Awatar użytkownika
Dora1
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1045
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:59

23 lis 2007, 14:05

bozenka74 pisze:Mójk Antoś to mały uparciuszek i jak coś chce to ciągnie za rekę do skutku a jak to nie pomaga to dołącza do tego płacz a jak i to nie skutkuje to się obraża :-D i wyje w niebogłosy.
:ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: Dobry ten Antoś :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Ja zawsze mówie ,że chłopy od małego to ''cwaniaczki'' :ico_oczko:
Bożenko-[size=150]WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA FRANUSIA :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: [/size].Ale ten czas leci,a dopiero miałas go w brzusiu :ico_olaboga: :ico_olaboga:

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

23 lis 2007, 15:37

A mój Antoś to duży uparciuszek, własnie czytałam artkuł i podobno wiele dzieciaczków tak robi(takie wyrażanie swoich emocji i stosowanie "szantażu" na rodzicu-oczywiście w cudzysłowiu, bo dziecko nie wie co to szantaż...to jest takie podświadome zachowanie)...Antoś też odchyla się do tyłu i czasem o coś tak główką przywali,
kumpela mi opowiadała że Jej synek kiedyś buzią uderzał o łóżko aż sobie rozkrwawił dziąsełka, i jak zobaczył zze mama się teo wystraszyła, to powtarzał czynność, bo zobaczył że to skutkuje, po jakimś czasie przestała reagować i dziecko po miesiącu przestało tak robić....ale to jest okropnie trudne tak PRZESTAĆ REAGOWAĆ......

Antoś - modniś:
Obrazek
Obrazek
Obrazek

[ Dodano: 2007-11-23, 14:39 ]
Dora1 pisze:A na tym zdjęciu Antoś jest NIESAMOWITY

dziękujemy dziękujemy, mi też to zdjęcie okropnie się podoba :one:

Całuski dla Franusia :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
Dora1
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1045
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:59

23 lis 2007, 16:07

Maggie pisze:dziękujemy dziękujemy, mi też to zdjęcie okropnie się podoba :one:

.Jest niesamowity,bardzo ładny chłopiec :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Ale Ty wiesz ,że on mi sie zawsze strasznie podobał :ico_oczko: :ico_oczko: A te zdjecia są super ,może w przyszłości jakimś modelem zostanie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
A najfajniejsze jest to ,że Antoś ma ranke na policzku w tym samym miejscu co i mój Bartosz :-D :-D Tylko Bartosza podrapał kot :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
matula1
Miss zgubnych centymetrów
Posty: 475
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

23 lis 2007, 21:33

mój Radek rzuca się na p[odłogę i wali rękami i głową w podłogę, ale robi to delikatnie, bo już raz nabił sobie w ten sposób guza :ico_oczko: teraz robi to tylko na pokaz, ale reaguje na tpo tylko moja mama :ico_zly: chociAŻ wie, że nie powinna
Maggie modniś na pierwszym zdjęciu wyglkąda, jakby czesał sobie włosy na klacie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: BOMBA!!!
później wkleję zdjęcia pokoju moich dzieci po transformacji :-D

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

23 lis 2007, 21:47

Witam!
Super modniś :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Mój głowa nie uderza :ico_oczko: jak mu sie cos niepodoba to zwykle buczy,jęczy,wyje,czasem położy sie na ziemii i nogami wali ale rzadko to robi jak narazie :ico_oczko: albo rzuca zabawkami jak sie wkurzy na jakąś albo na mnie a ma pod ręką to ostatnio lataja właśnie :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

23 lis 2007, 22:23

Magie super fotki:)

Mati jak jest zły to zaczyna płakać i leci do kogo popadnie i bije. To prawda, to okazywanie emocji, dlatego nie rozumie czemu niektórzy rodzice krzyczą wtedy lub dają klapsą pogarszając tak naprawdę wszystko. W tygodniu jak pilnowałam Filipa nie pozwoliłam Matiemu malować kredkami po stole i zsadziłam do po 3 prośbach z krzesła, a on ze złości podleciał do Filusia i ugryzł go w klatkę piersiową. Kurde, jak on płakał, a Mati jeszcze gorzej zazdrosny, że przytulam nie jego i mnie bił. Normalnie koszmar. Miał 2 odbitę sine zęby. No głupio mi było, ale mogłam tylko Filipka przytulić, a z Matim porozmawiać...

Co do makijażu to mąż twierdzi, że taki po prostu mi nie pasuje:)

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

23 lis 2007, 22:28

Dora1 pisze:Jest niesamowity,bardzo ładny chłopiec :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Ale Ty wiesz ,że on mi sie zawsze strasznie podobał :ico_oczko: :ico_oczko: A te zdjecia są super ,może w przyszłości jakimś modelem zostanie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

dzi eki Dorcia, ale modekl chyba odpoada...bo on ma ciągoty do mechaniki, eltryczności, elektroniki itp, tylko tak do zdjęcia się stroi i wdzięczy :ico_haha_01:
matula1 pisze:mój Radek rzuca się na p[odłogę i wali rękami i głową w podłogę, ale robi to delikatnie, bo już raz nabił sobie w ten sposób guza :ico_oczko: teraz robi to tylko na pokaz, ale reaguje na tpo tylko moja mama :ico_zly: chociAŻ wie, że nie powinna

Matula, mój Antoś już miał taki okres, że też raczej na pokaz, ale ostatnio wpada w jakieś histerie jak ja znikam.... :ico_noniewiem:
znowu to tak po tym przeziębieniu mu się zrobiło...
kasiekk, Antol raczej nie rzuca zabawkami...tylko ta łepetyna.

Awatar użytkownika
matula1
Miss zgubnych centymetrów
Posty: 475
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

23 lis 2007, 22:57

no dobra, to na począterk wklejam obiecane z pierwszego śniegu u nas (wychodziliśmy z domu to tylko prószyło, dlatego mój synuś ma dżinsy na sobie, a wracaliśmy już po kostki w śniegu)
Obrazek
a teraz z wizytu u koleżanki z forum labradory :-D tam to dopiero była jazda :ico_haha_01:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
tutaj mój synuś samodzielnie szamie obiadek :ico_brawa_01:
Obrazek
a to już pokój dzieci po "transformacji" - pokój ma wymiary 2,10 x 3,60 więc niewiele więcej można było zdziałać :ico_wstydzioch:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
i na koniec moja młapka, która nie uznaje klasycznych sposobów dostawania się tam, gdzie chce :ico_oczko:
Obrazek

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

24 lis 2007, 00:00

matula1, śliczne fotki...ło matko ile śniegu, ale mi za nim tęskno.
Pokój też słodziutki :one:

Awatar użytkownika
Dora1
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1045
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:59

24 lis 2007, 10:12

Meggie to przyjeżdżaj do Polski ,bo prawdopodobnie od poniedziałku znowu przychodzi do nas zima :ico_haha_02: :ico_haha_02:
Matula bardzo fajne zdjecia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: A Radek to spory chłopczyk ,a mi się wydawało ,że mój Bartosz to kawał chłopaka.Ostatnio jak byłam z nim na szczepieniach to go Pani Doktor wazyła i waży 15 kilo :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: Więc jest co nosić :ico_oczko: :ico_oczko: Pokoik mi sie podoba ,ja lubie takie malutkie pokoiki,a zwłaszcza jak Bartosz zobaczył teraz te samochodziki na ścianie to woła:o mama bum ,bum ,bum.... :-D :-D

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość