szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

Re: Jesień mamy wita 2013

22 lip 2013, 21:35

szkieletorek, zapraszam do odliczania od 120!!!!!!!!
Nie bardzo wiem gdzie to jest i o co chodzi w tym .
niech z 4 tyg podrośnie w brzuszku mamy i może wychodzić na świat
Jej jak ty bliziutko już.
Pochwal się kołyską jak wygląda i odpoczywaj bo Madziunia najważniejsza.
przyjdzie nam jeszcze czekać na nasze maleństwa.
A podobno często tak bywa że ciąża zagrożona, trzeba leżeć a jak już termin mija to dzieciątku się nie spieszy.
Ty ją chyba przed terminem rodziłaś?
Lilcia urodziła się 1,5 tyg przed terminem więc już była donoszona.A z usg ktore miałam robione 2 dni przed porodem mała miała ponad 3 kg wiec ja juz nie patrze wcale na te rzeczy .
No ja jestem chudzinka bardzo od zawsze choc malutka sie nie urodziłam.
szkieletorku jak biodro ? już lepiej ?
Był czas że przeszło całkiem a teraz znów lekko pobolewa ale bardzo delikatnie.
Za to moje żyły żylaki na nodze dają w kość,do tego ból tam na dole jak by mi skora miała popękać rozedrzeć się.Oj bardzo boli no ale tak bywa.

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

Re: Jesień mamy wita 2013

22 lip 2013, 22:19

szkieletorku oj biedna jesteś z tymi żylakami wiem co to za przykre doleglegliwości :ico_pocieszyciel:
lala - to bawicie się na całego jak ja bym sobie w wodzie posiedziała nawet w wannie :-)
jenny - a jakie ty robisz sobie sama zastrzyki ? co do kradzieży to nie zgłaszaliśmy bo jak zwykle nie mogłam się tam dodzwonić a później M mi przypomniał jak było ostatnim razem że nawet nie chcieli przyjechać - słów brak :ico_nerwusek: podobno dowiedzieliśmy się że któryś z sąsiadów spał w altanie i jak ich zauważył to zadzwonił ale zanim przyjechali to ich już niebyło - poza nami jeszcze cztery altany obrobili
Już czas do snu a ja zaczne zaraz swoje nocne spacery siusiu i do łóżka i tak w kółko :ico_zly: a rano i tak budze się z pełnym pęcherzem i bólem brzucha od trzymania siusiu - kiedyś się chyba posikam przez sen :ico_wstydzioch:
Dobranoc :ico_spanko:

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

Re: Jesień mamy wita 2013

22 lip 2013, 23:29

No malusia była. 2450g
[/quote]

O widzisz, moje dzieci też takie drobinki syn 2610 g a córcia 2410 g.

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

Re: Jesień mamy wita 2013

23 lip 2013, 05:01

Hejka

Ja spac nie moge :ico_olaboga: :ico_puknij:
Ale juz niedlugo bede u siebie to moze lepiej bedzie :ico_noniewiem:

Edulita ehhh co za ludzie :ico_noniewiem: :ico_olaboga:

Betina ale ladna wage ma corcia :ico_szoking: :ico_brawa_01: no i juz bliziutko :ico_brawa_01:

Jenny ty tez pedzisz :ico_brawa_01: :-D fajnie ze lekarz wkoncu zadecydowal o zastrzykach, zawsze to bezpieczniej :ico_sorki: :ico_oczko:


Spinka oj moze tak nie szalej :ico_oczko:


Mi od kilku dni zaczyna od czasu do czasu twardniec brzuch, zdaza sie to nawet jak leze/siedze... czyli juz macica zaczyna trenowac
Ale ogolnie nie jest zle chociaz wczoraj troche za szybkie tempo obralam jak szlismy z synusiem na tramwaj(spieszylismy sie do kina) no i brzuch mega stwardnial :ico_olaboga: musialam zwolinic :ico_olaboga: ale jakos doszlismy, wizyta w kinie udana :ico_brawa_01: pozniej lody... fajnie bylo :-)

Mala szaleje przez wiekszosc czasu na maksa
A ja przez ostatni miesiac(wsumie przez pobyt w PL) przytylam chyba z 10kg, masakra :ico_olaboga: :ico_noniewiem: :ico_chory:

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

Re: Jesień mamy wita 2013

23 lip 2013, 07:02

Witam z rana przed badaniami, zaraz Polę budzę i dziadek ją zawiezie do przedszkola.
Edulita Ty to jesteś aparatka, wczoraj mało co się nie posikałam jak przeczytałam o tym unieruchomionym psycholu :ico_smiechbig: ale skutek natychmiastowy - od razu humor lepszy :ico_sorki:

Lala to na ile Kuba (chyba dobrze pamiętam) u Was zostaje?

Jenny już tak bliziutko i dzidziuś będzie z Wami. CO do humorów to hormony potrafią dobić - niestety.

Szkieletorku a ja myślałam, że jakiegoś wcześniaczka urodziłaś. Pola maiła 3940, no tylko, że ona urodziła się 41w6d - więc miała kiedy się podtuczyć. Współczuję problemów z żylakami :ico_pocieszyciel: Na wspólnym terminie Odliczamy od 120 i tam codziennie wpisujesz ile zostało do porodu :-)

Leona w domku inaczej będziesz spała. Ja o dziwo śpię. Tylko budzę się z bólem nogi w pachwinie i poduszka nie pomaga między nogami(na lewym boku śpię). mi wczoraj właśnie też mój brzuchol nawet jak leżałam to się stawiał - szalony, albo usilnie ćwiczy :ico_sorki: A z tym nie szalej to zobaczymy jak Ty do domku wrócisz co będzie :ico_haha_01: :ico_oczko: Udanej podróży życzę :-)

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

Re: Jesień mamy wita 2013

23 lip 2013, 08:22

Spinka no troche bede musiala w domu porobic :ico_haha_01: trzeba ogarnac i wziac sie za pranie ciuszkow

A bole w pachwinach to i ja czasem mam po nocce ale ogolnie nie jest zle :ico_sorki:


Pospalam jeszcze troche, moze jakos przezyje dzionek :ico_haha_01:

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

Re: Jesień mamy wita 2013

23 lip 2013, 08:56

edulita z tym sikaniem to ja czasem jak już mam dość zastanawiam sie czy nie lepiej byłoby założyć podkład i sikać pod siebie hehe bo też maraton mam co noc do wc a nie jest to fajne.Choć są dni kiedy jest lepiej i wstaje tylko 2 razy to wtedy mam wrażenie że spałam cała noc i takaa wyspana jestem .
Co do żylaków to ty masz je albo któraś z was na forum ? Nie wiem za bardzo co można z tym zrobić .
moje dzieci też takie drobinki syn 2610 g a córcia 2410 g.
A w terminie się urodziły ? Teraz już nadrobiły pewno ładnie.
Moja malusia była ale cycuś był od razu pełny i szybko przybierała ładnie na wadze więc nie przejmowałam się ,zresztą była donoszona punktów miała 9 wiec wszystko ok.

Nie pisze co u nas za bardzo bo kurka nie mam kiedy tak na spokojnie siąść. W domu sprzątanie po remoncie.Pomagam mamie przy takich rzeczach przy których sama czuje że dam rade zrobić nie męcząc się bardzo ,ale po całym dniu stania nogi i tam na dole boli bardzo.
Teraz mała śpi jeszcze to popisze troszku .
W niedziele u nas był piknik dla dzieci. Zorganizowały to panie z koła gospodyń wiejskich.Były darmowe lody,picie , kiełbaski, balony. Masa konkursów ,malowanie twarzy , 3 rodzaje dmuchanych dużych zjeżdżalni zamków i maa innych zabaw .Wszystko za darmo.Mała szalała jak opętana, była bardzo szczęśliwa a ja z nią bo gdy ona się ciesze to i ja.
Ciepełko wreszcie do nas zawitało zapowiadają że tak ma być więc już planujemy wyjazd pod namioty.Ostatnio nie wypalił bo pogoda się popsuła ale teraz mamy nadzieję że się uda.
Na sobotę miałam umówiona wizytę u Gina ale z racji możliwego wyjazdu przełożyłam ja na środę.

Wczoraj mąż zawiózł mocz Lili do kontroli, wyszedł chyba ok na tyle co mi pani w rejestracji powiedziała ale muszę i tak iść do lekarza .Na dziś już nie ma miejsca więc jutro rano pojadę.Nie chce mi się bo tam masa dzieci chorych a ja w ciąży to raczej nie powinnam za bardzo takich miejsc odwiedzać.
Zaraz idę na śniadanie a potem posprzątam tak szybciutko u siebie górę a reszta dnia pomaganie mamie.

Awatar użytkownika
betina
4000 - letni staruszek
Posty: 4466
Rejestracja: 06 sty 2009, 21:11

Re: Jesień mamy wita 2013

23 lip 2013, 09:59

hej :)
wczoraj byłam w aptece na zakupach kupiłam oiliatum emulsje+mydełko
do tego tamtum rossa ,sol fizjologiczna,podklady,majtki i podpaski poporodowe
i jestem spokojniejsza ze to mam

popołudniu znow mi brzuch rozpierał ale po godz przeszło


dzis jade do znajomej na ogródek na 3-4 godz by Tomuś się popluskał a ona mi zrobi pedicure :P bo sama juz rady nie daje przez ten brzuch i trochę się dotlenimy :)

szkieletorek ja tez staram sie unikac lekarza jesli nie ma potrzeby nie ide z Tomusiem bo czesto złapać może właśnie coś tam
i super że wyniki wyszły ok

żylaki-nie pomogę nie mam

leona-przystopuj kochana troszkę choć

małgorzatka to malusie dzieciaki miałaś mój tomuś w 37 /4 tydz przy porodzie miał równe 3000 i 56cm

edulita ja tez sikam w nocy z 4-5 razy juz przestałam liczyć i nie raz podczas kichania lub śmiania się popuszczam troszkę ale podobno to przez słabe mięśnie kegla muszę zacząć nad nimi popracować:P

Awatar użytkownika
jenny1983
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3409
Rejestracja: 27 wrz 2008, 18:58

Re: Jesień mamy wita 2013

23 lip 2013, 10:41

A znów mi puls podskoczył i przez całą noc z nim walczyłam. Wieczorem zaczęła mnie głowa pobolewać, w nocy zaczęło mnie w klatce usiskać, a później myślałam, że serce mi wyskoczy. Zmierzyłam o 6 cisnienie a tam puls 134, więc nie czekając do 9 wzięłam na obniżenie pulsu tab. po pół godz spadło do 128, po kolejnych pół godz 125 i ucisk przeszedł po godzinie do 118. No i już zadowolona mierze po 9 a tam znów 134:-(. Dobrze, że idę dziś do lekarza. Betina coś mi wydaje się, że ten feneterol też nie dla mnie. Mam nadzieję, że to chwilowe, bo tak to lipa u mnie przy zmiejszonej dawce już raz pojawiły się skurcze.
Jedynie pocieszenie po tym sterydzie w nocy skóra mnie o wiele mniej swędziała, ale to lekarz mi powiedział, że tak możebyć.

Awatar użytkownika
lala
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1007
Rejestracja: 11 lut 2008, 01:23

Re: Jesień mamy wita 2013

23 lip 2013, 12:57

szkieletorku oj biedna jesteś z tymi żylakami wiem co to za przykre doleglegliwości :ico_pocieszyciel:
lala - to bawicie się na całego jak ja bym sobie w wodzie posiedziała nawet w wannie :-)
Już czas do snu a ja zaczne zaraz swoje nocne spacery siusiu i do łóżka i tak w kółko :ico_zly: a rano i tak budze się z pełnym pęcherzem i bólem brzucha od trzymania siusiu - kiedyś się chyba posikam przez sen :ico_wstydzioch:
:ico_spanko:
U nas na basenie zrobili promocje wakacyjną .Wejście dla dzieci - 2 zł /htyle że za siebie muszę płacić 11zł/ h.
Ja też w nocy wędruje do łazienki a rano też budzę się z pełnym pęcherzem
spinka mieliśmy kubę odwież bo w sobote po rozmowie z babcią był smutny i chciał wracać do domu , ale w niedziele nas prosił żeby mógł jeszcze tydzień zostać.Dla mnie chyba lepiej bo Mateusz ma sie z kim bawić , a jeśli chodzi o jego nie jedzenie to dałam sobie spokój bo skoro jego opiekunowie nie robią sobie nic z tym to ja przez tydzień czy dwa nic nie zdziałam tylko go zniechęce do siebie , więc nie ma sensu
No malusia była. 2450g
Mateusz miał 2600 i 54 cm

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość