Awatar użytkownika
PaulinaS
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1157
Rejestracja: 21 sty 2009, 10:51

19 paź 2009, 22:20


PaulinaS, no to wyglada jakbys to ty byla pierwsza rozpakowana listopadowka :ico_brawa_01:
super niedlugo to sie wszystkie rozpakujemny hehe
Nasz Maciuś przyjął pozycję główkową, waży ponad 3200 i wszystko jest OK.
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
no i jka tam zeby juz lepiej??
- ząbki już nie bolą, ale po porodzie to z nimi porządek zrobię :ico_zly:

[ Dodano: 2009-10-19, 22:24 ]
jutro idę do szpitala, więc jak bedę wiedziec date cc to dam znac :-D

Awatar użytkownika
Ewka_82
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5490
Rejestracja: 29 mar 2007, 20:20

19 paź 2009, 22:28

Czesc kobitki
Za nami caly imprezowy weekendzik :-)
W sobote bylismy na chrzcinach u znajomych i po polnocy zjechalismy do domku, a wczoraj bylismy u rodzicow na obiedzie bo byl odpust, potem na urodzinkach i tak cala niedzielka milo minela :-D :-D :-D
Za to bylam tak umordowana, ze dzis do 12 spalam i czulam sie dalej nieprzytomna. W nocy budze sie milion razy i ciagle chodze siku.
Dzis caly dzionek lapaly mnie skurcze ale nie za mocne i szybko przechodzily :-)

siunia brzusio sliczniutki a jaki duzy i szpiczasty :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Co do laktatora to ja narazie nie mam, jak bedzie potrzebny to na pewno skorzystam z waszych rad.
Dzis zakupilam wuzeczek i spiworek :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: w tym tygodniu powinna przesylak przyjsc :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Pochwale sie wam :-)
http://www.allegro.pl/item785269665_q12 ... _2009.html
http://www.allegro.pl/item786250141_spi ... odukt.html

[ Dodano: 2009-10-19, 22:33 ]
A to moj brzuszek- dzisiejszy no i moje rozstepy ale mam je gdzies :-D :-D :-D
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
zaczarowana
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3616
Rejestracja: 23 kwie 2009, 16:34

20 paź 2009, 00:33

Ewka_82, rewelacja fotki, mam identyczny stanik jak Ty hihi

siunia brzuchol śliczny

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

20 paź 2009, 08:17

Ewka jakie świetne fotki:) szczególnie ta w wannie:)
Zakupy cudne zrobiłaś. A śpiworek kupiłaś bo nie ma tego w wózku? czy liczysz na sroga zimę?:)

Siunia termin normalnie mam na 12 listopada, ale że wiem kiedy mi zrobią cięcie to sobie ustawiłam na suwaczki właśnie ten termin. Stąd już 38 tydzień, a tak jestem w 37.

Jestem po wizycie u lekarza i mam mieszane uczucia co do daty porodu. Zresztą chyba jak każda z nas. Ciąża jest duża. Milenka waży 3100. Lekarz powiedział, że jeśli dochodzę jeszcze te 2 tygodnie to 3600 murowane. Nie trudno obliczyć, że gdybym czekała na naturalny i doczekała do tego 12go to 4 kg jak nic. Skąd u mnie takie duże dzieci. Szyjka trzyma, ale są skurcze przepowiadające. W niedzielę jadę na 16 do szpitala na pierwsze ktg (a myślałam, że ma w gabinecie). Wyniki się poprawiły. Morfologia świetna. Ciśnienie za to miałam tylko 90 na 60 :ico_olaboga:
Dziś od 1 w nocy jak wzięłam Matiego do nas bo miał 38,3 gorączki to nie spałam conajmniej do 3.30. Co chwila mi brzuch twardniał. Teraz od rana mnie pobolewa. Oj obym ja jeszcze z tydzień przetrwała.

Byliśmy wczoraj w mieszkaniu. Błoto niesamowite. Wpadłam potem do gina jak z obornika :ico_szoking: i nabrudziłam błotem. Naszykowałam nasze jesiennie ubrania i 5 kartonów ubranek Milenki. Z przeprowadzki i tak na razie nici. Dziś więc układam do bólu. Potem jeszcze porządek w Matiego ubrankach by mąż z mamą się połapali i mogę rodzić.
Jestem już tak ociężała, że masakra. Humor coraz gorszy. Kręgosłup siada. Moja waga przekroczyła na plusie 60 % mojej dotychczasowej wagi. Przytyłam już 28 kg :ico_sorki:
:ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
Ile bym dała by do porodu nie ruszać się z łóżka...

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

20 paź 2009, 08:52

Ewka_82, wozek rewelacja, bardzo podobny do mojego na pewno super bedzie ci sie prowadzil
A brzusio jaki ty sliczny masz i taki nieduzy do tego ten pepek w srodku :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
A co do spiworka to ja jakos nigdy nie kupowalam dla dzieci zawsze mialam mala kolderke i kolderka nakrywalam czy cieplym kocykiem

matikasia,
a jak Milence bedzie sie spieszylo i bedzie chciala sama przyjsc na ten swiat, to cesarke tez ci na predkosci zrobia?? czy naturalnie bys rodzila?? Jak to jest, bo wiadomo niby ustali sie termin cesarki a dziecku moze zachce sie co nieco przyspieszyc

U mnie ok, noc kiepska, bo co pol godziny sie budzilam bo skurcze lapaly, ale od 3 do 5 przespalam bez pobudki. Maz w pracy a ja w domu z chlopakami.
Jutro na 9 rano z Milanem do szpitala na EEG mamy , wiec mam nadzieje ze skurcze czy porod nie bedzie nam stal na drodze

karmelka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2122
Rejestracja: 05 lip 2009, 11:01

20 paź 2009, 10:46

Ewulka brzucholek śliczny :-) super to zdjęcie w wannie :-) ładny wózek :-)

Awatar użytkownika
Ewka_82
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5490
Rejestracja: 29 mar 2007, 20:20

20 paź 2009, 11:03

Bardzo dziekuje :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
W wannie mam wiecej ale tu nie bede wstawiac :ico_oczko: :ico_oczko:

Wozeczek tez mi sie starsznie podoba, niech juz przychodzi :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
matikasia, a spiworka w wozku nie ma, a na zime do fotelika do wozka to wydaje mi sie ze sie przyda, w koncu przed nami cala zima :-)

karmelka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2122
Rejestracja: 05 lip 2009, 11:01

20 paź 2009, 11:21

pewnie,że śpiworek ci się przyda.Moja siostra miałakombinezon i koszmar był jak małego w niego ubierała,bo ryczał jak opętany,chyba mu nie było wygodnie,a do śpiworka włożysz maluszka i będzie dobrze :-)

[ Dodano: 2009-10-20, 11:23 ]
my zamierzamy kupić x-lander xa.Podobny do twojego

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

20 paź 2009, 11:52

Ewka a to jest taki śpiworek, do którego się wkłada dziecko tylko w ubranku?

Siunia myślę, że jak mała będzie chciała wcześniej przyjść na świat to też mi zrobią cesarkę. Tylko nie wiem jak by to miało wyglądać, bo lekarz mi jeszcze nic nie wypisał, ani skierowania ani tego, że ma być cesarka, a chyba na słowo mi nie uwierzą.

A to moje 78 kg :ico_sorki:
Obrazek

Awatar użytkownika
Ewka_82
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5490
Rejestracja: 29 mar 2007, 20:20

20 paź 2009, 11:56

matikasia, 28 kg :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: ale juz nie dlugo, najwazniejsze zeby mala byla zdrowa. A widac, ze juz zmeczona jestes, z reszta po mnie tez i to nie ma sie co dziwic.
A brzusio spory i sliczniutki
A co lekarz powiedzial na swedzace rozstepy?? to wysypka??
Ja mam 20 kg na plusie :ico_szoking: ale sie tym nie przejmuje :-)
A co do spiworka to chyba zalezy od pogody bo jak bedzie mroz to dzieciatko w kombinzon i w spiworek, bo to wtedy juz kolderki ani kocyka nie trzeba. Tak mi sie przynajmniej wydaje

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość