Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

09 gru 2010, 19:10

Martusia30, ja robiłam ostatnio to badanie i za każde z przeciwciał płaciłam po 40zł, więc w sumie 80zł

NOWA, wyślę Ci linka na pw, albo wpisz sobie po prostu w wyszukiwarkę kalulator wagi w ciąży, są na różnych stronach

patrycja_g, najlepiej ważyć się na tej samej wadze zawsze, ja ważę się co kilka dni rano przed śniadaniem w samej bieliźnie, bo wiadomo, że w ciągu dnia waga będzie inna

ja się zdrzemnęłam dzisiaj troszkę :ico_spanko: już dawno nie spałam w dzień, zbieram się teraz do koszenia (depilator) :ico_oczko:

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

09 gru 2010, 22:18

Hejo ja na chwilke.
Po wizycie jestem, wszystko dobrze, dzidzia rosnie zdrowo i pieknie, ale nie chciała pokazac kim jest wiec nie wiem :-)

No nic dalej bede w niepewnosci az do 15 juz nie moge sie doczekac :ico_oczko:

Ja juz przytyłam 4 kilo od poczatku ciazy, a od ostatniej wizyty 1,5kg.

Zmykam kochaniutkie jutro wpadne :-)

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

09 gru 2010, 22:38

Po wizycie jestem, wszystko dobrze, dzidzia rosnie zdrowo i pieknie, ale nie chciała pokazac kim jest wiec nie wiem :-)
Najważniejsze, że wszystko dobrze :-D Oby udało się zobaczyć 15 kto mieszka w Twoim brzuszku, ja idę 17 i też chciałabym się dowiedzieć na 100%.

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

09 gru 2010, 23:12

wiola85, super, że wszystko wporządku :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Szkoda że maluszek sięnie pokazał. . . ciekawa jestem kto tam u Ciebie w brzuszku mieszka :-) Ja 15-ego mam wizytę i dopiero mnie zapisze na USG, pewnie dopiero po 20 tygodniu.

markotka, oj ja teraz dostałam zastrzyk energii :-D Czuje że mogłabym góry przenosić. Wstaje rano cały czas jestem aktywna i najchętniej zrobiłabym wszystko na raz :ico_oczko: Ściągnęłam sobie ćwiczenia dla kobiet w ciąży i zamierzam ćwiczyć jak tylko będę miała okazję :ico_sorki:

[ Dodano: 2010-12-09, 22:13 ]
Apropo jedzenia i zachcianek to ja jutro robię barszcz ukraiński :-D Jakoś mam ochotę na zupy :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

10 gru 2010, 09:44

hej

Dotarłam do pracy, jem sniadanko, nawet szybko poszło, a rano jeszcze mi sie udalo, szukajać skierowania na badania pomiedzy bad. ktg z tamtej ciazy znalazlam bad. grupy krwi wiec nie musiałam robić.
Ale zastanawiam się nad wyrobieniem krew karty.

markotka, mnie wyszło, ze powinnam przytyć ok. 13 kg (średni, max. 15,6) :-)

wiola dobrze, ze z dzidziusiem wszystko ok :ico_brawa_01:

Motylek22, u mnie checi do ćwiczen są, ale po pracy nie mam po prostu siły, a po 20 szykuje sie juz spać, ale jutro musowo ide na fitness dla :ico_ciezarowka:

patrycja_g
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 878
Rejestracja: 02 wrz 2010, 08:18

10 gru 2010, 10:22

Murchinson, zostaje narazie przy starym lekarzu ale bardziej z koniecznosci. Na poczatku grudnia zadzwonilam do dwoch ktorzy tez maja dobre opinie i sa chwaleni i jeden mi zaproponowal zebym przyszla 21.12 a drugi chyba 29. Prywatnie i takie terminy :ico_szoking: a wtedy jak wszystko dobrze pojdzie to my bedziemy w Niemczech wiec musialabym do stycznia czekac. No to pojde juz tego 14, choc mnie wszystko skreca. R zas mowi ze moze sie zrehabilituje i bedzie mnie przez ta sytuacje lepiej traktowal, zobaczymy :ico_oczko:

wiola85, super ze wszystko ok :ico_brawa_01:

Motylek22, ja tez ostatnio kombinuje z zupam, szukam w necie i potem eksperymentuje, przeplatam z tymi dotychczasowymi i tak w tym tygodniu to tylko wczoraj byly ziemniaki wszystkie inne dni jedlismy zupy, jakos teraz bardziej mi sie ich chce :ico_oczko:

NOWA, ja dzis na 21 zapisalam sie na fitness, troche meczaca ta godzina ale jutro mam pierwszy od mniesiaca weekend bez szkoly wiec nie musze wstawac po 5, a po tych cwiczeniach jakos sie lepiej czuje taka porozciagana. Tylko ze w szkole na emisji glosu robie dokladnie te same cwiczenia i oddechowe i relaksacyjne, w szkole mam za darmo w tu place za jednorazowe wejscie 12 zl :ico_oczko:


A my wczoraj sie pogoscilismy, 4 godz z bratowa R jak dla mnie to nadmiar szczescia, troche sie pobawilam z malymi na szczescie zlecialo. R z bratem mieli robote w warsztacie wiec nam nie towarzyszyli i bylo trudniej. Ale minelo :-)

Wykupilam tez ten syrop - duphalac, ale jednak sie go nie napije dzis bo jakby mial od razu zadzialac to bedzie problem bo na 15 do dentystki ide. Zwykle ta sytuacja sama w sobie powoduje u mnie rozwolnienia a gdzyby jeszcze z syropem sie skumulowala to kiepsko :ico_oczko:

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

10 gru 2010, 10:35

Witam, u mnie pełno świeżego śniegu a pod nim szklanka.
Ja też będę wyrabiać kartę krwi tym bardziej, że wystawia ją laboratorium, w którym robię badania. Mi z kalkulatora wyszło 13-16 kg.
Głowa pęka nadal. Chciałabym już, żeby był maj to mogłaby brać tabletki (bo karmić raczej nie będę mogła).

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

10 gru 2010, 11:07

patrycja_g, ja gotuję zupkę dla siebie i synka a dla męża drugie danie bo On zupą się nie naje :ico_oczko: I nie wszystkie lubi. A ja mam taką ochotę na zupki że mogę się poświęcić i więcej gotować :-)

Murchinson, a czemu nie będziesz mogła karmić? Bo nie jestem w temacie :ico_wstydzioch:

Ja właśnie jajeczka gotuję na śniadanko :ico_haha_02: Mój Filipek już wtrąbił kaszkę a teraz napewno zje jeszcze jajo :-D

Ja przerabiam sobie właśnie staniczki :ico_oczko: Nie kupuje bo mam z okresu karmienia sporo, tylko w obwodach są za luźne więc sobie zwężam :-)

[ Dodano: 2010-12-10, 10:11 ]
Mi z kalkulatora wyszło 13-18 kilo :ico_szoking: Mam nadzieję że ni będzie więcej jak 10 :ico_oczko:

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

10 gru 2010, 11:21

Murchinson, a czemu nie będziesz mogła karmić? Bo nie jestem w temacie :ico_wstydzioch:
Bo cały czas łykam euthyrox-hormon tarczycy (bo jej nie mam) i to dość wysoką dawkę więc gin musi ustalić z moim endo czy będę mogła karmić. Wszystko okaże się po porodzie, jak zbadają dziecko. Ja jestem jednak dobrej myśli.

Martusia30
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 206
Rejestracja: 18 wrz 2010, 17:28

10 gru 2010, 16:36

Motylek22 ja tez ostatnio tylko zupy bym jadła zwłaszcza warzywną ,żurek ,barszczyk zreszta każdą byle nie mięso i ziemniaki ..
Dziękuje za odpowiedz w sprawie toxoplazmy ..

U mnie chyba najtaniej za jedno badanie 20 zł ..Także delikatnie się obeszło w moim portfelu ...

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Thomasbulty i 1 gość