agasio
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 687
Rejestracja: 05 lip 2011, 18:00

10 sie 2011, 13:55

j ale coraz więcej problemów z tym moim pęcherzem i nerkami, antybiotyk nie pomógł, dostałam jakiegoś obrzęku z prawej strony na wysokości nerki i cały brzuch jakby mi spuchł, taki nadęty jakiś.
3 majcie kciuki, żeby przez te problemy dzidzi nic się nie stało.
:ico_pocieszyciel: na pewno powolutku Twój organizm to zwalczy, bedzie dobrze, trzymam kciuki!!!
U mnie dziś marne samopoczucie:( jak jeden dzień lepiej to drugi gorzej i tak w kółko.
dziś byłam w laboratorium na pobraniu krwi, ściągneli mi jej wielką strzykawe i chyba stąd to gorsze samopoczucie- zawroty głowy i senność. Jutro musze wrócić na jeden dzień do pracy, wiec zobaczymy jak to uda mi sie przetrwać :ico_olaboga:
Buziaczki dla cieżarówek :ico_ciezarowka:

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

10 sie 2011, 15:22

antybiotyk nie pomógł,
biniu a jaki antybiotyk dostałaś? Jak mnie pęcherz strasznie bolał a była możliwość ciąży to urolog chciał dać zinnat. Wcześniej furagin nie pomógł, potem brałam bactrim i dopiero zinnat pomógł :ico_sorki: :ico_sorki: a przed zinnatem brałam żurawinę i urosept i jak brałam to nie bolało :ico_sorki: a jak przestałam to od razu ból.

Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

10 sie 2011, 18:04

witajcie
I zaczeło sie mdłości okropne nos wyczulony strasznie wszystko czuję bleeeee jedzenie jest bleee ojjj jak to wszystko przeżyć w pracy z ludzmi :ico_olaboga: :ico_placzek: .

Dziewczyny a boli was podbrzusze ???? Wydaje mi sie ze mnie bardziej boli niż w ciąży z Frankiem mam schizy na tym punktcie boję się że coś nie tak bedzie .

dzwoneczek82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:32

10 sie 2011, 21:54

witam

biniu-s :ico_pocieszyciel: . Z dzidzią na pewno wszystko w porządku...wyproś jutrzejsza wizytę to będziesz chociaż spokojniejsza.
nie mam apetytu .
u mnie z tym zupełnie odwrotnie :ico_noniewiem:
a jak to jest u ciebie ??
zero mdłości, ciut ociężalej sie czuję i też mam już spore piersi :ico_szoking: . A wieczorami brzuch tak puchnie...ze sama nie moge uwierzyć ze to dopiero 9-ty tydzień :ico_szoking: . Rano już jest lepiej.
U mnie dziś marne samopoczucie:( jak jeden dzień lepiej to drugi gorzej i tak w kółko.
biedactwo :ico_pocieszyciel: .
I zaczeło sie mdłości okropne nos wyczulony strasznie wszystko czuję bleeeee jedzenie jest bleee ojjj jak to wszystko przeżyć w pracy z ludzmi
:582:

Dziewczyny a boli was podbrzusze ???? Wydaje mi sie ze mnie bardziej boli niż w ciąży z Frankiem mam schizy na tym punktcie boję się że coś nie tak bedzie .
myśle ze to jest całkiem naturalne...mi lekarz radził brać nospe...jakby co...ale ja nie miałam bóli

Awatar użytkownika
biniu_s
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1244
Rejestracja: 18 lip 2011, 11:21

11 sie 2011, 08:11

gosia888
biniu a jaki antybiotyk dostałaś?
Ja brałam amotaks, bo okazało się po badaniach moczu, że to nie pęcherz a zapalenie nerek.

dzwoneczek82 lecę dzisiaj na 14.00 do lekarza więc się dowiem co dalej.

asiab mnie też bardzo bolało podbrzusze, wtedy kładłam się, żeby na brzuch nie było nacisku - trochę pomagało, ale już teraz minęło, lekarz też zalecał no-spe, a nie apap jak wszędzie czytałam, że tylko to można brać w ciąży.

[ Dodano: 11-08-2011, 08:42 ]
I zaczeło sie mdłości okropne nos wyczulony strasznie wszystko czuję bleeeee jedzenie jest bleee ojjj jak to wszystko przeżyć w pracy z ludzmi :ico_olaboga: :ico_placzek: .
Co do mdłości to już wcześniej pisałam, lekarz zalecił zakup witamin z imbirem, że niby pomogą, ale sama nie próbowałam więc nie mogę potwierdzić że zadziała.

Awatar użytkownika
kingoza
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2003
Rejestracja: 01 maja 2011, 15:22

11 sie 2011, 10:08

biniu_s daj nam najnajszybciej wiesci od lekarza :ico_sorki: na pewno wszytsko bedzie w porzadku
dzwoneczek :571: chyba zapeszylam ... :-P rano jak zwykle na nic nie mialam ochoty ... chcialam zjesc tosta i jak tylko chwycilam paczke z chlebem to mi sie nie dobrze zrobilo ... i fruuu do lazienki i "poszlo jak z platka" ... :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Kasiek87
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 20
Rejestracja: 18 gru 2009, 14:59

11 sie 2011, 12:07

Dziewczyny... Wasze wszystkie dolegliwości są straszne:(
współczuje Wam bardzo.......:(((((

Ja mam o tyle dobrze, że i z Tomciem i teraz ani razu nie złapaly mnie mdłości ani żadne inne dolegliwości...
Jak na razie wszystko przebiega bezproblemowo....:) Aż czasem mam ochotę trochę tych mdlości wziąć od Was, żeby poczuć się typowo ciążowo....
Wszystkim życzę wszystkiego naj:)! Niechaj wszystko będzie dobrze!:)

Awatar użytkownika
kingoza
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2003
Rejestracja: 01 maja 2011, 15:22

11 sie 2011, 15:38

dziewczyny ja sie chyba powiesze... :612: jak nie jedno to drugie ....
moje plamienia sie skonczyly i wszytsko wrocilo do normy .... :-D
... jesczze wczoraj bolaly mnie piersi a dzis od rana nic :ico_placzek: ... juz sie naczytalam ze to moze byc oznaka obumarlej ciazy :ico_olaboga: :ico_placzek: to nie jest chyba normalne zeby z dzni na dzien przestaly bolec .. bardzo sie boje .. chyba pojde jutro do lekarza :ico_sorki:

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

11 sie 2011, 16:14

kingoza, o matko,po co Ty czytasz takie rzeczy :wpale: Moze masz dzis lepszy dzien i jutro mdlosci wroca,a moze juz sie wszystko normuje u ciebie i nie bedziesz juz miala mdlosci.Ja w 1 ciazy mialam bite 9 m-cy wymiotow porannych,w 2 juz tylko 3-4 m-ce,a znam osoby co wcale nie wymiotuja,kazda ciaza jest inna :ico_sorki:

[ Dodano: 11-08-2011, 16:14 ]
a do lekarza idz,bedziesz spokojniejsza :ico_sorki:

Awatar użytkownika
kingoza
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2003
Rejestracja: 01 maja 2011, 15:22

11 sie 2011, 16:22

jutro mdlosci wroca,

mdlosci w ogole nie mam .. tzn .. dzis rano "zwracalam" ale to sporadyczny przypadek :ico_oczko:
.. mam nadzieje ze jest tak jak mowisz ... i wszystko jest ok :ico_sorki:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość