Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

22 lip 2008, 14:32

DZIS OGOLNIE DZIEN do dupyyyyyyyyyyyy,zycie jest niesprawiedliwe,echhhhh biedna EVE.OK :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

[ Dodano: 2008-07-22, 14:34 ]
ASIULKA to oby mezulek Was szybciutko zawiozl :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

22 lip 2008, 14:34

Frydza czy ja coś przegapiłąm co z EVE.OK??

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

22 lip 2008, 14:37

Serduszka jej 2 blizniakow w brzusiu przestały bic dzis ma zabieg :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

22 lip 2008, 14:38

o matko
nie wiem co powiedzieć
serce mi ściska
:ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

22 lip 2008, 14:40

Straszna tragedia :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

22 lip 2008, 19:04

Witam.............

Wlasnie pozegnalam ostatnich gosci ...przyjmowalam ich sama bo p w pracy buuuu :ico_placzek:

Marcinek wykapany najedzony padl ...........doslownie wiec do rana spokoj :-D :-D

[ Dodano: 2008-07-22, 19:05 ]
eve.ok bardzo szkoda i brak slow w takiej chwili :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

22 lip 2008, 19:32

Bylam u psiapsiolki,poklachalysmy i posmialysmy sie bylo super,wir przygotowan przedslubnych w toku :-D :-D

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

22 lip 2008, 22:23

hej uffffffffffff

piwko na dobranoc i uciekam bo nog nie czuje.. polozylam sie przed 3 :ico_puknij: a wczesnie rano musialam wstac hehe
taki glupek ze mnie
ale dzionek spedzilismy z lelkiem bardzo udany
najpierw mini zoo , potem park z kaczkami i placem zabaw
chlopcy poszaleli na maxa
pogoda dopisala.
czegoz chciec wiecej nie???

lelek zasypia od poltorej godziny :ico_olaboga: biega po lozku. skacze , smieje..
juz dwa razy zmienialam sie z adamem
teraz odpoczywam i sie nie ruszam hihi

zycze wam dobrej nocki

[ Dodano: 2008-07-22, 22:26 ]
frydza ja kojarze eve.ok choc nie wchodze na inne watki bo nie mam czasu. ale dzis poszukalam jej i tak strasznie jej wspolczuje... ogromna strata i bol.. :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

karla moze przez diete czujesz sie taka zmeczona?
ja sama sie sobie dziwie . ale u mnie rewelacja. zdarzaja sie oczywiscie slabsze dni ale sporadycznie. ale ja jestem dziwna. wiec nie bierz mnie pod uwage...

edytko zycze duuzo zdrowka dla dziewczyn.

madzia niewyobrazam sobie codziennego zmywania podlog hihi ale nie mam chlewu w domu. calkiem przyjemnie.. tylko bez polysku

[ Dodano: 2008-07-22, 22:36 ]
aaaa do nas lato przyszlo... nie wiem na jak dlugo ale kazdy sloneczny cieplutki dzien cieszy!!!!
dzis nadmuchalam lelkowi basenik i jeszcze przed spaniem sie popluskal na ogrodzie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

22 lip 2008, 22:54

U nas też dzis pięknie. Bylismy na super spacerze w parku. I na lodach. Ale ja oczywiście madra...wzięłam dwa smaki, na górę cytrynowy sorbet. No i po zjedzeniu połowy stwierdziłam, ze za słodki i ze zrzuce sobie jedna kulke do śmietnika to druga lepsza mi zostanie. I co?? No co?? Oczywiście wpadła... ale razem z tą drugą. Ale siewkurzyłam. takiego małam smaka na te lody. a nie chciało mi sie już wacac po drugiego. Tylko się ze mnie nasmiali buuu...

Byłam dizs w lumpeksie. jaką kurtkę Tomkowi kupiłam... Swietna jest. Nexta zieloniutka za całe 7,5 zł. Na przyszłą wiosnę będzie akurat.

madziorka hihi pisze:madzia niewyobrazam sobie codziennego zmywania podlog hihi ale nie mam chlewu w domu. calkiem przyjemnie.. tylko bez polysku

Ja też nie wyobrazam sobie. nienawidze myć podłogi. Od zawsze to dla mnie kara była. No ale trzeba czasami. Ale ja raz w tygodniu porządnie w wystawianiem wszystkiego, a dodatkowo jak się nabrudzi to tylko przecieram mopem te "chodliwo-jedzeniowe" tereny hehe. Taki leniuch ze mnie. Bez przesady uważam. Trzeba żyć a nie wegetować.

Karla koniki piękne a stadnina zaraz za Szczecinem.

Frydza pisze:Serduszka jej 2 blizniakow w brzusiu przestały bic

Dopiero co jej gratulowałam. Tak przykro...

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

22 lip 2008, 23:00

kamila ja rowniez nie przepadam za sprzataniem podlog
na szczescie u nas panuje podzial obowiazkow
i odkurzania oraz mycie to zajecie Adama hihi ufff

Royal Air Force Muzeum
w towarzystwie lotnikow ihi
Obrazek
latajaca rodzinka
Obrazek

Obrazek
Obrazek

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość