Awatar użytkownika
majorowa
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 191
Rejestracja: 17 mar 2007, 11:13

18 cze 2008, 20:51

Eve, taka dziarska kobitka jak Ty, na pewno da sobie radę z dwójką bobasów. Moja dobra koleżanka- Jenny ma córeczkę w wieku Oscarka i dwa tygodnie temu urodziła ślicznego chłopczyka. Świetnie sobie radzi i jest szczęśliwa mimo, że jej córka to niezły łobuziak. Na razie jej mąż był na urlopie i jej pomagał. Zabierał małą na spacery i na play groupę, podczas gdy Jen zajmowała się synkiem. Teraz wraca do pracy i mama zostanie sama z dwójką. Zobaczymy jak sobie poradzi. To właśnie jej ciąża i optymizm zmobilizowały mnie do odstawienia tabletek... No i muszę przyznać, że teraz strasznie dużo zaobserwowałam maluszków nowonarodzonych ... na każdym kroku jakieś maleństwa... :ico_dziecko:

Awatar użytkownika
eve.ok
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5871
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:20

19 cze 2008, 14:39

majorowa bo widzisz co chcesz widziec kochana :ico_brawa_01: :-D
ale to prawda - jakiś wysyp Maleństw teraz. nasz wyż demograficzny działa :-)

A ja mam dziś w pracy prawdziwy zapiepszzzz...i stresów co ne miara... niezdrowe srodowisko do zaciążania tutaj :ico_oczko: mam nadzieję, ze jeszcze 2 tyg. i będzie luz bo sama zostanę w dziale...zobaczymy... :-)

Awatar użytkownika
majorowa
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 191
Rejestracja: 17 mar 2007, 11:13

19 cze 2008, 23:19

Cześć dziewczyny, ale dzisiaj zwariowany dzień. Od rana ganiałam po mieście z Oscarkiem i robiłam zakupy bo dzisiaj przylatuje do nas siostra mojego Tomka i moja kuzynka. Strasznie się cieszę na ich przyjazd. Nie narzekam na nudy czy brak koleżanek, ale co rodzinka to rodzinka :-)
W ciągu dnia odwiedziła mnie również koleżanka ze swoją córką i z dwójką maluchów, które pilnuje. Fajnie bo mój Osky wyszalał się co niemiara. Zauważyłam, że Oscar woli bawić się z dziećmi starszymi niż ze swoimi rówieśnikami :597:

To Oscar, Amelia, Belle and Brodie

Obrazek

Oscar z Belle

Obrazek

[ Dodano: 2008-06-23, 10:40 ]
Witam naszą załogę w poniedziałkowy poranek. Co u was słychać? Jak minął weekend? U nas była beznadziejna pogoda, cały czas padało i wiało. Mieliśmy przeróżne plany, ale pogoda nie pozwoliła na ich zrealizowanie. Odwiedziliśmy tylko sklep dla dzieci i kupiłam Oscarkowi pierwszą poduszkę :-) i kalosze...
Całuski i miłego dzionka

Awatar użytkownika
Magdzinka
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1205
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:19

23 cze 2008, 18:52

hej dziewczyny :-) :-) :-) wróciłam z wakacji :ico_brawa_01: ale za wami tęskniłam :ico_brawa_01: nawet weszłamna sekundę na forum bo tam w Jastarni w parku można się do internetu podłączyć ale nic nie zdążyłam poczytać i napisać bo padła nam bateria w laptopie bo wcześniej mąż siedział i całą zużył :-D No ale już jestem i mam nadzieję raz po raz tu pisać z wami chociaż nie wiem jak to przez najbliższe dni z czasem będzie u mnie. Na wakacjach było SUPER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Mimo, że pogoda w kratkę ale i tak jesteśmy opaleni, wypoczęci i wykąpani w morzu :ico_brawa_01: a z tą pogodą to było tak, że rano przeważnie było słońce i ciepło, potem robiły się chmury, deszcz i tak w kółko codziennie, wszystkie pogody pod tym namiotem mieliśmy oprócz śniegu, bo było nawet gradobicie, wichury, słońce, skwar, deszczyk, ulewa, zimno, gorąco itd hihi

Joasia przeszczęśliwa była, na plaży jej się super podobało wszystko, najchętniej szła prosto w morze i w ogóle nie bała się fal i lodowatej wody i ryczała jak ją zawracaliśmy haha :ico_haha_01:
oczywiście zasypię was fotkami :ico_wstydzioch: ale nie wiem kiedy do nich zasiądę.

Nie pamiętam czy pisałam wam przed urlopem, że miałam rozmowę o pracę nową - No więc UDAŁO SIĘ!!!!!!!! Od 1 lipca mam zaczynać w w Państwowym Instytucie Geologicznym :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: I najlepsze jest to , że to tylko 10 minut drogi spacerkiem. Mam tylko teraz problem z tą starą pracą, bo jeszcze nie dałam wymówienia, zawiadomiłam szefa tylko telefonicznie :ico_puknij: , że odchodzę, bo na wakacjach dostałam tę wiadomość. Dzisiaj szef nie przyszedł do pracy więc na jutro mi się ta rozmowa odwlekła cholercia, a już chciałam mieć to z głowy i denerwuję się jak to będzie bo powinnam mieć jakiś okres wypowiedzenia a ja już za tydzień rozpoczynam nową pracę więc mogą w tej starej być wkurzeni na mnie, a chciałabym żeby mi dobre świadectwo pracy wystawili. No nic zobaczymy co będzie jutro - TRZYMAJCIE ZA MNIE KCIUKU plisssssssss

Eve GRATULUJĘ :ico_ciezarowka: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ALE CUDOWNA WIADOMOŚĆ :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: BĘDZIESZ MIAŁA DRUGIEGO DZIDZIUSIA :ico_brawa_01: ALE FAJNIE - I TO TEŻ ZIMOWY BĘDZIE TAK JAK JAGA.
Ale Ci zazdroszczę, Joasia na rodzeństwo będzie teraz musiała dłużej poczekać przez tę moją nową pracę, chyba z 2 lata :ico_noniewiem: bo najpier będę miała umowę na 3 miesiące, potem na rok, potem na 5 lat i dopiero na czas nieokreślony :ico_noniewiem: no ale trudno i tak się cieszę, że się wyrwałam z tej starej pracy, szkoda że nie mogę teraz myśleć też o dzidzi ale z niecierpliwością będę czekać na czas kiedy będZiemy mogli się zabrać za staranka :ico_brawa_01:

Moni ale masz mądrą córeczkę :ico_brawa_01: ja też jestem w szoku, e tak dużo i ładnie mówi :ico_brawa_01: Joasia prawie nic momo, że cały dzień buzia jej się nie zamyka to jest to jej własny jezyk, używa tylko kilka zrozumiałych słów : nie, mama, tata, , baba, dwa (bo ostatnio spodobało jej się liczenie wszystkiego ale zamiast liczyć : jeden, dwa, trzy to liczy "dwa, dwa, dwa, dwa,"hihi, no i jeszcze " A daj" - to jej ulubione ostatnio słowo, które oznacza : daj, chcę, tak, podoba mi się, szybciej, jest fajnie :-D :-D :-D

majorowa, witaj :ico_buziaczki_big: my nie poznałyśmy się w okresie ciąży bo ja miałam termin na luty i z lutówkami pisałam. Ale fajnie, że tu wróciłaś. Widzę, że wątek ruszył do przodu, no i nareszcie jest chłopiec wśród naszych styczniowych dzieci :ico_brawa_01:

Eve a ty pisz jak się czujesz, co czujesz i wszystko :ico_brawa_01: ale się ucieszyłam tą wiadomością o twojej fasolce lub groszku, jajkuś tak jakby to moja siostra mi powiedziała :-) Jak już będziesz u lekarza to pisz na kiedy ci termin wyznaczył itp itd, no i życzę zdrówka, bo przeczytałam, że z Jagą to musiałaś leżeć tak? chyba masz rację , że teraz będzie inaczej, już nie tak ekscytująco ale bardziej świadomie bedziesz ciążę przeżywać :ico_brawa_01: U mnie to narazie w strefie marzeń - o jeju jak ci zazdroszczę :ico_oczko:

Awatar użytkownika
eve.ok
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5871
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:20

23 cze 2008, 20:33

witaj magdzinko wierzyłam, ze sie uda z tą nową pracą :ico_brawa_01: jestem z Ciebie dumna dzielna kobietko :ico_brawa_01: obyś szybko przeskoczyła na nowe, lepsze tory :-D a tak w ogóle? to Ty geologiem jesteś? no proszę fiu fiu... :ico_haha_01:
i dziękuję za te wszystkie ciepłe słówka od Ciebie :-) Ja to w ogóle tutaj jak do rodziny zaglądam - tylko wy póki co o mojej ciąży wiecie, siostra i mama. Plus Marcin obowiązkowo :ico_oczko: i Jaga, która zapytana gdzie jest dzidzia pokazuje na mój brzuszek :ico_brawa_01: pierwszy raz nie zrozumiała kompletnie i mi pod bluzka prawdziwej dzidzi zezłoszczona, ze ją oszukuję, szukała :-)
magdzinka to Twoja Ślicznota tak samo reaguje na morze jak jaga - identycznie :ico_brawa_01: Ja Ci mówię - to nieodrodne kumpele kiedyś będą :-D

a co do mojego stanu...hm...lustro w lustro z drugiej ciąży wszystko tak samo :-) oprócz krwawień póki co - tfe, tfe... Całość znoszę rewelacyjnie oprocz tej...senności. jejuś...kobietki - mogę spać wszędzie i każdą ilość czasu :ico_noniewiem: czasami jak nie dopadnie za biurkiem to zapałki po powieki nie pomagają :ico_haha_01: w poprzedniej ciąży miałam to samo...

A ja wklejam w końcu jakieś Jagi zdjecia bo zwlekam z tym niemiłosiernie :-)

To zdjęcie jest sprzed kilku miesięcy ale pokazuje Jagi zainteresowania znakomicie
Obrazek

A tutaj w piaskownicy którą tatuś skonstruował
Obrazek

Tutaj łobuz na całego
Obrazek

A tutaj pierwsza laurka autorstwa Jagi :-) Ja tylko pomagałam pisać dedykacje z okazji Dnia Taty :ico_haha_01:
Obrazek

No i nasz kaskader - Jaga na placu zabaw - w kilka sekund tor przeszkód pokonany :-D
Obrazek

Obrazek

I ostatnie - Jaga z mamą w dwupaku - z jednym kilogramem do przodu już :-D Mam nadzieję, ze nie dobrnę jak ostatnio do 25 ponad normę :ico_oczko:
Obrazek

Awatar użytkownika
majorowa
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 191
Rejestracja: 17 mar 2007, 11:13

23 cze 2008, 21:29

Magdzinka, jak fajnie, że dołączyłaś do styczniówek. Oj wiem jak się czujesz po wakacjach, bo my też już jesteśmy po... tylko, Ty w przeciwieństwie do mnie, wróciłaś tam gdzie świeci słoneczko i jest ciepło a ja wróciłam do zimnego, pochmurnego Dublina, gdzie np wczoraj wiało tak, że powyrywało drzewa w parku. Dwa tygodnie po urlopie miałam depresję :/ Prosto ze stroju kąpielowego musiałam wskoczyć w jeansy i swetry i nawet nie mogłam pochwalić się opalenizną :/ Ale nic tam, nie będę narzekać.... Serdecznie gratuluję nowej pracy i życzę samych sukcesów...

Eve, trzymaj się i wypoczywaj kochana bo już niedługo pojawi się nowa dzidzia... Już raz to przechodziłaś więc wiesz co Cię czeka hi hi ;-)

Moni gdzie się podziewasz??

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

24 cze 2008, 11:31

Majorowa :) jestem, jestem a teraz konkretnie w pracy...

Jezeli znajde chwilke w domu to powklejam ostatnie fotki, strasznie mnie drazni ze trzeba przez np fotosika wklejac a nie mozna bezposrednio jak np na naszej klasie, chyba ze można a ja nie wiem :) W koncu pochwale sie swoim tatuazem :) jakos tak schodzio i zdjecia nie było...

Dziewczyny nie uwierzycie, musze isc do alergologa i to ze soba heheh nie uwierzycie na co mam alergie... na alkohol. Wczesniej wiedziałam ze nie moge napic sie np jakiegos wina który ma sztuczne barwniki albo np piwa wisniowego. Dostawałam na ramionach, rekach, szyj takich wypieków jakbym miała ostra rózyczke, ale po chwili ustepowało. Jednak nie tym razem :( napiłam sie w sobote drinka z malibu i likeru czekoladowego i to tylkoko jednegoooo i w niedziele pojawiło sie uczulenie, swedząca wysypka na nogach... dzisiaj byłam u lekarza rodzinnego i mam skierowanie do alergologa Hehe ciekawe ajk oni mi zrobia testy Ja to zawsze mam :)

Martynka robi sie straszną przylepą, nie chce mnie juz tak puszczac jak kiedyś. Do pracy ok, ale pozniej jest juz gorzej. Nie wiem co bedzie z siłownia...
Martynka zaczyna mówic zdaniami szoook, wczoraj moja mama opowiada jak to była z nia w ciagu dnia. Ida do sklepu a ona do naszej sasiadki krzyczy: Dobry Kazia, ide sklep po buła, czekaj na mnie. Waidomoze troszeczke przekreca słowa, ja nawet nie potrafie czasami tego powtórzyć. TEraz lepsze bedzie. Sa juz w sklepie a ona: Bacia mówka. Moja mam patrzy a na podłodze mrówka. Martynka dalej: Mówka do dzuji, sio. Mama pyta ja dalczego, a ona: mówka sio bo mnie w nonono udryzie... Dziewczyny ja faktycznie musze sie pilnowac co mówie heheh bo ta mała papga powtarza wszystko.
Wie jak ma na imie jak sie nazywa :)

Ja własnie planuje nasz wyjazd w góry na 20 lipca. Cały czas zastanawiamy sie co zrobic z nosidełkiem, chciałabym pozyczyc ale nie stety nikt nie posiada, a kupic na jeden raz... juz nie wiem co robic. Patrzac na zdjecie wydaje mi sie ze mzoe to gniesc nózki dziecka
http://allegro.pl/item383652459_infant_ ... yczne.html

Ok wracam do pracy, zajrze pozniej :)

[ Dodano: 2008-06-25, 09:02 ]
A was nie ma nadal :)
obiecane fotki...
Kolczyczek :) dostałam w prezencie od mojego M
[img][img]http://images27.fotosik.pl/235/a133f9e671f2a56b.jpg[/img][/img]

Ktos moze powiedziec ze mi sie poprzestawiało hehe
[img][img]http://images33.fotosik.pl/298/a0523ac04d8cf5d9.jpg[/img][/img]

Niunia :D
[img][img]http://images25.fotosik.pl/235/3e831c4c67992ef2.jpg[/img][/img]

Awatar użytkownika
Magdzinka
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1205
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:19

25 cze 2008, 14:38

majorowa, no ja już zapomniałam o urlopie w taki wir tu wpadłam :ico_placzek:
jeszcze oststnie dni w sstarej pracy muszę przeżyć, dzisiaj mi szef powiedział że mu nóż w serce wbiłam, że przeze mnie jego dzieci nie pojadą na wakacje itd aż mi się nic nie chce

eve ja nie jestem geologiem :-D ani nawet ekonomistą co jest potrzebne na moim stanowisku bo to dział planowania i zarządzanie umowami (skończyłam politologię 3-letnią), ale naopowiadałam , że umiem pracować na exelu itp bo robiłam różne zestawienia i specyfikacje ale nie tak skomplikowane, a teraz zaczynam się denerwować jak sobie na początku poradzę, bo dla mnie te wszystkie formuły to koszmar :ico_sorki:
SUPER ZDJĘCIA JAGUSI :ico_brawa_01: a to ostatnie z tobą bomba :ico_brawa_01: jaka figura :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
eve.ok
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5871
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:20

25 cze 2008, 19:18

monis ale zaszalałaś z tymi tatuażami i kolczykami :ico_brawa_01:

magdzinka jestem pewna, ze dasz sobie świetnie radę :-) Wiesz...ja kiedyś też byłam w podobnej sytuacji i na gwałt uczyłam się wszystkich skomplikowanych excelowskich formul. Znalazłam taką super str. w necie z ćwiczeniami i poszczególnymi partiami materiału, tak, ze po2 dniach byłam na wskroś w excelu biegła. jak ja znajdę na nowo to dam Ci namiary...muszę poszperać :-) ale wierzę w Twoją inteligencje kochana :ico_brawa_01: nawet bez biegłej znajomości formuł przekonasz wszystkich, że sie świetnie nadajesz :ico_brawa_01:
A swoja drogą...jak to sie teraz wszystko układa. Ty politolog - i nic pokrewnego ws umie nie robisz. Ja pedagog i koordynuję produkcję i sprzedaje koła zębate i przekładnie....abstrakcja :ico_oczko:
A kiedy zaczynasz nową pracę?[/b]

Awatar użytkownika
majorowa
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 191
Rejestracja: 17 mar 2007, 11:13

25 cze 2008, 22:40

Wow! Moni! Ale jazda z tym kolczykiem i tatuażem. Ja myślałam, że Ty taka grzeczna dziewczynka jesteś a tu proszę jakie zaskoczenie :-) :one: Ja chciałam sobie wytatuować mojego psa- majora bo fajnie by się jego pyszczycho prezentowało, ale jakoś zwlekam i zwlekam.
Magdzinka dasz sobie radę w nowej pracy. Zawsze jak się zaczyna coś nowego to trzeba się wdrożyć a później z każdym dniem to już z górki :-)
Eve- super fotki. Na razie nie widać tego kilograma do przodu :ico_oczko:

A my... dzisiaj byliśmy na farmie. Powiem Wam dziewczyny, że to był super udany dzień. Nareszcie wyszło słoneczko, Oscarek się wyszalał. Był bardzo podekscytowany zwierzątkami i całą wyprawą, jazdą busem... Super atrakcja dla bobasów. Ja też zażyłam świeżego powietrza i dotleniłam się co nie miara...
Zaraz oporządzę fotki w fotosiku i dorzucę cobyście zobaczyły mojego bąbelka :-)
Kolorowych snów Wam życzę i do jutra!

[ Dodano: 2008-06-25, 22:49 ]
To ja z Oscarem
Obrazek

Osky z przyjaciółmi
Obrazek

Oscar with Thomas (Thomas nie jest dziewczynką. Spineczka u Thomasa we włosach należy do jego siostry bliźniaczki)
Obrazek

Oscar z dziewczynami (ciągle nie wie, którą wybrać... Niamh czy Molly) :-)
Obrazek

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość