Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

02 maja 2008, 09:31

MamciaKochana, przeczytałam Twój elaborat - i myślę że nie masz duzych powodów do zmartwień - takie zachowania byłyby złe gdyby się utrwaliły a w domu przecież Jucia się zmienia - poza tym to wydaje mi się że to normalny objaw u dzieci w tym wieku ( ten chłopczyk tez moze przechodzi taki okres). A jeśli zmienicie opiekunke to i tak ten problem zniknie.
My wczoraj byliśmy u rodzinki i dziewczynki sie super bawiły. Tylko martwi mnie Nina - wczoraj przez te 5 h zrobiła 4 kupki - ja już nie wiem czy to od tych zębów??? :ico_szoking: No i histeryzuje wymyślając jakieś straszne scenariusze ze to nietolerancja jakaś czy coś...

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

02 maja 2008, 09:32

Hej!

No i jedna maj óweczka już sie rozdwojiła :ico_szoking: Matko, żaczyna się ... Fajnie tak ... ale troche się zaczynam bać ... Dziś w nocy urodziła Zulcia!

Katarek Już nie mam siły walczyć z katarkiem ..Wojtuś nie da za chiny ludowe sobie zakropić noska, drze się w niebo głosy, płacze, wyrywa.. a już mu w klatce piersiowej aż charczy ..pomocy, jak Wy to robicie że zakrapiacie nosek? Nawet na spaniu nie udaje się! A poza wodą morską czym zakrapiacie nosek, co jeszcze robicie, żeby ulżyć maluchowi?

lulu81 Buziul;e dla Was, wracajcie do nas!

[ Dodano: 2008-05-02, 09:33 ]
anilewe77 pisze:ostatnio cos nie moge sie dogadac z Ł:( niby jest dobrze ale czesciej sie kłócimy:(


A wiesz, że u nas to samo :ico_szoking: Nie wiem co sie dzieje, ale chodzimy jak chmury gradowe ... Podnosimy z byle powodu na siebie głos, złościmy się w sumie też bez powodu, złe fluidki są ..eh... :ico_placzek:

Awatar użytkownika
madzia22
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1124
Rejestracja: 11 kwie 2007, 20:14

02 maja 2008, 11:15

Anilewe gratulacje wygranej i innym dziewczyną też gratuluje
my ttez ostatnio z mężem czesto sie kłucimy
Dziewczyny jak wy usuwacie plamy z owoców chodzi mi o takie starsze plamy ??

Awatar użytkownika
olala
4000 - letni staruszek
Posty: 4269
Rejestracja: 19 lip 2007, 20:34

02 maja 2008, 17:19

Hejka, miałam wyjechać na ten weekend i musiałam zostać w domku bo Asia złapała katarek. Kurcze akurat teraz jak mieliśmy wyjechać. :ico_placzek:

W niedziele byliśmy na chrzcinach córeczki mojej siostry. Wkleje wam kilka zdjęć.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Kajunia25
4000 - letni staruszek
Posty: 4709
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:08

02 maja 2008, 22:00

Kochane od miesiąca staramy się o nową dzidzi, wczoraj mialam dostać @ (regularny co 28 dni) a nadal go nie ma, trzymajcie kciuki oby się udało, pa.

[ Dodano: 2008-05-02, 22:02 ]
Witaj Hekkate, tak u nas zębobranie teraz hihih, dziękuję za zyczonka zdrowia dla Milki, na szczęście już dzisiaj temperaturka poszła w siną dal :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-05-02, 22:03 ]
Hekkate my jakiś czas temu też zakupiliśmy wózek Espiro hhii i też zielony ale nieco inny typ, lecz bardzo, bardzo podobny i jesteśmy super zadowoleni :ico_haha_02:

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

02 maja 2008, 22:07

olala Piękne zdjęcia! Sliczne dziewczę! No to następny mataronik katarkowy widze, że się zaczyna... Mój Wojtuś tez ma silny katarek, aż mu w płuckach od niego szuści... mam nadzieje, że nic powaznego się z tego nie wywlecze! Smaruje pulmeksem...oby przeszeło!

Hekkate Kurcze, moze masz racje z tym aplikowaniem na sile :ico_noniewiem: chyba kupie zwykła sól fizjologiczną i tak mu wkropie, bo jak już widzi, że podchodzę ze swoim sprzetem- wodą morską- to wrzeszczy, że aż strach! Dobrze, że nie masz problemu z aplikacją specyfiku!

Kajunia25 Będę trzymała kciuki, bardzo nawet!!!! Obyśmy :ico_ciezarowka: nową :ico_brawa_01: ... Kiedy ja urodzę i będę się dzidzi chwaliła ty może swoim slicznym, rosnącym brzuszkiem :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Mam nadzieje, że @ się nie zjawi!

Awatar użytkownika
katelajdka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 923
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:13

02 maja 2008, 23:08

Hekkate, dobrze że Danielek dobrze się czuje!!! W taką pogodę dziecko chore to utrapienie, człowiek uwiązany w domku to jest masakra!!
Szkoda ze ten intermarche jest tak daleko ode mnie bo fajne promocje mają!!
Bardzo mi się podoba ten wasz nowy wózeczek!! Naprawde fajny i kolorek boski, bardzo mi sie podoba, napisz jak sie sprawuje!!
Kajunia25, trzymam kciuki żeby @ sie nie pojawiłą!! Widziałąm w twojej galeryjce napis "getting ready for baby" ale nie pytałam... A tu od miesiąca mówisz ze staracie sie!! :ico_brawa_01: Dzis byłam u mojej przyjaciółki zobaczyć Igorka! Ale piękny, a jaka drobinka!! Urodził sie 17 kwietnia wiec za dużo nie przybrał i nie urósł a w dniu porodu miał 2770 i 50 cm. Boze jaki maleńki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
Jak wzięłam go na rece to nie poczułam wcale cieżaru!!!!!!!!!!!!!!!1 Wiecie, dla mnie to nowość ze niemowle nic nie waży...
Małgorzatka, bartuś też nie cierpi soli morskiej i psikania do nosa, wrzeszczy okropnie... Raz miał tylko kartar a do dzis jak widzi fride to na odległość wrzeszczy!! Takż ma pamięć cholipcia!! Nawet jak chce mu wyczyścić nosek z kózek wacikiem nasączonym i robię kręciołka to odkąd miał katar i były cyrki z oczyszczaniem nosa, to teraz wrzeszczy za każdym razem, a wcześniej nawet spoko było.... Nie wiem co Ci poradzić... Teraz tak samo jest z myciem ząbkow... Nie daje sobie za cholerę umyć, wrzeszczy i odpycha mnie... Może ciągle bolą go dziąsła, w końcu jeszcze dolne dwójki są na wylocie...
Lecę przygotowac butlei do wyrka, dobranoc!!

Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

03 maja 2008, 09:31

Hekkate, podoba mi sie ten wózek! Ciekawe jak sie sprawi w terenie?
I dzieki za cynk o tych basenach!
katelajdka, wiesz co? Zaczynam Cie rozumiec jesli chodzi o wage dziecka. Nina wciaz wazy niewiele ale podniosam jej równolatkę (pomagałam jej wejsc do piaskownicy) i ona wazy 13 kg - no rzeczywiście - jest różnica! Kręgosłup wysiada!
Małgorzatka, Nina do niedawna lubiła jak jej zakrapiałam nos i wyciągałam glutki, ale jak katar się przedłuża przestaje jej sie to podobać. A fakt jest taki, że jak katar już trwa 3-4 dzień to wydzielina jej się zmniejsza i nie trzeba tyle zakrapiać i wyciągać. Jak katar nie zaczyna po tym czasie przechodzić to niestety u nas to oznacza że się "nadkaził" jak Karolas kiedyś pisała i trzeba zacząć leczyć (np eurespal mi lekarka każe dawać) no i po pewnym czasie pojawia sie kaszel...Oby przeszło Wojtusiowi jak najszybciej bo to dodatkowy stres dla Ciebie a masz wytrzymać!
Kajunia25, oby się @ nie pojawiła!!! :ico_sorki: i dołączysz do :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
Kajunia25
4000 - letni staruszek
Posty: 4709
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:08

03 maja 2008, 10:13

Witajcie,

Hekkate to dokładnie spacerówka jaką mamy:
http://www.allegro.pl/item351977375_spa ... olory.html
Ogólnie jestem bardzo zadowolona bo widać że Milence w nim wygodnie bo nie chce z niego wychodzić na dworze hihi i nawet kilka razy w nim usnęła, dla mnie to wygoda bo jest on bardzo lekki, jak chcę np. podjechać pod schody to blokuję przednie koła tak że jadą po prostej. W terenie też jest okej, leciutko się prowadzi i nawet jak mała chce sama iść to spokojnie jedną ręką mogę pchać wózek.

Dziękuję dziewczyny za milusie słowa
:ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
olala
4000 - letni staruszek
Posty: 4269
Rejestracja: 19 lip 2007, 20:34

03 maja 2008, 10:43

Kajunia25, ja tez trzymam kciuki i codziennie zdawaj relacje czy sie @ pojawiła albo czy zrobilas już test. To jest pierwszy cykl starań?

katelajdka, moja Asiunia najniższą wage jaką miała w drugiej dobie życia to nieco powyżej 2600g. Ale za to była dłuższa od dzidzi twojej koleżanki bo 55cm.

karolas ja tez ostatnio kupiłam Asi body w C&A ale bez promocji wiec po 9zł. ale tez jej kupiłam na cieniutkich naramkach i takich grubszych w rozmiarze 92. Na lato będą super.

Małgorzatka, jejku, twój dzień już tak blisko. Mówił ci może lekarz jaka duża może być dzidzia?

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość