiedy zamierzacie sie wprowadzać
Teraz czekamy za drugą transzą kredytu i ruszamy dalej z koksem- czyli ocieplamy sufit, wylewamy podłogę i gipsujemy ściany- potem tylko wykończeniówka.
W najbardziej optymistycznych prognozach we wrześniu chcemy tam mieszkać. Mamy jedną firmę którą będzie robiła już wszystko do końca więc pójdzie szybko jedno za drugim :-)

[ Dodano: 14-06-2011, 10:29 ]
Od lipca ide na aerobic/ step to sobie chwalę najbardziej, w domu nie cwiczę (oprócz mięsni kegla :ico_oczko: )
Tak, na aerobicu możesz popracować nad konkretnymi partiami mięśni, ale ja narazie muszę popracować nad kondycją, a na basen nie mam czasu :-) a zajęcia ze spinningu mam na przeciw mojej kamienicy, więc blisko, czasem widzę z okna jak dziewczyny pedałują bo przy fajnej pogodzie zajęcia odbywają się na dworze :-)

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

14 cze 2011, 10:36

Po niej będzie przychodzić pielęgniarka środowiskowa.
a w jakim celu bedzie przychodzila i jak dlugo?
Emilia u nas też była ciemieniucha, niewiele w brwiach i na czole-wszystko zeszło za jednym razem jak posmarowałam oliwką i po 20 min. starłam tetrową pieluszką. Od dwóch dni trochę jest we włoskach ale też już prawie zeszło.
musze kipic oliwke bo nawet nie mam
Emilia, w Jarosławkach kiedyś bywaliśmy bardzo często, bardzo mi się tam podobało, bo było tak dziko, mało ludzi, ale teraz pewnie tłumy tam nadciągają? W Boszkowie też jest super :-)
duzo ludzi i brudno :ico_noniewiem:
W Boszkowie też jest super :-)
moze w ktorys weekend sie wybierzemy z dziecmi

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

14 cze 2011, 10:47

Murchinson napisał/a:
Po niej będzie przychodzić pielęgniarka środowiskowa.


a w jakim celu bedzie przychodzila i jak dlugo?
no właśnie miałam o to zapytać :ico_sorki:

co do wkładek laktacyjnych to mam różne i na szczęście żadne nie przeciekają :ico_sorki:
Teraz czekamy za drugą transzą kredytu i ruszamy dalej z koksem- czyli ocieplamy sufit, wylewamy podłogę i gipsujemy ściany- potem tylko wykończeniówka.
W najbardziej optymistycznych prognozach we wrześniu chcemy tam mieszkać. Mamy jedną firmę którą będzie robiła już wszystko do końca więc pójdzie szybko jedno za drugim :-)
to już wcale nie tak daleko,szybko wam idzie ta budowa :ico_brawa_01:

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

14 cze 2011, 10:55

Po niej będzie przychodzić pielęgniarka środowiskowa.
a w jakim celu bedzie przychodzila i jak dlugo?
Ocenić czy dziecko ma dobre warunki do rozwoju i mieszkaniowe. Chyba ma być tylko raz ale nie wiem dokładnie. Dla mnie to głupota bo przecież gdyby było coś nie tak to położna ma obowiązek i musi to zgłosić. Pamiętam, że u mojej siostry to właściwie nie była. Spotkała się z nią na klatce jak schodziła z małym na spacer, spytała ją czy mały ma własne łóżeczko i tyle. Więcej się nie pojawiła. Dla mnie może nie przychodzić wcale ale podobno taki ma obowiązek :ico_noniewiem:

Koroneczka dobrze, że macie jedną firmę od wszystkiego bo zaoszczędzi to Wam dużo czasu.

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

14 cze 2011, 10:57

Murchinson ciekawe z tą pielęgniarką :ico_noniewiem: aż muszę się dowiedzieć czy u mnie też będzie :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

14 cze 2011, 11:00

moze w ktorys weekend sie wybierzemy z dziecmi
A to bardzo dobry pomysł :-)
to już wcale nie tak daleko,szybko wam idzie ta budowa :ico_brawa_01:
Wiesz Aniu jak są pieniążki wszystko idzie jedno za drugim- gorzej jak się skończą i na coś nie starczy :ico_noniewiem: oby nie!
Koroneczka dobrze, że macie jedną firmę od wszystkiego bo zaoszczędzi to Wam dużo czasu.
Dokładnie! A na czasie nam zależy

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości