Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

17 paź 2011, 18:46

Sylwia ja tez mam problem ze wzdęciami i jak już nie wytrzymuję to espumisan biorę , a na zaparcia to jest dobry syropek lactulosum teraz puki co nie mam problemów z kupką ale z Frankiem w ciązy miałam i lekaż mi kazał ten syropek kupic.

Awatar użytkownika
Sylwia
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1917
Rejestracja: 04 kwie 2007, 13:25

17 paź 2011, 19:15

:ico_sorki: Dziekuje... no ja właśnie tez jogurciki i jabłuszka.. activia mi pomogla troche na wzdecia ..a na zaparcia i brak narazie nic.. po 3 dniach mowie poszlam do wc i to tez nie na dlugo..

monia-80
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 139
Rejestracja: 14 paź 2011, 20:16

17 paź 2011, 19:27

Kurcze ja narazie tylko mam lenia, ale to chyba nie przez ciaze i dziwne apetyty...

Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

17 paź 2011, 20:49

Gotuje mi sie bigos normalnie jezyk mi zaraz do brody przyrośnie taką mam ochotę a jeszcze miesiąc temu to bym na samą myśl przytulona do wc była :-D .

monia-80
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 139
Rejestracja: 14 paź 2011, 20:16

17 paź 2011, 20:54

Ja za to moge jesc same slodycze, jak normalnie nie przepadam tak teraz wszytsko co z czekolada, krowki, rurki smietankowe i banany! Ale bigosik tez bym zjadla... Oj trzeba bedzie na weekend do mamy jechac po jakies sloiczki :D

Kobitki jak mi sie nudzi! A. cale dnie w pracy a ja troche wyluzowalam z praca no i nie moge sie na niej skoncentrowac...

dzwoneczek82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:32

17 paź 2011, 21:37

witam

kingoza :ico_brawa_01: gratuluję serdecznie córci... :ico_brawa_01: Macie już imię...???

asiab, cały czas trzymam kciuki za tatę.... :ico_sorki:

brodzikowa trzymam kciuki za córcię :-D
jak normalnie nie przepadam tak teraz wszytsko co z czekolada, krowki, rurki smietankowe i banany
hehe...a u mnie w tej ciąży jest odwrotnie...tak kocham słodycze...a teraz nie mam na nie aż takiej chcicy... :ico_oczko: przy Dawidku tonami jadłam :ico_haha_01: :ico_wstydzioch:

ja już nosze zimową kurtkę i kozaki zimowe...

a na zaparcia...hmmm...może suszone śliwki??? Choć mnie też przeczyszcza po winogronach...ale na szczęście nie mam z tym problemu...jak na razie...

ja w miarę czuję sie ok...tylko od wczoraj czuje tak silny bol w kroczu ze nie dam rady długo stać...i męczę sie szybciej...czasem dysze jak stara lokomotywa... :zly2: i troszkę krzyż sie odzywa :ico_noniewiem:

pozdrawiam was kochane :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
Gusia90
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 625
Rejestracja: 28 maja 2009, 10:55

17 paź 2011, 22:46

Bry wieczor

właśnie wlaczylam canal+ i ogladamy piranie 3D zobaczymy czy fajne ;)

asiab, poczestuj bigosikiem :ico_szoking:

ja na zaparcia mam musli egzotyczne wymieszane z 2 rodzajami fit i jak zjem talerz takich platkow to po godzine laduje w kibelku :-D

a tu prosze moj 16 tydz
Obrazek

no i juz upolowalam ciutke ciuszkow teraz po wyplacie upoluje ich wiecej :D no i reszte dla synka na zime kupie :-)

dzwoneczek82 to moze czas na zwolnienie juz co? czytalam o tym ze szef nie chce ale zdrowie wazniejsze :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Sylwia
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1917
Rejestracja: 04 kwie 2007, 13:25

18 paź 2011, 07:08

Dzień Dobry :ico_tort: :ico_kawa:

Gusia śliczny brzusio :) :ico_brawa_01:

Dzwoneczek smigaj na zwolnionko :) odpoczywaj kochana...
A ja też się nudzę..synio dziś nie poszedł do przedszkola.. jakoś tak chciałam z nim pobyć :) Myślę nad jakimś wypadem do znajomej.. :ico_haha_02: jakoś na ploteczki mi sie zbiera..

Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

18 paź 2011, 09:25

asiab, cały czas trzymam kciuki za tatę....
dziekuje , może jutro wyjdzie ze szpitala ale jest taki podłamany :ico_olaboga: .
ja w miarę czuję sie ok...tylko od wczoraj czuje tak silny bol w kroczu ze nie dam rady długo stać...i męczę sie szybciej...czasem dysze jak stara lokomotywa... i troszkę krzyż sie odzywa
a mnie zaczyna boleć kość ogonowa jak dłużej pochodzę a co to bedzie dalej jak brzusio bedzie większy :ico_olaboga: :ico_wstydzioch:
asiab, poczestuj bigosikiem
nie ma sprawy jeszcze sie gotuje ale jak już bedzie dobry to zapraszam :)

Gusia90, no piękny brzusio rośnie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: kiedy masz wizytę może już bedziesz wiedziała kogo w brzusiu nosisz?
A ja też się nudzę
to może dziś popiszemy więcej ja też w domu siedzę :-D

monia-80
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 139
Rejestracja: 14 paź 2011, 20:16

18 paź 2011, 09:44

Gusia - sliczny brzusio :)

Asiab - Twoj tatus napewno w domu bedzie szybciej dochodzil do siebie i humor tez bedzie mial lepszy.

Sylwia, Asia to ja sie przylaczam do ploteczek! :D

Dziewczyny a ja sie zaczynam zastanawiac czy chce plec dziecka wogole poznac...

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość