Dona
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2039
Rejestracja: 27 cze 2007, 08:37

24 lip 2008, 18:14

hejka, byłam dzis na spacerze, Bianka była nieznosna, chyba rzeczywiscie ida ząbki.

Podałam jej fragment piankowych puzzli do gryzienia, mamy z nich matę, myslicie, ze mozna je dawac małemu dziecku do buzi.Kurcze, nie wiem, chyba tez wyrzuciłam ulotkę... :ico_zly:


Ja tez Bianki nie biore do odbijania w nocy. Ona lubi spac na boczko, ostatnio tez na brzuszku. uparcie się przekręca, trochę się boje w nocy, zeby się nie przydusiła :ico_olaboga:


W Trójmiescie rozpoczyna się w weekend jarmark, pojadę i upoluję małej balon z helem, bo ostatnio kupiłam, ale znajomy wypuscił i balonik poleciał do nieba.
Kupiłam za 10zł w Jastrzębiej Górze, a tu w Gdańsku taki sam - 25zł :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Anuszka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8743
Rejestracja: 14 sty 2008, 13:30

24 lip 2008, 20:18

Zirafka, co do tych kupek, moj maly tez po deserkach tych o ktorych mowisz robi kupy co dwa trzy dni, a jak zrobi to taka ciemna maz, to przez jagody chyba. Ale nie marudzi, wiec jest ok. Dzis pierwszy raz dalam marchewke z jablkiem na slodko i smakowalo mu, aczkowliek potem sie troche cofalo i ubrudzil caly pajacyk :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
AniaZaba
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1795
Rejestracja: 25 mar 2008, 13:47

24 lip 2008, 20:46

Podałam jej fragment piankowych puzzli do gryzienia, mamy z nich matę, myslicie, ze mozna je dawac małemu dziecku do buzi.
moja dzisiaj papcie dorwała :ico_olaboga:

no i nie odbijam jej już prawie wcale ani w dzień ani w nocy.. rzadko kiedy jej się juz beknie.

Awatar użytkownika
lalunia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3198
Rejestracja: 16 mar 2007, 13:10

24 lip 2008, 22:21

jagody działają bardzo dobrze na biegunki więc pewnie przez nie wasze maluchy nie robią zbyt szybko kupki, jeśli kiedys zachorują i będą mialy rozwolnienie PAMIĘTAJCIE - JAGODY lub DZEM JAGODOWY dawac, niech jedza ile wlezie :ico_oczko:

Dona
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2039
Rejestracja: 27 cze 2007, 08:37

25 lip 2008, 06:17

JAGODY lub DZEM JAGODOWY dawac,
wlasnie dlatego u tesciowej złózyłam zamóienie na zmiksowane jagódki w słoiczkach

Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

25 lip 2008, 08:33

wlasnie dlatego u tesciowej złózyłam zamóienie na zmiksowane jagódki w słoiczkach
ja też już mam zrobione :-) :-) teściowa zrobiła :ico_sorki: pod tym wzgledem mam zlotą teściową i jest bardzo za mną kiedyś mi powiedziała że jak jej syn a mój mąż mnie skrzywdzi to ona go doprowadzi do porządku :ico_oczko:

A Wiecie wczesniej na poczatku co mnie nie było dłuższy czas na forum to własnie miałam bardzo zły okres z męzem :ico_placzek: odkryłam że jak byłam w szpitalu i walczyłam o życie Franulka to on spotykał sie z 18 stoletnia gówniara i rozmawiał z nią na gg wieczorami jak ja juz spałam ze zmęczenia :ico_placzek: do niczego miedzy nimi nie doszło całe szczescie ale kto wie gdybym sie nie dowiedziała w swoim czasie co by było. Wiecie co ja przezyłam myslałam że sie zabije taki mi to ból sprawiło jak przeczytałam co ona do niego pisała :ico_zly: a teraz sie dziewczyna mnie boi bo powiedziałam ze jak ja dorwe to nie wiem co jej zrobie. M mnie błagał żebym nie odchodziła ze to były głópie zarty ze z nudów bo mnie nie było :ico_puknij:. A tesciowa jak sie o tym dowiedziała to myslałam ze go zabije i kompa chciała przez okno wywalic zeby sie nie zajmował głupotami tylko rodziną niech sie zajmie. A to tez było przez to że ja spałam z małym w łózku a mąż w drugim pokoju i sie oddalaliśmy od siebie. Już jest miedzy nami wszystko ok tylko ja jakoś nie moge zapomniec czesto mi sie sni po nocach i troszke mniej ufam jemu a jestesmy ze soba 10 lat a 5 sierpnia 2 lata po ślubie.
ale sie wyzaliłam i znowu mi sie to przypomniało jak moge zapomniec juz mineło 2 miesiące od tej sytuacji a dla mnie jakby to było wczoraj :ico_placzek:
prepraszam że sie wyżaliłam ale naprawde mam super tesciowa dopiero to zrozumiałam jak staneła za mną a m takie od niej słowa dostał ze jak wrócił z pracy do domu to jak dziecko płakał bo powiedział ze tak strasznie zawiódł swoich rodziców i mnie.
ale dosc czas o tym zapomniec :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
AniaZaba
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1795
Rejestracja: 25 mar 2008, 13:47

25 lip 2008, 09:23

asiab, strasznie to przykre co piszesz, faceci po prostu to debile i tyle. Oni nigdy nie dorosną do tego żeby być ojcami!!! :ico_zly: Za to my kobitki jesteśmy zawsze najlepsze :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

25 lip 2008, 10:00

AniaZaba, mój m chyba musial dojrzec by zrozumiec co zrobił przepraszal wiele razy ze nie wie co by teraz bez nas zrobił dopiero zrozumiał jakie to piekne uczucie byc ojcem gdy Franek spi w srodku w łózku midzy nami i budzi sie i klepie tatusia po ramieniu i sie w gos smieje do niego. Teraz świata poza nami nie widzi z pracy jak wraca to prawie biegiem by byc z nami :-) zrozumiał :ico_wstydzioch:

a ja nie rozumiem tylko jednego jak teraz zachowuje sie młodziez rodzice nie maja pojecia co robia ich dzieci o czym pisza na necie w nocy gdy powinny spac co robia na dyskotekach :ico_olaboga: :ico_olaboga: ja inaczej byłam wychowywana nawet jak skończyłam 18 to na balety jak szłam to o 24 musiałam byc w domu :ico_olaboga: i napewno tak sie nie ubierałam jak teraz młode dziewczyny z gimnazjum szok !!!!!!

Awatar użytkownika
AniaZaba
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1795
Rejestracja: 25 mar 2008, 13:47

25 lip 2008, 11:54

napewno tak sie nie ubierałam jak teraz młode dziewczyny z gimnazjum szok !!!!!!
ja teraz jak gdzieś wychodzę to czuję się poprostu staro - a nie mam jeszcze 26 lat

[ Dodano: 2008-07-25, 14:31 ]
wpadłam na chwilkę, my już po lekarzu, Zuzia waży 6580 i mierzy 64 cm, mało przybrała na wadze :ico_olaboga: i znów dostałam skierowanie na morfologie :ico_placzek: jest na 10 centylu ale wzrost i waga idą harmonijnie, bo od maja urosła tylko o 1 cm :ico_olaboga: dostałam zielone światło na kaszki, zupki z mięsem (zacząć za ok. 2 tygodnie) i gluten.. zrobiło się ciemno jak w d... i znów leje brrr, dobrze że zdążyłam od lekarza przed tą ulewą. Idę gotować obiad bom głodna jak wilk :-D

Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

25 lip 2008, 16:36

ale u nas gorąco ufff Franek pospał łacznie 1h i 15 min siedzimy w domu bo na dworze skwer

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Amazon [Bot] i 1 gość