Awatar użytkownika
katelajdka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 923
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:13

04 maja 2008, 12:10

qunick, postaram sie posłac gdzie dam radę informacje o Partyku!! Jestes kochana że chcesz im pomóc!!
Małgorzatka, te kupki to na pewno przez ząbki a ta za sluzem to powiem Ci ze chyba jednak przez katar, bo jak raz bartuś miał katarek to też tak miał, a nigdy wcześniej nie zdażało się ze śluzem!! Po prostu łyka troche i leci to do kupki!! Nie przejmuj sie!!
Kajunia25, ale jestem ciekawa co to bedzie z Tobą!!! :-D
My dziś mamy urodziny mojego taty, idziemy na obiad do moich, a potem o 16:00jest impreza niespodzianka dla moejgo teścia który kończy 50 lat w przyszły piątek! Album życia któy dla niego przygotowywałam udał sie, jest skończony i teraz zobaczymy jak mu sie spodoba!! Spadam pomalowac paznokie i przygotować sie poki bartoszek śpi!! PA

Awatar użytkownika
olala
4000 - letni staruszek
Posty: 4269
Rejestracja: 19 lip 2007, 20:34

04 maja 2008, 16:27

katelajdka, baw sie dobrze. Ale masz młodego teścia.

Ale pusto tu dzisiaj. U nas dzis pada deszcz, mąż będzie dopiero wieczorkiem, Asia zasnęła i powinnam się zabrać za porządki ale jakoś mi sie nie chce.

[ Dodano: 2008-05-04, 16:50 ]
widziałyście zwiastun reklamy lodów Koral z Dodą?
http://www.plotek.pl/plotek/10,82573,50 ... lozku.html

aga0406
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2444
Rejestracja: 14 wrz 2007, 08:08

05 maja 2008, 09:37

Hejka
Ja już po długim weekendzie w pracy bleee. Atmosfera jak zwykle do bani.
Dobrze że w weekend można było trochę odpocząć. Całe 4 dni byłam u mojej kochanej babci w górach. Wyciągnęłam kuzynkę do kina na "nie kłam kochanie" i śmieszne było hi hi

Dobra wiadomość po tym wolnym że od 1 czerwca zmieniam pracę :ico_brawa_01: Nareszcie :-D na stanowisku kierowniczym pensja super :-D służbowe autko, od 8-16 i praca też w terenie - myślę że super.
A poza tym wybrałam sobie działkę pod budowę naszego domku tylko teraz czekam, bo wujek ma mi się zorientować ile ona kosztuje. Wiecie jak to na wsi ludzie muszą pomyśleć ile chcą :ico_oczko:
Dzieciaki są zdrowe więc wszystko kula się do przodu

Widzę ze tu dzieciaczków trochę się pochorowało :ico_olaboga: Zdróweczka dla Waszych pociech :ico_buziaczki_big:

Katarek u Wojtusia na szczęście katarek zbyt często się nie pojawia ale jak już jest to wieczna walka trwa. O psikaniu wodą morską inaczej niż na siłę mowy nie ma :ico_olaboga: ja stosuje jeszcze taki żel.. cholercia teraz nazwę zapomniałam :ico_zly: jak sobie przypomnę to skrobnę.

Mamcia takie zachowania dzieciaczków są normalne. Przerabiałam to już z moim Radziem i Wojtuś teraz tak samo rogi pokazuje. radek miał strasznie ciężkie połówki (1,5 roku, 2,5 itd.) był koszmarny, nieposłuszny, nerwowy i wogóle. Wojtek też teraz wszystko wymusza, jak się mówi nie wolno to się drze albo rusza do ataku i rączką okłada nas. My oczywiście mówimy że nie wolno ale on wtedy udaje ze nie słyszy... taki sprycyarz :ico_oczko: Tak jak dziewczyny pisały oni po prostu sprawdzą dokąd się posunąć mogą, gdzie kończą się granice dla nich. A jak przebywają z innymi dziećmi to uczą się też od nich to normalne.

anilewe gratulacje za wygrany konkurs!!! :ico_brawa_01:

karolas widzę, że oderwałaś się też od miejskiej rzeczywistości hihi Ja uwielbiam wieś, las, cisza i spokój mmm... Może juz nie długo będę mieć to na stałe..

Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

05 maja 2008, 11:01

karolas serdeczne życzenia dl Kacperka z okazji 5 urodzinek!!! :ico_tort: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big:
Obrazek
Ostatnio zmieniony 05 maja 2008, 14:59 przez qunick, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
myszka_g
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1554
Rejestracja: 16 maja 2007, 13:44

05 maja 2008, 12:17

olala Szkoda że weekendowy wyjazd nie doszedł do skutku my tez siedzieliśmy w mieście. :ico_placzek: Reklama w stylu dody. Ja tam nic nie mam przeciwko dodzie, Lubie jej głos i piosenki.

karolas ciesze się że długi weekend sie udał.

aga0406, Super że zmieniasz prace oby atmosfera była lepsza no i powodzenia przy kupnie działki.

qunick, Niestety nic nie mam żeby wystawić na aukcje ale roześle wiadomość po znajomych.

My cały weekend spędziliśmy w domciu tylko w niedziele pojechaliśmy na rocznice komunii chrześnicy męża, no ale i tak cały dzień padało więc i tak siedzieliśmy w domy tylko nie swoim. :ico_placzek:

[ Dodano: 2008-05-05, 12:25 ]
Obrazek

aga0406
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2444
Rejestracja: 14 wrz 2007, 08:08

05 maja 2008, 14:18

Obrazek

Awatar użytkownika
katelajdka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 923
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:13

05 maja 2008, 22:43

Obrazek

małgosiu no i jak nocka??? JAk Wojtuś z tym katarkiem?? Martwię sie o Ciebie, jak sobie radzisz. No i napisz dlaczego Wojtuś znów z Wami spi!!
aga0406,
Obrazek

Tak sie cieszę że Ci się udało!!!!

Jutro jadę do drugiej mojej przyjaciółki co tez ostatnio urodziła (15 kwietnia)!! Nie mogę sie doczekać bo jak sie dowiedziałąm to ta kruszynka miała przy urodzeniu 2500 wagi i 48 cm!! :ico_szoking: Nawet jest mniejsza Majeczka od naszego Wojtula od Małgosi!!! Ciekawe jaka jest teraz, ale na pewno nie urosła za wiele!!
Jutro po południu napieram do niej!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
marcia_pod
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1476
Rejestracja: 26 cze 2007, 20:46

05 maja 2008, 23:16

Dziewczyny zaglądnijcie tu na ten link! Fajna zabawa i można pomóc.
http://www.tik-tak.pl/forum_dla_rodzico ... php?t=4626
Dzieki z góry. pozdrawiam Was i Wasze brzuszki(-; i maluszki

aga0406
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2444
Rejestracja: 14 wrz 2007, 08:08

06 maja 2008, 08:11

Hejka
U nas dzisiaj mega pochmurnie i deszcz leje :ico_zly:

Dzięki za wszystkie gratulacje!
Ja już czekam z niecierpliwością aż opuszczę ten pokój w którym teraz pracuję. Zakład pracy jest fajny ale osoby z którymi przyszło mi pracować masakra!!
Oby w następnej pracy było lepiej :ico_sorki:
ale jako kierownik to chyba musi być lepiej? :ico_oczko:

Mówiliśmy wczoraj o naszych niegrzecznych dzieciach, a mój Wojtek wczoraj pobił wszelkie rekordy w niegrzeczności. Nie dosyć ze bolała mnie głowa na maksa i leżałam w wyrku bo ciężko było sie podnieść, to moi synkowie po prostu oszaleli. Wojtek wysypywał na podłogę wszystko co było możliwe: paluszki, orzeszki, chrupki, razem z Radkiem urządzali jakieś dzikie pogonie, a na koniec Wojtek wysypał mi w kuchni to duże opakowanie Nesquików na podłogę i zrzucił talerz z bananem na kafelki tak że się potłukł :ico_olaboga: :ico_placzek: Normalnie usiadłam i z bezsilności się poryczałam :ico_placzek:
a miałam tak ładnie wysprzątane i wieczorem znów musiałam to robić :ico_zly:
Normalnie diabeł wstąpił w moje dzieciaki :ico_olaboga:

Dzisiaj zamierzam sobie to odbić i ruszam na zakupy :-D

Awatar użytkownika
olala
4000 - letni staruszek
Posty: 4269
Rejestracja: 19 lip 2007, 20:34

06 maja 2008, 08:23

aga0406, gratuluje awansu. A zmieniasz firme na inną czy to awans w tej samej pracy w ramach tego samego działu czy coś zupełnie innego? Bycie kierownikiem ma i plusy i minusy. Ja mam stanowisko kierownicze (ale teraz jestem na wychowawczym) i najbardziej wkurzające było opierdalanie prezesa za wszystko właśnie mnie za innych. zawsze jak było coś źle to oczywiście moja wina mimo ze takich ludzi do d... sobie zatrudniał (niektórych).

a u nas sie wypogadza, moze bedzie bez deszczu.

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość