Awatar użytkownika
Dorota.M.
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 651
Rejestracja: 12 mar 2007, 14:33

06 maja 2008, 21:25

kajunia no co Ty, ale teraz mnie tą wiadomością zdziwiłaś, to ten mój gin coś może pomylił, pamiętam że naprawdę powiedział że dwa lata muszę poczekać, bo to dla mnie za duże niebezpieczeństwo...hmm.... teraz to dałaś mi do myslenia, muszę to chyba z mężem przedyskutować :-)

Awatar użytkownika
anilewe77
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 261
Rejestracja: 19 sie 2007, 15:39

06 maja 2008, 21:46

Dorota.M., ja tez jestem po cesarce i mozna wczesniej sie starac niz po 2 latach...to tylko kiedys mowilo sie ze musi upłynac 3 lata.....moja mama mnie rodziła cesarka i mam młodszego o 1,5 roku brata... :-D

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

06 maja 2008, 22:19

Dorota.M. Cudne zdjecia, cieszę się, że wszytsko się udało, że wyjazd był wspaniał a Córcia kochaniutka :ico_brawa_01: Zdjęcia cudne!

Mamcia :ico_olaboga: :ico_olaboga: ale się porobiło, mam nadzieje, że Juleczka nie narobiła sobie powaniejszych problemów zdrowotnych i wszytsko będzie dobrze z ząbkami i dząsełkami. 3mam kciuki za Was!

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

06 maja 2008, 22:23

Witajcie dziewczyny
Mam juz komp sprawny musze jeszcze Was poczytac,

Mamcia jejku :ico_olaboga: tak mi przykro, :( nie wiem nawet jak ciebie pocieszyc, zycze Julence szybkiego powrotu do zdrowia

Kajunia no to kochana co ja widze, starania o druga dzidzie, trzymam mocno kciuki zeby nast. razem sie udalo

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

06 maja 2008, 22:25

Kupiłam tego SOPELKA, na siłę wyciągamy glutki z noska ale to napwarde pomaga, az w szoku jestem, że to tak fajne zasysa to dziadostwo ..Gdyby tyko Wojtuś sie tak nie wyrywał, nie płakał ..Aż mi się serce z bólu kraje jak mam mu to robic, ale sobie tłumacze, że to dla jego dobra ..eh..ciężkie to życie...

Ja dziś urządziłam sobie z mężem spacerek :ico_brawa_01: i czuje, że dzidzia znów zaczyna napierać :-D jakieś lekkie skurczyki są, czuje nisko maluszka ale to są te przepowiadajace bo słabną jak wstaje i chodze a nasilją się jal leże albo siedze ...No i maleństwo szaleje a przed porodem podobno jest cichsze ..Wojtuś tak mial...

[ Dodano: 2008-05-06, 22:26 ]
lulu81 Oj kochana witaj! Stęskniłam się za Wami! Co u Was, pisz szybko... jak przeczytać zdąże to fajnie ...jak nie to jutro naskrobie bo spać mi się już chce!

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

06 maja 2008, 22:33

Malgosiu kochana tez tesknilam,

duzo zdroweczka dla Wojtusia,

a u nas po staremu, zdrowi jestesmy, nic ciekawego sie nie dzieje, musze wgrac program do pomniejszania zdjec, to wkleje
powiem ze okropnie czulam sie w sukience na weselu, maja takie pod piersiami zmarszczenia i wygladalam na :ico_ciezarowka: nawet teraz zdjecie ogladam, no to rzeczywiscie jak w ciazy

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

06 maja 2008, 22:40

lulu81 pisze:uzo zdroweczka dla Wojtusia,


Dziękuje! Bardzo się przyda!

lulu81 pisze:kochana tez tesknilam,


Ja bardziej!

lulu81 pisze:a u nas po staremu, zdrowi jestesmy, nic ciekawego sie nie dzieje, musze wgrac program do pomniejszania zdjec, to wkleje


Dobrze, że jesteście zdrowi, czekamy na zdjęcia!

Dobranoc, papap

Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

06 maja 2008, 22:45

Dorota slinczy wyjazd, i wogle jak sie zdziwilam ze jak cieplo na dworzu widac po zdjeciach, pogoda wam przypasowala, ja cos sie wlasnie zastanawiam czy te pory roku sie nie poprzestawialy troszke i czy lato nie zawita duzo wczesniej jak w zeszlym roku. Bardzo udany wypoczynek mieliscie widac, cala rozradowana jestes, wakacje sie Tobie i Twojemu mezowi napewno nalezaly! Fotki sliczne! I Agatka wyglada na naprawde duza dziewczynke! :ico_szoking: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Ile ma wzrostu i ile warzy??

dziewczyny jeszcze raz slicznie dziekuje, bardzo sie martwie, mam nadzieje ze wszystko sie uda, hmmm a tu dziwnie mowili ze dziasel nie beda zszywac bo sie same zawsze zrastaja hmm mimo ze tak wisza mi tez sie zdawalo ze by trzeba bylo zszywac, no ale nic, jak mowia tak to nic z nich nie wydusze, i zeby tylko Julence teraz jak najmniej cierpien oszczedzic, ale widze ze ja to denerwuje te zabki bo zaczela znow jak niemowlaki gryzc wszystko co popadnie i ciagle musze uwazac i wyjmowac z buzki bo az widac jak jej sie zabki przesuwaja brrrr :ico_olaboga: :ico_placzek: Mam tylko nadzieje ze wsyztsko sie ladnie zagoi i zeby tylko te nastepne tygodnie szybciutko minely!

[ Dodano: 2008-05-06, 22:47 ]
a tak jeszcze na zapomnienie sprawy wklejam zdjatka Julki jeszcze sprzed paru dni ze spacerku, tylko przepraszam ze ilosc, mam nadzieje ze sie nie wkurzycie! Bylo mi ciezko wybrac :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Wogole Julenka zaczela ostatnio przejawiac chec sprzatania po sobie hihihi tu w trakcie sprzatnia plastikowych naczynek - wlozenia ich do wozka, sama wpadla na pomysl a ja akurat robilam jej zdjatka i sie dziwilam gdzie ona tak maszeruje z tymi miseczekami hihihih

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Kajunia25
4000 - letni staruszek
Posty: 4709
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:08

07 maja 2008, 07:51

lulu
Witaj kochana
Brakowało tutaj Ciebie, super że już jesteś
:ico_buziaczki_big:
Co tam u Ciebie?? Jak Filka?? :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
olala
4000 - letni staruszek
Posty: 4269
Rejestracja: 19 lip 2007, 20:34

07 maja 2008, 08:23

Dorota.M., a możesz podać jakies konktakty do tego miejsca? faktycznie warunki super no i ta cena, nad morzem to super cena nawet jesli to było poza sezonem.

MamciaKochana, zdjęcia jak zawsze cudne.
Oby Julcia przetrwała te trudne dni i wszystko było dobrze.

lulu81, witaj wreszcie wśród żywych i wklejaj fotki z wesela. Byłaś tam z narzeczonym?

Małgorzatka, chodzisz juz na spacerki zamiast leżeć czyli juz chcesz urodzic? do pierwszego terminu zostało ci juz 16 dni to praktycznie juz prawie 'w terminie' by było. Asia urodziła sie 10 dni przed terminem.
A lekarz ci mówi, że który termin jest bardziej 'prawdziwy' wg niego: ten z USG czy OM?

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość