Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

03 maja 2008, 12:18

ważne!
dziewczyny poznałam na smykach.pl mamę Patryka chorego na mucowiscydozę.
Niedługo będzie zoraganizowany charytatywny koncert , na którym będzie aukcja. Dochód ze zlicytowanych rzeczy pójdzie na leki dla Patryka. Koncert jak się okazało nie całkiem chrytatywny bo z biletów trzeba zapłacić zespołom, które nie zgodziły się wystąpic za darmo... A do puszek nie wolno zbierać - pozostaje tylko ta aukcja.
chodzi o to, że jak macie jakiś pomysł co do rzeczy które możnaby tam wystawić...Ja poślę obraz ale wzięcie mają też podobno koszulki czy inne gadżety piłkarskie.
Piszę do Was bo w sumie żal mi tej dziewczyny i bardzo chciałabym jej pomóc jakoś a z kaską cięzko...

hmmm, to tyle ...


[ Dodano: 2008-05-03, 12:26 ]
to link do ich strony
www.patrykhetman.smyki.pl

Awatar użytkownika
karolas
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2031
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:26

03 maja 2008, 13:03

czesc dziewczyny wpadam na chwilunie bo znów dzień pełen atrakcji przd nami ;). ostatnie dwa dni spędzamy bardzo miło a wczorajszy to juz w ogóle super nam sie udał musze powiedziec hi hi. dzieciaczki akurat nam zdązyły całkiem wyzdrowiec wiec tymbardziej sie ucieszyłam. Udalismy sie wczoraj do mojego meza rodzinki 80km. za Poznań pierwszy raz tam,poznać jego babcie czyli prabacię naszych dzeciaczkow hi hi,reszte rodzinki było czadersko. Mam full fotek to jak sie weeekend skoczy cosik zarzuce pewnie ;). dzieciaczki miałay raj na ziemi wychasały sie na całego-las,jeziora i olbrzymi ogród u wuja był dla nas oazą spokoju ja sie tak rozmarzyłam ze koniec i ten powrot do tego centrum tu bleeeeee :( ale coz dobre było chociaz to oderwanie sie
. Do tego pierwszy raz sama wracałam samochodem tzn. nie sama tylko z mezem i dziecmi on jechał w tamta strone za jasnosci i miał piekną pogode a ja wracałam po 21.00 i było juz ciemno i do tego nas ulewa zastała w niektorych miejscowosciach a co tam,bach od razu na głeboką wodę. Myslałam ze maz sie bedzie denerwował ale nic przynajmniej nie widziałm u niego stresu hi hi . Sam nawet był chyba dumny ze super sie spisałam hi hi. Nieraz sobie deptnęłam 120km. a co tam ale jak lało to 60km./70km było super najbardziej mi sie podobał nasz wypad nad jeziorko i do lasu jeny jak tam pachniało lasem ach.. i nawet sporo bzu sobie nazrywałam hi hi i teraz całe mieszkanko mi pieknie pachnie ;)
Pewnie myslicie co za wariatka tak sie lasem podnieca ale to dla mnie naprawde duzo taki wypad bo tutaj sie dusze uwielbiam wypady,wędrowki po lesie nawet jak mam wozek z Melcią pchac to to lubie potem sie z mezem wymieniamy ale i tak jest czadersko;)
OLALA przykro mi ze mała dostała katarku :(((,zdjęcia wkleiłaś prześliczne słodka ta wasza pociecha ;),musimy sie spotkac koniecznie,tak sympatycznie wygladacie ze tylko sie spotkac mam ochokę coraz częsciej hi hi ;)
KAJUNIA no to gratuluje planów dzidzi oby @ sie juz nie pojawiła hi hi,czekamy na relacje :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
katelajdka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 923
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:13

03 maja 2008, 14:17

karolas, ale super macie ten weekend!! A wyjazd do rodzinki extra, ale jesteś odważna tak prowadzic po nocy!! Ale jak piszesz jaka to frajda, to nabieram ochoty na prawko!!
Czekam na zdjecia!!
qunick no, właśnie pewnie większosć dziewczyn nie wie jaką różnicę robi choć 2 kg w wadze dziecka, ale dla matki to jest naprawde kłopot. Przecież to są jeszcze małe dzieci, dopiero kończa w tym miesiacu 15 miesiecy te nasze pociechy kochane, i potrzebują iść do mamy na rece, a czasem to juz mi jest tak cieżko ze boję sie ze go upuszcze np., w nocy... Bartus chce zasypiać jak się wybudzi u mnie na ramieniu, kładzie hgłówke na ramię ale brakuje mi reki zeby swobodnie trzymać go pod pupkę, no przydałąby sie trzecia reka. A pomyśl sobie że rok temu Bartuś ważył już prawie 9 kg. Można sie naprawde załamac... To nie to że on nagle przybrał na wadze, on od początku waży za dużo dla mnie...
spadam do mamy bo już czekają na mnie z obiadem, a Łukasz wziął dzis bartusia na sapcer i tam mamy się potkać!!
Pozdrawiam Was wszystkie i dzieciaczki i życzę udanego dnia!!

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

03 maja 2008, 14:28

Hej!

Katelajdka, Qunick- sprawa odnośnie katarku :ico_olaboga: dziś ja i Tomek nie spaliśmy całą noc, podobnie zresztą jak nasz Wojtuś :ico_szoking: Zasnął ładnie o 20:30 (niestety juz nie w łóżeczku od 29 kwietnia :ico_zly: ale to już inna historia -napisze jak ochłonę) i spał do 21:30 ale potem zaczął niemiłosiernie charczeć, dusić się, płakać, zatkało mu już zupełnie nos, nie mógł oddychac...i wcale nie spaliśmy ... :ico_placzek:

olala Tak, niby mój lekarz powiedział, że dzidziuś tak jak Wojtuś wielki nie będzie, choć drugie dzieci są z reguły większe przy urodzeniu ..Mój Gin wage oszacował na 2800-3200, więc nie dużo ... Jak chodziłam z Wojtuiem w ciaży to powiedział mi, że jego waga będzie się wahała w granicy 2600-3000 no i się zgadza, bo mały urodził się z wagą 2610, 49 cm!

katelajdka Masz racje, waga dziecka to ogromne znaczenie ma, bo przecież mogło by się wydawać, że 2 kilo tu czy tam nie robi różnicy, a jednak! Ma bardzo duże znaczenie!

karolas Czekamy na zdjęcia! No i zazdroszczę weekendu, bo u nas pada i zimno..a ja zresztą do poniedziałku mam leżeć no i Wojtuś chory... dopiero teraz zasnął a przecież nie spał całą noc... Moja mama kupiła mi dziś w aptece- bo ja uprosiłam, bo w święto my nie robimy zakupów- żeby kropelki do noska mi kupiła na katerem dla małego :ico_sorki: Tak, że uziemiona jestem!

Kajunia I jak? Kiedy robisz teścik??? Pisz, bo mnie ciekawośc zżera!!!

Awatar użytkownika
Kajunia25
4000 - letni staruszek
Posty: 4709
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:08

03 maja 2008, 18:37

Hej dziewczyny,

karolas gratuluję super wypoczynku z rodzinką, fajnie mieliście bo ja to z małą przez te dni sama w domu i tak się wynudziłyśmy że szok!!! Wam pewnie szybciutko czas zleciał, to dobrze że dzieciaczki już podkurowane bo mogly się nacieszyć wyjazdem i zabawą :ico_brawa_01:

U mnie na razie nic nowego poza tym że @ już 3 dzień nie ma. Latałam dzisiaj po pobliskich aptekach ale wszystkie nieczynne więc teściuku kupić nie mogłam, a daleko sie przemieszczać też nie dałam rady bo byłam z wózkiem a mąz w pracy.
olala tak, to pierwszy cykl staranek :-D

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

03 maja 2008, 18:42

PS. A Wy gdzie? Wojtus cały dzień nie spał bo mu katarek nie pozwalał, wcale nie spał, nic a nic :ico_noniewiem: :ico_placzek: Ciekawe jak ta noc będzie wyglądać??? Az sie boje!

Kupki-śluz Wojtus zrobił mi dzieś 4 kupy, a ta ostatnia to taka coś w stylu biegunki tyle, że ze śluzem? O czym to może świadczyc? Może to być z katarku ten sluz?

[ Dodano: 2008-05-03, 18:42 ]
Kajunia25, :ico_brawa_01: :-D :ico_ciezarowka: :ico_ciezarowka: :ico_ciezarowka: :ico_ciezarowka: :ico_ciezarowka: :ico_ciezarowka: :ico_ciezarowka: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Kajunia25
4000 - letni staruszek
Posty: 4709
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:08

03 maja 2008, 18:54

Małgorzatko, nie wiem czy kupki ze śluzem są "normalne", kiedyś gdzieś czytałam że krew czy śluz w kupkach należy konsultować z lekarzem :ico_noniewiem: ??!!

Małgorzatko jeszcze nic nie wiadomo :ico_ciezarowka: chociaż ogromnie bym chciała już wiedzieć, poczekajmy jeszcze :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
olala
4000 - letni staruszek
Posty: 4269
Rejestracja: 19 lip 2007, 20:34

03 maja 2008, 18:55

Małgorzatka, kupki ze śłuzem świadczą o alergii. Przeanalizuj co jadł ostatnio.

Kajunia25, ja tez jestem sama z Asiunią i się nudzimy. Nawet sklepy dzisiaj pozamykane, na osiedlu pusto, wszyscy wyjechali.
No to jutro pędem do apteki, w poniedziałek to juz obowiązkowo!!!!! I czekamy na wieści!!!!

Karolas no koniecznie musimy sie spotkac, wstyd, jestesmy obie z Poznania i jeszcze sie nie umówiłysmy. A teraz taka ładna pogoda, mogłabys np. przyjechać do mnie na kawke a potem dzieciaczki by poszły do piaskownicy. Ja mieszkam na osiedlu zamkniętym, piaskownica jest wewnątrz osiedla wiec psy ani koty tam nie sikają, piaseczek czyściutki, chyba zebys wolała spacerek na Malcie. A moze byśmy sie spotkały po waszym zjeździe po długim weekendzie to mi opowiesz wszystko na żywo jak było.

Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

03 maja 2008, 19:09

Nic nie odpisałyscie na moj post o pomocy dla Patryka... :ico_placzek:

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

03 maja 2008, 20:28

qunick pisze:Nic nie odpisałyscie na moj post o pomocy dla Patryka... :ico_placzek:


Ja już pisałam na gg, że zapytam taty, czy "ofiaruje" te swoje monety, a jak nie, to popytam gdzoie się da i zapodam namiary!

olala pisze:No to jutro pędem do apteki, w poniedziałek to juz obowiązkowo!!!!! I czekamy na wieści!!!!


Kajunia25 pisze:Małgorzatko jeszcze nic nie wiadomo :ico_ciezarowka: chociaż ogromnie bym chciała już wiedzieć, poczekajmy jeszcze :ico_haha_02:


Oj! Ja czekam baaaaardzo, bardzo ... ale czuje, że chyba te moje fluidki ciążowe chyba poskutkowały ..skoro miałas regularne @ i teraz nie ma to wiesz .. :-D Pewnie jesteś zafasolkowana! Trzymam kciuki!

[ Dodano: 2008-05-03, 20:29 ]
olala pisze:kupki ze śłuzem świadczą o alergii.


Hm, mozeliwe, ale Wojtuś jadł to samo ciągle..no chyba, że deserki ze słoiczka ???? ale jak normalnie jadał wocki to nic takiego nie było... Zobaczymy jutro!

Kajunia25 pisze:nie wiem czy kupki ze śluzem są "normalne", kiedyś gdzieś czytałam że krew czy śluz w kupkach należy konsultować z lekarzem :ico_noniewiem: ??!!


Jak Wojtaszkowi nie przejdzie do poniedziałku to pójde do lekarza ... Oby przeszło!

[ Dodano: 2008-05-03, 20:30 ]
Ciekawe co u Kelly i Izy@ ... No gdzie sie podziewają?

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość