Awatar użytkownika
eve.ok
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5871
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:20

10 kwie 2010, 14:09

no to karmelciu rozszalał sie chłopak :ico_haha_01: daj Go tutaj, z Tymkiem sobie popgrandzą, my przy herbatce poplotkujemy :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

10 kwie 2010, 14:18

eve.ok, no tak....lepiej radzić sobie samej, ale dla spokoju psychicznego prawda?
podziwiam....na prawdę chylę czoła przed wszystkimi mamusiami, które są większość czasu same z dziećmi!!!
a jak odprowadzasz Jagę do p-la? Tymek z Wami? czy mama ją odprowadza?
karmelko współczuję! mój leży i nie narzeka...czasem marudzi, ale ja tylko wejdę, pogłaszczę i już...ewentualnie pakuję w leżak lub do wózka....
a może chusta by się przydała albo nosidło???

kurka...żałoba narodowa...
no to już se obejrzałam "usta usta" i w ogóle resztę rzeczy z tygodnia....
cżłowiek ma jeden dzień spokoju i nonono blada

Awatar użytkownika
eve.ok
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5871
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:20

10 kwie 2010, 14:25

zborra no jeszcze 5 pierwszych odcinków można było za free oglądać w necie,a tearz fakt - d..a :ico_noniewiem:

wiesz - ja nie jestem cały czas z dziećmi, tzn. teraz tak, bo na macierzyńskim, ale jak mi się skończy, czyli w połowie lipca wio do pracy :-) Jaga do przedszkola, Tymek albo z moją mamą albo do klubu malszuka albo z opiekunką (najmniej fajny wariant) i, bo ja sobie nie wyobrażam zawodowo nie funkcjonować :ico_noniewiem:

teraz z Tymkie najczęściej odwożę Młodą, rano samochodem a po południu jak jest łądna pogoda piechtą na spacerek :-D

[ Dodano: 2010-04-10, 14:25 ]
własnie - jak wy szybko planujecie wrócić po macierzyńskim do pracy?

[ Dodano: 2010-04-10, 14:37 ]
a u nas ale pogoda popaprana :ico_olaboga: godizne temu grad dawał po szybach, teraz słońce swieci :ico_noniewiem:

ja w miezyczasie wyprasowałam stertę prania na 2 razy i zmyłam głowkę, teraz chyba za książkę sie wezmę, chociaż rówmnie przygnębiająca jak relacje tv :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

10 kwie 2010, 14:43

eve.ok, właśnie zabieram się za 6odcinek na stronce multifilmy, polecam :ico_brawa_01:

to widzę,że masz taktycznie wszystko rozwiązane! super

ja powiesiłam pranie...
i siedzę
a jak na złość ciągle ktoś mi dzwoni...wrrrrrrrrr :ico_zly:

o , to już o pracy myślisz?a gdzie w ogóle pracujesz?
ja miałam swoją działalność i raczej nie wrócę...
liczę na to, że J. znajdzie rpacę w UK i wyjedziemy....także na razie siedzę w domu
Po Hanki porodzie wróciłam jak kończyła 5miesięcy...i baaaaardzo mi się podobało, tym bardziej że ona została z moją mama i byłam spokojniusia!

Awatar użytkownika
eve.ok
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5871
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:20

10 kwie 2010, 15:01

ooo..to wy wybywacie zagranicę? :ico_szoking: myślałam, z eteraz tendencja odwrotna raczej, ale oby wam się ułozyło jak najlepiej :ico_sorki: :ico_haha_01:

to można 6 gdzies odnaleźć? a ksd też? bo wolę dziewice :ico_haha_01: na tym multifilmy, tak? juz szukam :-D

co do pracy - ja z Jagą podobnie jak Ty z Hanią, wróciłam a raczej rozpoczęłam nową pracę jak Mała miała 7 m-cy i tez spokojnie, bo pod skrzydłami babci - mojej mamy ja zostawiłam :-) teraz raczej też ale do starej pracy z nowego domku musiałabym 35 km w jedna stronę dojeżdżać :ico_noniewiem: ale zobaczymy jak realizacja planów wypali :-) a ja jestem kierownikiem działu handlowego we firmie produkujacej części samochodowe i chciałabym jeśli bedę pracę zmieniać, prawcowac również w poblizu produkcji bo mnie smary, tryby, koła zebate etc zaczęły jarać :-D

gosh...kopnijcie mnie w cztery litery bo len mnie dopadł :ico_zly:

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

10 kwie 2010, 15:23

eve.ok, trochę się można polenić..a nawet trzeba
ja dziś śmierdzę lenistwem normalnie!
nie tknę palcem!
nawet mnie kurz na podłogach nie ruszy! o nie! :ico_nienie: raz odpuszczam ten schemat!

a Ty niezła jesteś...jaka praca wow! :ico_brawa_01:

laski, a gdzie w ogóle mieszkacie?
może któraś jakoś niedaleko? nie wiem...poznań, bydgoszcz, gdańsk?toruń?

Awatar użytkownika
eve.ok
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5871
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:20

10 kwie 2010, 15:51

zborra ja z gniezna jestem :ico_brawa_01: a przeprowadzamy sie pod swarzędz :-D a Ty z okolic? :ico_haha_01:

hormiga
Papla
Papla
Posty: 771
Rejestracja: 14 cze 2007, 19:10

10 kwie 2010, 16:49

witam!!!
Ja dziś podpieram się rzęsami. Tymek nam niezłą noc urządził, nie wiem czy go brzuszek bolał czy co, bo nam wycisk dał. A rano jeszcze te wieści O RANY
Dzień cały spaprany bo pada i zimno jak cholera, ale się zaparłam i z psem poszłam na spacer, przynajmniej nie zwariuję, odetchnęłam świeżym powietrzem...
Co do szczepień, ja też jestem sceptyczna...Ale damy małemu te 6w1 + pneumokoki, rota nie będę szczepić, nie mam przekonania...
zborra ja z Gdańska jestem :-D a Ty?

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

10 kwie 2010, 17:35

kobitki, ja jestem spod Świecia nad Wisłą...
mam nadzieję, żę jak malce podrosną i pogoda się wreszcie poprawi to się spotkamy??? co?

hormiga, współczuję nocki
a co,kolki? czy problemy z kupką?

u mnie fajnie, ponudziłam się, chwilkę pospałam...
młody dziś odpukać-grzeczniusi!
właśnie nadrabiam zaległości w robieniu mu zdjęć! bo wstyd się przyznać, ale zaniedbałam go w tym wzglęzdie :ico_wstydzioch: Hanka miała foty na każdą okazję, a to ziewa, a to śpi, siusia, je itp...a młody prawie nic...
więc dziś mu pocykałam, jak się uśmiechał ślicznie do mamusi i jak znów się przewracał z brzuszka na plecki....ja nie wiem jak on będzie ćwiczył na brzuszku, bo teraz myk i już na plecach...brzuszek mu nie odpowiada....

powiem Wam jeszcze, że dawałam mu lefax...na kolki, choć typowych kolek nie miał, tylko złe trawienie...i po prawie 3tyg zero poprawy...Kupiłam esputikon i te probiotyczne krople biogaia i super!!! jak do tej pory jadł i jadł , a kupa była raz na 2-3dni z bólem....to teraz robi codziennie! bez problemów....polecam te probiotyki, bo to raczej ich zasługa...

o i syn potrzebuje posłuchać mamusi, biegam jak wariatka przez pół domu co 2minuty, hahaha

[ Dodano: 2010-04-10, 18:36 ]
ok, idziemy powoli się kąpać...
bo od karmienia jakoś biedak nie możę przysnąć...chyba się nie dojadł...hehehe

to lecę go ogarnąć, albo ssiebie najpierw i potem już słodkie lenistwo
aż do powrotu Hani :-D
i kolejna ciężka nocka przede mną...
na szczęście jutro już małż na posterunku

o! eve.ok, już wiem, dlaczego mi tak dziwnie w nocy!!!
bo mój małż wstaje pierwszy i przewija juniora :ico_haha_01: a ja tylko wywalam mleczarnię i potem idę spać, a oni się noszą

karmelka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2122
Rejestracja: 05 lip 2009, 11:01

10 kwie 2010, 20:29

zborra u na spo biogai też kolki ustąpiły :ico_brawa_01:
a ja z Katowic jestem :-)

[ Dodano: 2010-04-10, 20:30 ]
dziś pogoda do d... i człowiek uwięziony w domu :ico_placzek: jak nie mogę wyjść to jestem nieszczęśliwa :ico_placzek:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość