bcian
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1753
Rejestracja: 19 sie 2008, 10:11

28 cze 2010, 12:19

Jaka ładna dziewczynka-super

Awatar użytkownika
madzens
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2206
Rejestracja: 09 lis 2009, 15:09

28 cze 2010, 12:24

Oj najwyżej dzidzia może z wami spać przez jakis czas
hihi dobre :-D Nie o to chodzi chcemy kupic jak bedzie juz 36 tydz. albo po wyplacie.
Ale dzis bylism zobaczyc w sklepach i sa droge :ico_noniewiem: Chcelismy z szuflada na dole ale cena niezla byla 224 zl. najtansze. A gdzie tu reszta. Patrzylam na allegro i znalazlam o wiele taniej. Chyba raczej z allegro bedziemy wszystko zamawiac :-)
ja od paru dni nie czuje sie dobrze, kreci mi sie czasami w glowie i brzuch mnie popolewa filip tak dziwnie sie rozycha ze az mi czasami niedobrze sie robi wali mnie gdzie popadnie
To wspolczucia Basiu. Moze przez te upaly jest Ci niedobrze??? Ja tam czasami dostane kopniaka po żołądku, że też mi sie źle zrobi :ico_noniewiem:

Dona
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2039
Rejestracja: 27 cze 2007, 08:37

28 cze 2010, 15:44

czesc

Basiu, pociszające to,ze jeszcze tylko troszkę sie pomęczysz :-)

Martaraz, to kuruj się dalej, wazne,ze wiadac poprawę.

Sylwia, wiesz, miałam do ciebie dzwonic i umowić się na wspólny spacer w gdańsku, ale jak sie okazalo,ze mecz jest o 16, to dałam sobie spokój. jak będziecie kiedyś w weekend jechac do gd -a , to daj znać. :-D

U nas tez dzis ciepelko. poszlam z bianką do sklepu, zahaczyłam o zjeżdżalnię, wreszcie kogoś poznałam. Jedna z mam ma termin porodu na 18 września, hehe, może się spotkamy w szpitalu :ico_oczko: . no i zmęczyl mnie ten spacer, bo wyszłysmy w samo południe :ico_puknij:
Ale przynajmniej się opaliłam :-D

to lecę sparzątnąć w kuchni, bo od wczoraj balagan mam :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
sylwia78
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1112
Rejestracja: 15 sty 2010, 09:58

28 cze 2010, 16:04

ello
ja juz po obiedzie , teraz czekam na meza i jedziemy na szkole rodzenia na 17.30, u nas upal nieziemnski, mialam jechac na badania ale taki upal ze odpuszczam sobie ten tydzien i pojade w przyszlym , w koncu wizyta na 20 wiec nie bedzie problemu
chielismy kupic komode ale tak sobie i mysle ze wezmiemy stara od tesciowej(ma tylko 3 lata, zaplacilismy za nia kupe kasy)i stwierdzilam ze nie bede wywalala kpe kasy na nowa, a jest mega pojemna

Awatar użytkownika
madzens
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2206
Rejestracja: 09 lis 2009, 15:09

28 cze 2010, 18:01

Padam dzis na twarz :ico_placzek: Jechalismy do Gdanska do Ikea w tym najgorszym upale :ico_olaboga: Ale za to kupilismy juz lozeczko, baldachim, materac, posciel, kocyk itp.. Ogolem cale wyposazenie do lozeczka :-) Wydalismy 360 zl. To jeszcze znosnie :-) Za to ja juz nie mam sil :ico_sorki:
Zauwazylam, ze jak dlugo chodze do brzuszek juz mnie boli :ico_noniewiem: I chce mi sie siusiu, choc przed chwila bylam w wc :ico_noniewiem: Mam nadzieje, ze przez ten wielki brzuch sa takie skutki :-)
Teraz sie releksuje przy kawce, a synuś cos ucichł :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
martaraz
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3604
Rejestracja: 05 lut 2010, 23:35

28 cze 2010, 18:07

Hej.
Strasznie wam zazdroszczę mieszkania blisko morza :ico_placzek: U mnie same płaszczyzny i zero wody, niby na mazury blisko ale to nie morze.
Ale za to kupilismy juz lozeczko, baldachim, materac, posciel, kocyk itp.. Ogolem cale wyposazenie do lozeczka :-)
Super, że zakupy się udały :ico_brawa_01: Ja też już powoli zaczynam myśleć co mi jeszcze potrzebne no i w lipcu ruszam na sklepy :-D
Ja dziś nawet obiadu nie gotowałam, zrobiłam tylko jedno pranie i z grubsza ogarnęłam.

Awatar użytkownika
madzens
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2206
Rejestracja: 09 lis 2009, 15:09

28 cze 2010, 18:11

Strasznie wam zazdroszczę mieszkania blisko morza
Marta nie ma co zazdroscic. Ja nawet w tym roku nie bylam jeszcze nad morzem, ani nad jeziorem :ico_placzek: Za to bym chciała tak jak Ty masz wlasnie mieszkac w tych okolicach jak mazury :-) Tam jeszcze nie byłam i zawsze chciałam poznac te zakątki :-)

bcian
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1753
Rejestracja: 19 sie 2008, 10:11

28 cze 2010, 18:25

He ja nad morzem byłam dwa razy-raz 3dni,drugi raz dobę.Na mazurach tez nie za dużo,kiedys pod namiotem tydzień a tak rok temu po jednym dniu od czasu do czasu.
U nas córka spała z nami półtora roku w naszym łóżku,synek ok miesiąca może dwa

Awatar użytkownika
martaraz
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3604
Rejestracja: 05 lut 2010, 23:35

28 cze 2010, 18:39

Tam jeszcze nie byłam i zawsze chciałam poznac te zakątki
To zapraszam do mnie :-)
U mnie córka na początku nie spała w łóżeczku, ale potem ją przestawiłam i w nim spała do póki nie przeszła do normalnego łóżka.

Dona
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2039
Rejestracja: 27 cze 2007, 08:37

28 cze 2010, 20:29

Jechalismy do Gdanska do Ikea w tym najgorszym upale
no, kochana, to do mnie miałaś już rzut beretem i nie dałas znać :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość