Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

06 wrz 2007, 12:29

Agnieś81, oj biedaczko męża nie masz na 4 dni ale za to masz nas :-D :ico_brawa_01:
kilolek, wiesz co ja zawsze sypie na oko do dwóch pojemniczków w pralce ale zawsze stosowałam sie zalecenia podanym na proszku szczególnie jak pralka była nowa :-D teraz to na oko jeżeli zabrudzenia są mocniejsze to trochę więcej daje proszku :ico_oczko:
Ale zła jestem bo ja tu czekam za ciuszkami a tu zonk tępy listonosz jak zwykle zostawił w skrzynce awizo i po paczkę pojedzie teraz mój małż dopiero w sobotę :ico_placzek:

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

06 wrz 2007, 13:17

Ika202 pisze:zawsze stosowałam sie zalecenia podanym na proszku

tylko te zalecania są jakieś dziwne. Wychodzi z nich, że mam wsypać aż 300 ml proszku! Szaleństwo, moja pralka nie jest przystosowana do takich ilości proszków. Może dlatego, że jest nowa, a teraz większość proszków według zaleceń UE jest skoncentrowana. Wsypałam tak na oko ile mi się wydawało.

Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

06 wrz 2007, 13:39

kilolek, no na oko zawsze najlepiej ;)

Awatar użytkownika
Agnieś81
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 950
Rejestracja: 22 kwie 2007, 15:25

06 wrz 2007, 14:46

A ubranka Adasia już się suszą na balkoniku. Ale mi się udało z tą pogodą. Nie prałam ciuszków, bo nie miałam, gdzie je potem układać. A tu mam komodę i pogoda się poprawiła. Czas chyba na większe pranie. Będę musiała tylko pojechać do miasta, bo mam proszek tylko do koloru. A chcę jak najwięcej wyprać. Kto wie jak długo to słoneczko poświeci.
kilolek pisze:Wsypałam tak na oko ile mi się wydawało.

Ja też sypałam na oko. Bo w tych normalnych proszkach, to jakoś idzie się połapać. A w tych dziedzięcych to jakoś inaczej i mi też wyszło, żę mam wsypać aż 300ml :ico_szoking:

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

06 wrz 2007, 14:53

Najnowsza (dzisiejsza) fotka mojego brzuchala (i całej niezbyt zachęcającej reszty)
Obrazek

[ Dodano: 2007-09-06, 14:54 ]
na żywo wyglądam lepiej :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
Agnieś81
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 950
Rejestracja: 22 kwie 2007, 15:25

06 wrz 2007, 14:55

kilolek, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
A jaki fajny brzusio :-D

ania25
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 534
Rejestracja: 22 mar 2007, 20:09

06 wrz 2007, 16:21

kilolek brzusio piekny :ico_brawa_01: i Ty też super kobietka :ico_oczko:
co do prania, to ja jeszcze nie mam komody :ico_placzek: proszę mojego męża :ico_sorki: i proszę, ale on chyba nie rozumie jakie to ważne poukładac wszystkie ciuszki po upraniu. Chyba wypiorę i schowam w mojej szafie co nie bardzo mi to odpowiada, ale coż zrobić z takim chłopem w domu.

Ja prałam do Zuzki wszystko, razem, bo na każdym śpioszku bylo coś kolorowego i nic się nie stało, prałam w 40 stopniach w proszku LOVELA. Jedynie kocyki i rożki potem osobno.

myszka105 współczuję takiej rodzinki, obiecanki cacanki ... a liczyć trzeba na siebie. Udawaj że nie się nie stało i kup coś sama dla maluszka, a będziesz miała większą radość niż by Cię rodzina obdarowała, i może jeszcze byś dziękować ze 100 razy musiała.

pozdrawiam :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

06 wrz 2007, 16:36

kilolek pisze:Najnowsza (dzisiejsza) fotka mojego brzuchala (i całej niezbyt zachęcającej reszty)
Ale głupoty gadasz wyszłaś rewelacyjnie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Jednak to prawda że kobieta w ciąży wygląda ślicznie :ico_oczko: :ico_brawa_01:

mambii82
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 433
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:13

06 wrz 2007, 16:46

Cześć dziewczynki
Dawno nie pisałam bo zaglądać zaglądałam i czytałam Wasze posty. Ciężko mi jakoś, chyba mam kryzys bo męża nie widzę już drugi tydzień i zobaczę go dopiero w niedziele wieczorkiem. Tęsknię, siedzę sama z pieskiem i nawet zaczęłam do niego gadać. Pogoda za oknem paskudna, już drugi dzień leje strasznie i nawet nie mam jak iść na długi spacerek z ciapkiem, a ile można siedzieć w domku.
Kilolek fajny masz ten brzusio. Ja zaraz pochwale się swoim.
Obrazek

A z tym prankiem dzewczynki to ja mam za sobą i białe rzeczy prałam na 60 stopni a kolorowe na 40. Proszku sypałam na oko. Mam nadzieje, że Julka będzie dobrze czułam się w ciuszkach i nie dostanie uczulenia. Zresztą poprałam też już pościel, ochraniacz do łóżeczka, ręczniki i kocyki. Powiedzcie mi proszę czy zdecydowałyście już gdzie wstawicie łóżeczko??? Wsza sypialnia czy oddzielny pokój??? Przyznam się szczerze, że się cały czas waham i ciężko mi jest podjąć tą decyzję.
Wózeczki dziewczynki wybrałyście śliczne. Bardzo mi się podobają. Kilolek te co Ty wypatrzyłaś na aukcji ma moja koleżanka w kolorze niebieskim i muszę Ci powiedzieć, że jest bardzo zadowolona i chwali go za to, że nie jest ciężki, dobrze się składa, a ona mieszka na 4 piętrze i często gęsto musi sama sobie z nim radzić. Ja mam wózek od znajomych, odkupiliśmy go z mężem za 700zł, używali go niecały rok bo ich córeczka szybko wyrosła i kupili nową spacerówkę. Jestem z niego bardzo zadowolona bo składa się z 3 części, gondoli, spacerówki i montowanego fotelik zamiast gondoli czy spacerówki. Nie muszę dodatkowo się martwić o fotelik do autka.
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Niestety nie mam koleżanek, które by mi oddały ciuszki. Wszystkie są daleko ode mnie, a zresztą to chyba ja im będę oddawać bo jestem pierwsza, która będzie miała dziecko. Szkoda, że są osoby, które potrafią naobiecywać i na tym obiecywaniu się kończy. Nie warto się takimi przejmować, same sobie poradzicie i trzeba im to pokazać. Kilolek pokaż swojej koleżance, że jesteś lepsza. Moim zdaniem ona jest po prostu zazdrosna i tyle. Nie warto brać do głowy.
A tu chciałam Wam pokazać jakie kombinezon kupiłam w Smyku za 79zł (ten różowy)jak na Smyka to cena nie jest wygórowana, a ten drugi kupiła mi siosotra męża na ciuchach za całe 14 zł. Jestem zadowolona z obydwu.Obrazek
Miłego wieczorku :-)

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

06 wrz 2007, 16:51

Ika202 pisze: Jednak to prawda że kobieta w ciąży wygląda ślicznie :ico_oczko: :ico_brawa_01:

Jak slicznie?! Zapuchnięta, z czerwonym nochem i jakimiś plamami na twarzy. Pocieszam się tylko, że na żywo nie jest aż tak źle. Nie wiem dlaczego na wszystkich zdjęciach tak teraz wychodzę (fakt, że bez makijażu) Nie będę miała żadnej porządnej pamiątki! :ico_placzek:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość