emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

13 gru 2010, 09:58

czesc

my bylismy na wyjezdzie, wczoraj wrocilismy
postaram sie teraz Was doczytac :ico_oczko:
milego dnia

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

13 gru 2010, 11:12

cześć kochane
byłam robić wyniki to zaszłam do mamy na troszkę poczytać co u was :-)
co do wypadku nam się nic nie stało :ico_sorki:
widzę,że zachcianki macie,ja też,musiałam kupić sobie śledzie i cukierki czekoladowe i tak się nimi teraz zajadam :-D :-D
rozglądałam się za prezentem dla niuni mojej na allegro i kupię jej taki zestaw chyba
http://allegro.pl/maly-lekarz-na-bateri ... 19524.html
bo ostatnio wymyśla sobie zabawy w lekarza :-)
teraz poczytam co tam wcześniej naskrobałyście :ico_sorki:

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

13 gru 2010, 13:07

hej

emilia, aniawitajcie

ja po wizycie :-)

Wszysko dobrze :ico_sorki: , a w brzuszki mieszka najprawdopodobniej dziewczynka :ico_szoking: :-D , no przyznam , ze sie troche zdziwiłam, mam nadzieje, ze to nie tylko na dziś, ale pewnie na 100% to okaże sie dopiero w maju :-) .zastanawiam się nad 3d, ale to ewentualnie dopiero za miesiąc, po usg u mojego gina (to bedzie juz połowkiwe), na razie żadnych badań mi nie zlecił, glukoze dopiero po kolejnej wizycie.
Mam sobie kupic witaminki, i z racji tego, ze kawke piję, to brac 1x1 magnez

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

13 gru 2010, 13:10

a w brzuszki mieszka najprawdopodobniej dziewczynka :ico_szoking: :-D
to druga córcia się szykuje gratulacje :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

ja jutro o 16 jadę na wizytę i mam nadzieję,że maluch pokaże co ma między nóżkami

pozdrawiam was i znikam bo na autobus muszę iść
papa

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

13 gru 2010, 13:32

Nowa :ico_brawa_01: dla drugiej córci.
Ja idę w piątek i chciałabym, żeby tym razem maleństwo pokazało co tam ma. Ja mam prenatalne robione w 3d.

Aniu, co z tym modemem? udało się coś załatwić mężowi?

patrycja_g
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 878
Rejestracja: 02 wrz 2010, 08:18

13 gru 2010, 13:53

emilia7895, aniawlkp86, milo Was znowu czytac :-)

NOWA, gratuluje coreczki, ciesze sie ze wszystko ok :ico_oczko:

Ja tez w styczniu chce pojechac na 3d i nagrac plytke, jutro na 16.45 mam wizyte i jak sie dobrze ulozy to pewnie tez juz bedzie widac, ale sie Wam nie pochwale bo sama zdania nie zmienilam i wiedziec do konca nie bede (chyba) :ico_oczko:

A u nas 2 sukcesy, jeden taki polowiczny bo syrop zaczal dzialac ale ze skrajnosci w skrajnosc bo tak mnie przeczyscil ze na nogach stac nie moglam taka bylam oslabiona. A drugi to wreszcie sie udalo, R poczul malucha, w nocy tak kopal ze wzielam jego reke polozylam na brzuchu, oczywiscie zaraz przestal ale nie dalismy za wygrana i po jakis 15 min sie udalo, mina R bezcenna :-D mowie mu, fajnie nie? a on "nie, to przeciez tobie chyba jest strasznie niekomfortowo jak caly czas tak ci tam skacze" :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

13 gru 2010, 14:09

ja dzidziusia wydaje mi sie ze czuje wieczorami......
w czwartek usg tez bedzie robione 3 d :-D :-D porosze gina o plytke.......
NOWA, ale fajnie bedziesz miec 2 dziewczynki w domu :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
ja cos czuje ze umnie tez córcia sie skrywa :ico_oczko:

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

13 gru 2010, 14:18

R poczul malucha, w nocy tak kopal ze wzielam jego reke polozylam na brzuchu, oczywiscie zaraz przestal ale nie dalismy za wygrana i po jakis 15 min sie udalo, mina R bezcenna :-D mowie mu, fajnie nie? a on "nie, to przeciez tobie chyba jest strasznie niekomfortowo jak caly czas tak ci tam skacze" :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:
Masz rację mina naszych mężów bezcenna-czasami są jak dzieci. Mój D za pierwszym razem jak poczuł kopniak to zdziwiony :ico_szoking: zapytał "Co to było?" ja mu tylko powiedziałam, że to "Twoje dziecko.Prezent dla tatusia na mikołajki" i zaczęłam się śmiać z miny jaką miał D bo nie mogłam się powstrzymać :-D

Awatar użytkownika
mama Izuni
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 224
Rejestracja: 15 lut 2010, 01:30

13 gru 2010, 16:26

Cześć dziewczyny. Dawno mnie nie było.
Czytam i widzę, że NOWA też będziesz miała 2 córcię.
Ja byłam w zeszły czwartek i potwierdził mi córeczkę. M zdał egzaminy, a moja mama wyjechała w sobotę, ale fajnie był przez te 2 tygodnie.
Moja mała też fikołki skacze, aż się boję jak będzie trochę większa jak będzie matkę lała.
Powodzenia aniu u lekarza.
Nowa ja też dzień w pracy zaczynam od kawy i mam już odstawić folik i witaminy łykać. A tak swoją drogą to co wam polecił lekarz, Prenatan, Feminatal?
Trzymajcie się. Moja Iza niedługo wstanie i muszę dokończyć ogórkową.

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

13 gru 2010, 17:09

NOWAmama Izuni, , gratuluję córeczki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
patrycja_g, Mój K też się nie może doczekać tej chwili :-) ja zresztą też, póki co mały jeszcze za słabo mnie puka, by on to też mógł poczuć!

Super, że wszystko u Was dobrze....
Ja dzisiaj w Łodzi byłam zdać moją pracę.. co do terminu obrony przed świętami się nie da niestety bo w przyszłym tygodniu nie pracują!
Ale za to w pierwszym tygodniu stycznia, 4tego lub 6tego- Pani z dziekanatu jeszcze zadzwoni :-) Dobrze, że już mam to za sobą i tylko obronić się pozostaje... :ico_sorki: :ico_sorki:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Thomasbulty i 1 gość