Awatar użytkownika
abegano
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1691
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:39

14 wrz 2007, 14:47

hello,
z tym spaniem to naprawdę róznie bywa......Natala raz śpi prawie całą nockę a na drugą noc budzi sie co 2 godziny..... Zauważyłam że jak moje menżo śpi z nami to i ona śpi dłużej.... Ale nie umiem go przekonać żeby spał z nami w każdą noc......Obrazekon się tłumaczy że ma cięższy dzień w pracy i papa do drugiego pokojuObrazek

Żaba
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1001
Rejestracja: 06 lip 2007, 22:19

14 wrz 2007, 22:24

abegano, mój mąż też zauważył kiedyś, że jak w dzień śpi z niunią to ona wtedy dłużej śpi, bo jak się obudzi, zobaczy, że on leży to się odwraca i śpi dalej. A w nocy też śpimy same, z czystej wygody, chyba, że ktoś u nas nocuje. Na początku mąż spał z nami w weekendy a w tygodniu osobno żeby się wyspać do pracy, ale wtedy ja byłam niewyspana w weekend i daliśmy sobie spokój. Chociaż teraz powoli przeprowadzam Oliwkę do łóżeczka ( na razie tylko w dzień), bo zaczęła już wstawać i w łóżku jest niebezpiecznie (mimo deski zabezpieczającej).

Awatar użytkownika
akerl
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 732
Rejestracja: 16 mar 2007, 19:27

15 wrz 2007, 09:33

Nie dalabym chyba rady spac od poczatku z maluchem :ico_szoking: od poczatku spal w lozeczku,choc zasypial przy mnie :-) teraz nie ma problemow z zasypianiem u siebie.
A w tej chwili cwiczy o kazdej porze dnia i nocy swoje nowe umiejetnosci :ico_olaboga: przechodzenie z lozeczka do lozka :ico_szoking:

Awatar użytkownika
abegano
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1691
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:39

15 wrz 2007, 20:52

Natalka ślicznie śpi sama w łóżeczku, tylko ja dla własnej wygody zabieram ją na noc do siebie.....Przynajmniej nie muszę sie przejmować karmieniem, po prostu wyciągam cycora i idę spać dalej......Obrazek

Awatar użytkownika
akerl
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 732
Rejestracja: 16 mar 2007, 19:27

16 wrz 2007, 00:08

abegano, ja od 3 mca nie karmie piersia,wiec,i tak musialam wstawac,zeby przygotowac kaszke,a bez malucha w lozku jednak lepiej sie wysypialam, :-)
Teraz te czasy minely,bo kilka razy w nocy sam wpelza nam do lozka robiac przy tym sporo halasu i zamieszania :ico_szoking: a ja go uparcie eksmituje :-D

fasolka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 90
Rejestracja: 22 mar 2007, 19:27

19 wrz 2007, 13:38

Witam witam... nie mam zbytnio czasu siedzieć na TT ale na chwilkę jestem. Akerl faktycznie masz zdolnego synka :) tak sprawnie się już porusza...Magdzinka- Darkowi się bardzo w szkole podoba ale ostatnio narobił zamieszania bo po obiedzie w szkole zamiast iść dalej na lekcje, poszedł sobie sam na świetlicę i wychowawczyni go po całej szkole szukała, aż się wystraszyła...jedyne co to mu się literek zbytnio pisać nie chce, chyba dlatego że umie już płynnie czytać i ślęczenie przy pisaniu po prostu go nudzi :ico_olaboga: A Julcia ostatnio mi też się wyspać nie da i budzi się co jakieś dwie godziny...nie wiem czemu- mam nadzieję że minie...Pozdrawiam cieplutko :*

Awatar użytkownika
Magdzinka
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1205
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:19

19 wrz 2007, 15:13

fasolka, hihihi Darek poszedł sobie sam do świetlicy zamiast na lekcje :-D ale się uśmiałam. Tam przecież ciekawiej niż w klasie ślęczeć przy pisaniu :-D

Awatar użytkownika
akerl
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 732
Rejestracja: 16 mar 2007, 19:27

19 wrz 2007, 20:26

fasolka, z tym spaniem to nasze dzieciaki przechodza jakis ,,cielecy wiek" :ico_haha_01: bo zauwazylam,ze duzo mam 8-11 miesieczniakow sie na to skarzy :ico_szoking:

Awatar użytkownika
abegano
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1691
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:39

20 wrz 2007, 09:12

mojej Natali właśnie coś się znowu poprzestawiało i w nocy budzi się co 2 godzinki a w dzień śpi jak zabita od 10 do 13 i od 15 do 18..... Ale coż ona jest jeszcze malutka...... A u starszych dzieciaczkow często jest to związane z powrotem mamy do pracy lub inną zmianą. fasolka myślę że wkrotce Twojej Julci przejdzie i znów będzie grzecznie spaćObrazek

[ Dodano: 2007-09-21, 15:47 ]
Hej mamusie gdzie jesteście......pusto tu ostatnio.....Obrazek

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

24 wrz 2007, 16:48

witajcie :)
chciałabym do was dołączyć....

Wróć do „Kącik dla rodziców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość