Awatar użytkownika
Sabcia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3311
Rejestracja: 22 wrz 2008, 17:38

20 lis 2011, 23:46

matikasia, gratulacje za 1 kg, moze faktycznie to nie duzo ale tak jak piszesz zdrowo i do tego jeszcze slodkowo-urodzinowe jedzonko no to wielki sukces a do tego pamietaj ze im masz mniej do zrzucenia tym wolniej waga spada :) no i co najwazniejsze efektu jojo nie bedzie takze wielkie gratki a szczegolnie za podejscie do sprawy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

21 lis 2011, 09:10

Sabcia dzięki :ico_haha_01: tak wiem że to mało, ale uda mi się jeszcze bo bardzo się staram. Jeszcze tylko 3 kg i będzie idealnie. Już i tak po sobie czuje że zaczynam jak ja to mówię "się wygładzać" :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
wiolaw
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3788
Rejestracja: 10 mar 2007, 21:41

21 lis 2011, 17:43

hejka

ja Was doczytuję i popijam kawkę zbatonikiem czekoladowym ( to tak w temacie diet :ico_oczko: )

Kasiu tak miałam na mysli psychologa , ale już odpowiedziałaś co o tym myślisz
ja więcej nie komentuję , ale jak masz jakieś problemy a nie masz możliwości skorzystania z psychologa to oszukaj pomocy w necie , jest dużo porad darmowych , zresztą my też chętnie pomożemy w mairę możliwości :ico_haha_02:

a jeśli chodzi o sikanie , to mój nie woła , ale chodzi w majtkach i często go wysadzam i juz kilka dni jest bez wpadki , ale nie mogęsie doczekać kiedy sam zacznie wołać ,czy wogóle zacznie :ico_noniewiem:

ja od ponad tygodnia znowu chodzę z kijkami i troche ograniczam jedzonko , zrezygnowalam ze śniadania , bo w tym czasie włąśnie chodzę a jak wrócę to szybkie prysznic i obiad trzeba robić
takrze dziś zjadłam obiad i teraz kawkę z batonikiem i jestem pełana :ico_haha_02:

na wagę nie staję , bo to mylne , zresztą teraz mieśnie nóg mam nabrzmiałei pewnie waga wzrosła, ale bardzo się ucieszę jak spodnie będą luźle, ale nic na siłe , najważniejsze żeby ciało się ujędrniło :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

21 lis 2011, 19:42

Wiolaw ze śniadanka to się nie powinno rezygnować :ico_nienie: na pewno to wiesz, kromalka chociaz staraj się wciągnąć z herbatką.

Ja jutro do pracy, a potem zebrania, rada także zjadę po 11 godzinach. T musiał się aż zwalniać do dzieci.

[ Dodano: 24-11-2011, 15:24 ]
A jakie tutaj puchy:)

U nas ok. Zaraz śmigam z matkiem na basen. Pozbyliśmy się wreszcie tego mięczaka zakaźnego i można iść.

Awatar użytkownika
Sabcia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3311
Rejestracja: 22 wrz 2008, 17:38

25 lis 2011, 11:05

Witam laseczki !!!
Wiem ze obiecalam Wam przepisik ale to dopiero w przyszlym tyg bo caly tydzien ogranialam chate juz tak swiatecznie a jutro Adi ma imprezke urodzinowa z kumplami angielskimi do poloudnia potem meza pierwszego z lotniska musze odebrac a wieczorkiem imprezka u nas w domu ze znajomymi takze dzis caly dzien gotuje a na jutro tylko torta zostawiam takze nie mam czasu nawet wpasc ale mam nadzieje ze mi wybaczycie :) Buziaki

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

25 lis 2011, 19:07

Sabcia świętujcie, mu poczekamy:)

Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

26 lis 2011, 12:55

Witam tradycyjnie po długiej nieobecności.
U nas wszsytko w porządku, Zosinka zdrowa, w końcu chętnie chodzi do żłobka...gorzej z dentystą...miesiąc temu się zraziła, bo podczas borowania trochę ją zabolało i teraz ryczy...dobrze, że ma wszystko w porządku z ząbkami i teraz tylko lakierujemy, niestety przez to, że nie chce współpracować, to robimy to na raty - najpierw dół, a za tydzień góra i na pół roku powinno wystarczyć :-) Zmieniliśmy dentystę, bo nie podobało nam się podejście do dzieci, choć wcześniej miałam dobre zdanie, ale jak ostatnio Zosia płakała, to widziałam, że Pani miała focha i nie potrafiła sobie z małą poradzić. Ta, do której chodzimy teraz, jest starsza i widać, że ma doświadczenie w pracy z dziecmi, bo do niej Zosia idzie chętnie po krótkiej rozmowie i na dodatek dostała w nagrodę pierścionek :ico_olaboga: więc jest kupiona :-D
Rozgadała się na całego, mówi już wszystko, pełnym zdaniem i nawet opowiada np. co robiła cały dzień w żłobku :ico_brawa_01: Mówi bardzo wyraźnie i przynajmniej wiadomo o co jej chodzi. Szybko też uczy się piosenek i wierszyków ze żłobka. Jedynie teraz ma jakąs fazę i boi sie obcych ludzi i tych, których nie widziała jakiś czas i zaczyna płakać. :ico_olaboga: Wczoraj np. spotkaliśmy w sklepie babcię (moją teściówkę) i tak Zosia zaczęła płakać, że musiałam z nia odejść żeby tylko nie widziała babci. Juz nie wspomnę, że babci zrobiło się głupio, ale cóż dziecko widziała ostatnio 1,5 miesiąca temu, więc nie ma się co dziwić.
Ja ostatnio pozwoliłam sobie na trochę słodyczy i znowu mi poszło w boczki i tym razem ja zaczynam dietę i "kilka" brzuszków codziennie. Ważę 10 kg wiecej niz w maju, więc mam co zrzucać, szczególnie, że w styczniu mamy pożegnalną imprezę prezesa i członka zarządu i muszę sobie kupić jakiś strój z tej okazji, a nie chcę wyglądać jak serdelek, więc się za siebie wzięłam. :-D

JoannaS
Wodzu
Wodzu
Posty: 19289
Rejestracja: 21 lut 2010, 07:51

26 lis 2011, 16:24

1 grudnia zostaniecie przeniesiona na dział Dwulatki !!!!

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

26 lis 2011, 20:57

Magda33 10 kg? zdolna dziewczynka :ico_haha_01:
Niestety nasze ciałka już są bardzo chwiejne jeżeli chodzi o wygląd po porodach.
Zosieńka musiałabym z Milenką pogadać i piosenki pośpiewać :ico_brawa_01:

A ja dziś byłam u babci i jestem wypompowana. Babcia jest od kilku dni w szpitalu ponieważ wciąż ma wysoki cukier i robią jej badania.

Jutro ciut luzu bo jedziemy na urodzinki i to na 2 imprezki. Dzieci się wybawią...

To tyle na dziś. Siły nie mam...

Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

27 lis 2011, 14:04

10 kg? zdolna dziewczynka
prawda? :-D ale teraz już 3 dzień znowu bez chleba, ziemniakow, slodyczy i jedzenia po 17-ej, trochę ruchu i duuuużo wody mineralnej i mam 3 kg na minusie. U mnie wystarczy, że się wezme za siebie i kg lecą w dół, problem tylko w tym żeby się pilnowac :-)
Zosieńka musiałabym z Milenką pogadać i piosenki pośpiewać
szkoda, że mieszkamy tak daleko od siebie :(

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość