kari24
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 489
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:45

13 sty 2009, 14:07

Cześć dziewczyny :-)
Widzę, że coś nam forum się ożywiło, fajnie. U mnie po staremu, ale nie mam zbyt wiele czasu, żeby z wam popisać. W weekend byłam na uczelni, kolejna sesja egzaminacyjna się zbliża, więc czas wytężonej nauki. Pozatem wybieramy z mężem projekt domu i jak na razie nie doszliśmy do porozumienia... tyle tego jest, że ciężko się na coś zdecydować. Dzieciaki mam troszkę przeziębione, Krystiano jak zywkle szaleje, nie sposób go upilnować, chyba niedługo klatkę na psa kupię i tam siedział będzie... żartuje oczywiście, ale nie raz po całym dniu mam dość :ico_olaboga: .
KOLKA - fajnie, ze macie taki plac zabaw, u nas nie ma nic takiego i dzieciaki znudzone na maksa. Pięknego macie bałwana, a kucki Julka ma przefajne.
MRÓWECZKA - życzę powodzenia w poszukiwaniu domku, mam nadzieję że wkrótce znajdziesz coś co spełnia twoje wymagania. Powiedz mi jak obcinasz Eryśka to nie płacze? Krystian niecierpi skracania włosów, ile się trzeba nacudować żeby dał się podciąć ... no mówie wam tragedia u nas z obcinaniem :ico_olaboga:
KASIK - domek pierwsza klasa, Ty nie bądź taka skromna Kobitko :ico_haha_01: Dużo zdrówka dla Viki i powodzenia w pracach nad powiększeniem rodzinki.
KATRIN - jak będziesz coś więcej wiedziała kiedy na narty do PL jedziecie to napisz, chętnie się z Tobą spotkam na jakimś fajnym stoku.
SYLA - a Ty gdzie się podziewasz? Chyba jej trzeba jakiegoś smska wysłać co tak się nic nie odzywa :ico_noniewiem: Wszystkiego najjjjlepszego z okazji urodzinek :ico_brawa_01:
CARO - mówisz, że śniegu nie macie... to ja zapraszam do mnie u mnie pod dostatkiem białego puchu.

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

13 sty 2009, 14:11

kari24, powodzenia na sesji! Nie daj się. :-)
syla me popsutego kompa, i nie wiadomo, kiedy go naprawi...
A ja mam humor dziś zjebany, że szkoda słów. Powiem Wam tylko tyle, że mam dość wszystkiego.

kari24
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 489
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:45

13 sty 2009, 14:12

PS. Młody od 45 minut zasypia i jakoś zasnąć nie może, u nas jak w Superniani, ja go do łóżeczka wkładam, a on wyłazi... ciekawe kto pierwszy skapituluje... ech

Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

13 sty 2009, 15:26

Jestem chora, buuuuuu :ico_placzek:
Kicham, prycham, smarkam sie... A tu jak na zlosc od dzisiaj do piatku mam codziennie zmiane w pracy... A buuuuuuuuuuuuuu :ico_placzek:

Kolka maz, rodzice, tesciowa?? Kto tym razem Ci popsul humor? Pisz tutaj to mu :ico_nerwusek: Pamietaj tez, ze jak sie podzielisz problemami z innymi to bedzie Ci lzej...

Kari super Wam z tym sniegiem... Podsyp nam troszke do UK :ico_sorki:

Mroweczka bedziemy mieli okolo 20 minut samochodem do centrum wiec nie tak zle... A ja teraz i tak nie mam czasu + jestem splukana wiec nie buszuje tyle po sklepach :ico_haha_02:
A gdzie Ty w UK chcesz znalezc dom z parkietem skoro oni maja mega bzika na punkcie dywanow/wykladzin, hihi... U mojej znajomej w domku dywan jest nawet w kuchni i kibelku :ico_puknij:

Mordeczka mam do Ciebie ogromna prosbe :ico_sorki: Moj mezus w prezencie na Swieta podarowal mi PSP X2... i czy moglabys mi prosze podpowiedziec gdzie moge znalezc jakies samouczki dla totalnych laikow jak ja :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Co do domu, to slicznie dziekuje dziewczyny za mile slowa :ico_sorki:
No dobra, bede uczciwa... mnie tez sie podoba :-D Szkoda tylko ze ja go tylko wynajmuje...

katrin
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1971
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:29

13 sty 2009, 16:21

No dobra, bede uczciwa... mnie tez sie podoba Szkoda tylko ze ja go tylko wynajmuje...
_________________

Kasik,moze plany sie zmienia i wojsko je bedzie sprzedawac?Jak bedzie Ci sie tam fajnie mieszkalo to bedziemy trzymac kciuki,zeby to tanio wysprzedawali :ico_haha_01: I zdrowka!!!!

Kolka-lepszego humorku zycze!!!Przytul sie sie Julci i polaskotajcie sie to Ci sie od rau zrobi lepiej.Dzieki za namiary i zyczenia :)

Caro-ja na 100 % balwana nie wlepie tzn zdjecia z bo u mnie juz odwilz u na nastepny taki snieg przyjdzie nam czekac z 10 lat :-) Buziaczki dla Twoich facetow.

Kamelek-ostatnio mialam taka liste na sprawdzenie ile we mnie polskosci i bylo wlasnie,ze jak latam co chwile z meblami z jednego kata w drugi to jestem POlka,chyba cos w tym jest :ico_oczko: A tak na marginesie wisisz nam zdjecia Twojej nowej chatki,jeszcze sie nie chwalilas,albo przespalam

Kari-puchu zazdroszcze,nasz wyjazd znow pod znakiem zapytania bo maz ma jakas rozprawew sadzie :ico_zly: Zawsze jak sie juz ciesze to cosik wyskakuje,ale na 100 kiedys do Jurgowa dotre na te kwatery polecane przez KOleczke

Mordeczka-u nas takie place podobne jak te Twoje,za czesc atrakcji trzeba placic ekstra,wiec przy 4 dzieci to juz powazny wydatek.Zycze,zeby starszak dal sie namowic na kino :)

[ Dodano: 2009-01-13, 15:31 ]
Mroweczka-czy Erysio przypomina ulubionego bohatera bajki mojego Antosia Caillou?Znasz ta bajke?Dla mnie super rewelka,dalismy Antosiowi pod choinke film "Swieta z Caillou" i juz chyba lecialo z 1000 razy.Tutaj link z fragmentem Caillou
http://s209.photobucket.com/albums/bb46 ... tsch-1.flv

I trzymam kciuki za znalezienie domku.

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

13 sty 2009, 16:34

kari24 pisze:Powiedz mi jak obcinasz Eryśka to nie płacze?


no właśnie ja też się chętnie dowiem bo u nas z tym masakra :ico_olaboga: :ico_olaboga:

kari24 pisze:CARO - mówisz, że śniegu nie macie... to ja zapraszam do mnie u mnie pod dostatkiem białego puchu.


jadę, jadę......... :-)

Kolka co tam sie znowu urodziło???????????????????????????

kasi.k pisze:Jestem chora, buuuuuu
Kicham, prycham, smarkam sie...


toś się załatwiła...........zdrówka :-) :-)

u nas bez zmian, starszak tylko w nocy nie spał od 3 do 6 :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: i uszczypnał mnie dzis tak,ze mi się gwiazzdy w oczach pokazały :ico_olaboga:

kamelek1
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 913
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:08

13 sty 2009, 21:40

Hej laski
katrin ja to uwielbiam kombinować w mieszakniu urządzac i wogole , jestem ogólną doradczynią wszystkich koleżanek. Zdjęć nie przespałaś ja jeszcze poprostu ich nie zrobiłam :ico_wstydzioch: :ico_olaboga: ale posaram sie poprawić i wkleje obiecuje.

kasik ja tez jestm podziębiona i jeszcze do tego chyba mam tak przesuszona śluzówkę w nosie że nie moge normalnie oddychać bo mnie boli cały nos i leci mi kre kurde , psikam Lenki solą morska może coś pomoże.

Kolka ja też mam humor zjebany , ale już nie chce tego strupa zdrapywac bo troszkę sie zasklepił jednym słowem znowu praca i problemy ale kij , podwyżka mnie motywuje :ico_brawa_01: ,,dla kasy zniese wszystćko'' tak mówi taki koleś ode mnie ze wsi trochę mu brakuje klepek

na śnieg zapraszam również do warszawy w moim 50 m2 ogródku po kolana zaspy

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

13 sty 2009, 22:23

Cześć :-D
Ja mogę oddać cały śnieg który jest u mnie.....jeszcze dopłacę.. nie cierpię śniegu...zimy...mrozu.... chcę już wiosnę albo lato!!
Kasi.k... kiedyś najlepszym ''nauczycielem '' był blog JPo..niestety jest zamknięty..... ja już nie robie niczego z tutków( tłumaczeń) więc nie bardzo oriętuję się gdzie jeszcze coś jest ....ale poszukam i dam Ci znać....
Kolka. kto Cię tak wkur***??
Caro bidulko nie wyspałaś się.ale taki urok macieżyństwa..
Mróweczko ja nadal czekam na łysego Elwiska i gdzie on? :ico_placzek:
U mnie Kacpi uwielbia obcinać włoski maszynką..... siedzi spokojnie dopóki maszynka buczy :-D
Kamelek ... rób te zdjęcia ....:-D
Katrin starszak dał się namówić na kino :-D :ico_brawa_01:
Kari na pocieszenie powiem Ci że Kacpi też jak w super niani ... ja mu każe się położyć.. jak patrze to leży jak nie to on hop i tańczy :ico_olaboga: :-D

Syla 100 lat 100 lat :ico_tort: :ico_tort:

Awatar użytkownika
Mróweczka
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1333
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:35

14 sty 2009, 21:47

katrin Eryk tez ma bajke o Kajtusiu bo takowy smyk sie w PL tak nazywa a ze ma polska plytke to jest Kajtus...a podobny jest...moze juz nie az tak łysy ale jest :-D


kolka poprawy nastroju zycze!!!!!!!!!!!!

kasik 20 min autem :ico_szoking: to jak dla mnie strasznie daleko...my teraz mamy z 10 min autem i jak dla mnie koopa drogi...
a domy z dechami sa...serio :-D malo bomalo ale jakies 5% moze heh
zdrowka zycze...

kamelek Tobie tez zdrowka...

kari nie nieplacze ale czasem niechce i skwirknie...zdarza sie ze Go ganiam ale plakac nieplacze...tylko nie nozyczkami tylko maszynka ja tne...
projektu domu szukacie?? bo niemoge sie doczytac bo jakas glupia reklama na Twoim poscie mi wyskakuje??

Mordeczka postaram sie wkleic jak mi "gadzioch"spac pojdzie bo siedzi mi na kolanach, komentuje, całuje, zaslania monitor dynka i wierci doooopskiem...

caro zapraszam do nas na obcinanie :-D

kari24
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 489
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:45

15 sty 2009, 12:13

Dzień doberek :-D
Zapraszam dziewczynki na kawę :ico_kawa: , która się ze mną napije? Znów jakaś cisza na forum :ico_noniewiem: Ja własnie troszkę chałupkę posprzątałam, w piecu napaliłam i mam chwilkę odpoczynku. Krystiano zjada właśnie ananasy z puszki i nawet nie wiedziałam, że moje dziecko, aż tak bardzo je lubi. Zastanawiam się co kupić na dzień babci, oglądam właśnie te kalendarze ze zdjęciami na allegro i nawet mi się podobają... chyba się skusze i zamówię. Żaden lepszy pomysł mi do głowy nie przychodzi. A wy już myślałyście o prezentach na dzień babci i dziadka?
MRÓWECZKA - no to masz bardzo dzielnego synka, mój na widok maszynki jeszcze bardziej panikuje :ico_sorki:
Mamy już jakiś projekt domu. Będzie to nieduży parterow domek z poddaszem użytkowym i z garażem na jeden samochód. Może na wiosnę uda nam się rozpocząć budowę, zobaczymy czy kredyt dostaniemy :ico_noniewiem:
Młody właśnie ketchup z lodówki wyciągnął, dziewczyny on ma opsesję "ketchupią" może jeść kanapki z samym ketchupem.

[ Dodano: 2009-01-15, 19:30 ]
Oj joj joj i nikt nic nie napisał :ico_placzek:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość