Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

02 maja 2008, 09:16

Witam i ja :-)
My w Polanicy jesteśmy :-) pogoda zapowiada się piękna, od rana świeci słonko i ani jednej chmurki na niebie :-)
Nocka spokojna, jedno karmienie, teraz Ulek leży obok i wciąga krowę piszczącą... heheheh i śmiesznie przy tym mruczy.
Dzięki za informację o żelu, kupię dziś bobodent i zobaczymy, może troszkę będzie lepiej.
Marcia, marudzić nam zawsze możesz, chętnie wysłuchamy i pocieszymy :-) a roczek szybko zleci, czas ostatnio przyspieszył i ani się obejrzysz jak będziecie jedną wielką wspaniała rodzinką tu na miejscu :-)
Madzia śliczne zdjęcia Martynki i Patryczka w podpisie :-)

Muszę zmykać do Uli, bo zaczyna marudzić, chyba ją ubiorę i pójdziemy do sklepiku :-)
Miłego dzionka

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

02 maja 2008, 11:13

Napisałam smsa do Moni i odpisała ze u nich wszystko w porządku, nie ma dostępu do komputera. Igorek rośnie zdrowo, przesypia całe noce ale zaczyna się ząbkowanie więc pewnie niedługo będzie tak spokojny :-) Przesyła całuski dla wszystkich i dziękuje za pamięć. Jak odzyska kompa to na pewno sie odezwie :-)
Chyba napisałam wszytsko co Monia napisała.

U nas super pogoda więc jak Maciek przyjdzie to wybieramy sie na spacer.

pinko pisze:Madzia śliczne zdjęcia Martynki i Patryczka w podpisie
dziękuje bardzo :-)

pinko, miłego pobytu w Polanicy :-)

Awatar użytkownika
CleoShe
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2938
Rejestracja: 06 lis 2007, 22:04

02 maja 2008, 11:16

My na nogach także. Noc jak noc. Ja okres wczoraj pod wieczór dostałam i brzuch mnie pobolewa. Słońce i u nas swieci, mam nadzieje ze dzisiaj bez zadnych opadow bedzie. Rafal zszedl z nocki i bedzie spal jeszcze jakies 2 h wiec poczekamy na niego ze spacerem.
Czy jak macie okres to tez macie takie uderzenia goraca? :-/

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

02 maja 2008, 11:28

CleoShe pisze:Czy jak macie okres to tez macie takie uderzenia goraca?
ja nic na ten temat nie wiem bo niestety jeszcze okresu nie mam chociaz bardzo bym chciała.

Awatar użytkownika
CleoShe
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2938
Rejestracja: 06 lis 2007, 22:04

02 maja 2008, 11:46

madziarka81 pisze:jeszcze okresu nie mam chociaz bardzo bym chciała.

Magda, nie zartuj? Ja bym chciala nie miec :ico_haha_01:

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

02 maja 2008, 12:26

CleoShe pisze:Magda, nie zartuj?
ja panicznie boje sie kolejnej ciąży i przynajmniej bym co miesiąc kontrolowała to. I tak ide do lekarza po tabletki, teraz boli mnie brzuch jak na okres i schizuje ze moge byc w ciąży choc powodów raczej nie mam by tak myślec :ico_puknij: Ale psychika robi swoje i nawet mam zgage :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Jola_85
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1029
Rejestracja: 17 maja 2007, 12:49

02 maja 2008, 14:19

Kochane wpadam sie tylko przywitac,mam mase roboty i czasu na nic papa

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

02 maja 2008, 15:00

Cześć dziewczyny... Gabi śpi na dworze-już druga jego drzemka dzisiaj, koło 16 mamy jechać do jego prababci, bo moja kuzynka, która ma rodzić lada dzień się wybiera więc jedziemy razem, z naszymi mamami z resztą, ale jakoś mi się nie chce, znaczy zniechęca mnie to, że na kilkugodzinny pobyt poza domem zawsze trzeba brać taaaki wielki ekwipunek, choć i tak nie mam najgorzej bo pierś mam zawsze ze sobą :ico_oczko: odpadają butelki, torebki, smoczki, bla bla bla... ale i tak mi się nie chce... Kuba jest w Kudowie-rozkładają jakiś koncert, może wróci o przyzwoitej porze to nas odbierze wcześniej-nie będziemy musieli tam długo siedzieć, a pogoda dzisiaj taka durna-na raz słońce świeci i deszcz pada :ico_puknij: przykryłam wózek folią na wszelki wypadek

pogrzebałam dzisiaj trochę w ogródku-muszę usunąć wszystkie rabaty kwiatowe i zasiać trawą, bo mój pies kopie wielkie dziury wszędzie gdzie tylko kawałek gołej ziemi znajdzie :ico_olaboga: kwiatki posadzę w drewnianych donicach i też będzie dobrze, a przynajmniej nie będę się martwiła, że za rok sobie Gabriel krzywdę zrobi jak wpadnie w pół metrową dziurę...

Madzia jakbym miała już dwójeczkę to też bym się obawiała... bo chciałabym trójkę, ale trzecie mi się marzy nieco później :ico_oczko: a ja miałam takie bóle, dwa dni lekko plamiłam i teraz nic :ico_noniewiem: może to było pierwsze jajeczkowanie??? to się okaże za jakiś tydzień, jak nie dostanę okresu, to znaczy, że to jakieś wygłupy mojego organizmu...
Kuby kuzynka pierwsze dziecko urodziła jak byłą bardzo młoda i stwierdziła, że nie chce być z ojcem córki ( fajny porządny facet-dziwna sprawa) drugie dziecko ze starszym facetem-miał być stateczny, a jak zobaczył brzuch to zwiał i nikt już nigdy o nim nie słyszał... trzecie dziecko (którego jesteśmy chrzestnymi z Kubą) z całkiem fajnym gościem... który ma już trójkę własnych dzieci :ico_olaboga: i właśnie jest z nim po raz kolejny :ico_ciezarowka: :ico_szoking: nie wiem który to miesiąc, ale szybko ślub brali w marcu, więc pewnie koło 4-tego... a mieszkają w kawalerce, którą jakoś tam przerobili, żeby były 2 pokoje... szok normalnie...

My z Kubą też już rozmawialiśmy o dzidziusiu, postanowiliśmy zacząć starania jak Gabriel skończy roczek... wczoraj jak byliśmy u znajomego odwieść auto to jego 7-letnia córka z 8-letnim braciszkiem i kolegą bawili się na podwórku i widać jaka to super sytuacja jak jest taka niewielka różnica wieku, a swoją drogą to śmiałąm się do siebie jak na to patrzyłam... taki dzieciaki ganiające się z psem, tarzające po trawniku-taaakie brudne :ico_haha_01: kolana zielone od trawnika-ciekawe co by na to powiedział Zygmunt Haizer :ico_haha_01: i sobie pomyślałam, że kiedyś Gabriel będzie wbiegał do domu cały taki brudny, pewnie jeszcze z jakimś guzem na głowie i będzie chciał tylko szybko pić i dalej na dwór... jakie dzieciństwo jest wspaniałe :ico_oczko: szkoda tylko, że nie dla każdego dzieciaczka :ico_noniewiem:

no... to sie rozpisałam :-D

idę coś zjeść i powoli pakować torby na wizytę u babci

Awatar użytkownika
CleoShe
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2938
Rejestracja: 06 lis 2007, 22:04

02 maja 2008, 15:02

My siedzimy w domu bo pogoda sie popsula.. nawet Rafala wiec nie budze, niech sie wyspi. A i Norbert spi juz ponad 2godz z czego poltorej u mnie na rekach. Siedzielismy na sofie i Norbert juz strasznie marudzil, polozylam go kolo siebie i usnal. Po pol h przez sen zaczal plakac wiec wzielam go na rece.. tak sie wtulil i spi juz tyle czasu u mnie na rekach. Powoli juz dretwieje :ico_haha_01: ale poczekam az sam sie obudzi.. niech sie wyspi, moze nie bedzie tak marudzil.

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

02 maja 2008, 20:20

hej a co tu tak puściutko?

ja czekam az Maciek uspi Patryka,połoze Martynke i moje kochanie obiecało mi wieczór we dwoje.Ciekawe co z tego wyjdzie bo przy dwójeczce małych dzieci ciężko zorganizowac romantyczny wieczór :ico_haha_01:

Jakbym miała nie zajrzec juz to zycze przyjemnego wieczoru Wam wszystkim :-)

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość