edyta29
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 733
Rejestracja: 27 sty 2008, 21:11

26 lis 2008, 20:10

wiolaw u nas też coś będą robic bo wosk pani lac kazała w domu ale nic narazie nie wiem .
A u was zabawa na całego super

Awatar użytkownika
wiolaw
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3788
Rejestracja: 10 mar 2007, 21:41

30 lis 2008, 19:34

U nas na dyskotece nie obyło się bez awarii , kolumny nie wytrzymały mocy i się spalily i nestety zanim skombinowali następne to mineło prawi 1,5 godz :ico_noniewiem: , a po pół godzince zabawy wyprosili z sali małe dzieci , bo już zaczela się dyskoteka dla starszych klas .

a na rozmowie z panią było bardzo miło , pani Alę pochwaliła , nie ma do niej zastrzeżwewń , powiedziała że jest perfekcjonistką :ico_haha

[ Dodano: 2008-12-02, 09:38 ]
no i juz mamy kupione prezenty na mikołajki dla dzieciaczków ,
dla dziewczynek lalki barbi , a dla chłopców klocki takie ala lego i do tego słodycze :ico_haha_02:

ale co tu takie pustki , sama ze soba musze rozmawiać :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Lady
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1697
Rejestracja: 06 mar 2007, 14:05

12 gru 2008, 09:59

witam

ale tu cichutko , ja trochke was zaniedbałam , prosze o wybaczenie :ico_sorki: , ale sama zaczełam bawic sie w" szkole" poszlam na kursy :ico_oczko:

u Piotrusia w klasie byly Andrzejki , dyskoteka klasowa i wróżby , do tego zorganizowałysmy dzieciakom poczestunek , na mikolajki pojechali do kina , a teraz na choinke kupowalismy prezenty , dla dziewczynek takie fajne pomietniczki z dlugopisem z kolorowymi karteczkami , a dla chlopcow klocki wiolaw, podobnie jak u was cos ala lego i sklodycze :ico_oczko:

Awatar użytkownika
wiolaw
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3788
Rejestracja: 10 mar 2007, 21:41

12 gru 2008, 17:37

to że tu pusto to fakt

teraz u nas dzieciaczki maja miec w czwartek wigilie , rodzice przygotowuja ciasto , dzieciaczki swoja droga przynoszą słodycze i jakieś owoce i maja wyrzerkę :ico_oczko:

i już wolne na świeta chyba od poniedziałku , ale im dobrze :ico_haha_02:
idą do szkły dopiero po nowym roku , pochodzą dwa tygodnie i od 19 ferie :ico_oczko: :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
Lady
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1697
Rejestracja: 06 mar 2007, 14:05

13 gru 2008, 11:05

wiolaw, u nas wigilie maja w piatek , tez mamy pieka ciacho , ale slodycze i owoce kupujemy ze skladkowej kasy
a dzisiaj moj syn pojechal do filharmonii , chodzi on na dodatkowe zajecia do "pomponiarek" i bedzie tam kilka szkół i wystepy , i jest zaplanowany bardzo ciekawy pokaz artystyczny , pojechal bardzo podekscytowany , zobaczymy co bedzie jak wroci

Awatar użytkownika
wiolaw
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3788
Rejestracja: 10 mar 2007, 21:41

13 gru 2008, 12:36

Lady, to fajnie że synus chodzi na jakies dodatkowe zajecia , u nas to nic nie ma :ico_noniewiem:
dzisiaj wlasnie Ala miała iść do szkoly na zajecia plastyczne , była bardzo zadowolona bo ona lubi plastyke ,więc zawiozłam ja do szkoły na 10 i całe szczęście że z nią weszlam i poczekałam , bo okazało sie że pani nie przyszła ,że zajecia odwołane i jest dwoje dzieci , już licząć z moja :ico_noniewiem:
ja nie wiem po co więc w piątek pani zapisała w dziennieczku ,że odbędą się takie zajęcia , paranoja normalnie :ico_zly:

Awatar użytkownika
Lady
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1697
Rejestracja: 06 mar 2007, 14:05

14 gru 2008, 11:05

wiolaw, jednak klapa byla z tego wyjazdu , no moze nie tak do konca , polowa dzieci niedopisala , jedna szkola wogule nie przyjechala , wiec puscili dzieciakom bajke a potem artysci z filharmonii na szybko wystawili dzieciom balet , moze nam doroslym takie cos by sie spodobalo , ale nie dzieciom Piotrek przyjechal wynudzony , jedyne z czego sie cieszyl to paczka mikolajkowa , slodycze i takie tam pierdulki ....


a co do zajec dodatkowych to u nas jest wybór , sa platne i bezplatne organizowane przez szkole , Piotrek chodzi na bezplatne to sa dokladnie zajecia taneczno-rytmiczne , to sa szkolne czirliderki chodzi tam 3 chlopcow , a pozatym maja jeszcze sporo zajec w szkole a w naszym miescie tez liczy sie sport wiec mamy tez sporo dodatkowych zajec sportowych , sa zajecia plastyczne i cala masa platnych , jest w czym wybierac

Awatar użytkownika
wiolaw
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3788
Rejestracja: 10 mar 2007, 21:41

16 gru 2008, 01:03

Lady, to fajnie że jest gdzie dzieciaka poslać , i karzdy coś dla siebie znajdzie :ico_haha_02:

Ala niestety nie pójdzie na wigilię do szkoly , bo pewnie jej nie wypiszą ze szpitala , a nic nie pisałam Ala dostała przez noć zapalenia oskrzeli z dusznosciami :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
22540MONIKA
Wodzu
Wodzu
Posty: 11813
Rejestracja: 27 mar 2007, 21:45

16 gru 2008, 11:19

witam Was bardzo cipelutko :ico_haha_02:
dawno nie zaglądałam ale postaram sie częściej :ico_sorki: :ico_sorki:

u nas dzieci maja spotkanie takie opłatkowe :ico_oczko:

wiolaw, duzo zdrówka dla Ali :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Lady
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1697
Rejestracja: 06 mar 2007, 14:05

17 gru 2008, 10:26

22540MONIKA, zagladaj czesciej :ico_oczko:

wiolaw, dużo , dużo , zdrówka dla Ali :ico_sorki: :ico_sorki:

mój Piotruś tez nie pójdzie na wigilię do szkoły , zaraził sie różyczka , na szczęście był szczepiony i teraz jak to doktorowa powiedziała przechodzi tylko objawowo , czyli ma wysypkę , boli go głowa ale na szczęście temp . nie ma :ico_sorki: powiedziała że szybko mu przejdzie , ale do szkoły do świąt nie ma mowy żeby poszedł . :ico_noniewiem:

Wróć do „Szkolniaki fajne dzieciaki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość