NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

13 wrz 2011, 12:25

aga216, heheh pewnie ty... identycznie jak Paulinka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Aniaaa, moja też narazie tylko piszczy i krzyczy głośno i tyle :ico_oczko:
u nas to samo, kilka razy sie zdarzylo, ze powiedziala mam, ale naprawde niewiele.. i czesto jej sie zdarza nie nie nie
czy wasze maluszki już siedzą???
nie.. jak probowalam ja posadzic to leci do przodu..
ale tak jak Martynka szykuje sie do raczkowania, tylek do gory podnosi i szoruje buzka po podlodze

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

13 wrz 2011, 14:44

NowaSejana, no to moja mała włąśńie robi wszystko dokładnie to samo :ico_oczko:

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

13 wrz 2011, 16:43

z tego jak patrzylam na rozpiske co i kiedy dziecko powinno robic to siedzenie chyba dopiero w 8 miesiacu... i rehabilitantka powiedziala, ze moze byc odchylenie 4tygodniowe w jedna i druga strone... wiec mamy jeszcze czas :ico_oczko:

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

13 wrz 2011, 19:12

Ewelcia1245za zabek!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

reszty niestety nie pamietam bo czytalam wczesniej :ico_wstydzioch:


Szymek nie siedzi ...jak go dzis w ramach experymentu posadzilam na chwile to nawet sie troche utrzymal...ale nie wygladal na wyjaatkowo zadowolonego wiec jeszcze go nie bede sadzac :ico_sorki:

[ Dodano: 13-09-2011, 19:13 ]
Aga216rzeczywiscie Paulinka bardzo podobna...chociaz przez chwile myslalam ze to moze maly Piotrus :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko:

[ Dodano: 13-09-2011, 19:15 ]
Martynka szykuje sie do raczkowania,
no widzisz Aniaaa aSzymcio tego nie robi zato gada jak najety mama nie i gdzie :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: takze kazdy dziec co innego robi na danym etapie :ico_sorki:

[ Dodano: 13-09-2011, 19:28 ]
a my bylismy dzis u dentysty....cala trojka...maly w ramach towarzystwa bo to moja kolezanka :-D i takie znieczulenie dostalam ze dopiero po 6 godzinach mi zeszlo :ico_szoking: a m. sie boi dentysty wiec mailam ubaw :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

[ Dodano: 13-09-2011, 19:40 ]
a i jeszcze jeddna ciekawostka Szymek lubi szpinak z ziemnaiczkiem ryzem i serem :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
dawno sie tak nie cieszyl ze sloiczka :-D

Awatar użytkownika
Inuno
Papla
Papla
Posty: 791
Rejestracja: 10 wrz 2010, 22:44

13 wrz 2011, 20:21

a i jeszcze jeddna ciekawostka Szymek lubi szpinak z ziemnaiczkiem ryzem i serem
uuu, co za pyszności :):)

Mikołaj się rwie do siedzenie, siada gdy tylko ma okazji, ale nie potrafi się jeszcze utrzymać i się śmiesznie giba i leci do przodu :ico_haha_01:

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

13 wrz 2011, 21:22

uuu, co za pyszności :): )
tez sie zdziwilam ...ale sama sprobowalam i bylo smaczne :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

13 wrz 2011, 21:39

Mat najstarszy a też jeszcze nie siedzi :-)

aga216, no Paulinka Ci skórę zdjęła :ico_haha_01:

Aniaaa dietę musiałam przerwać, bo się rozchorowałam, nie chcę osłabiać organizmu. Najgorsze, że i ćwiczenia musiałam przerwać, bo mnie strasznie gardło bolało :ico_zly:
a w niedzielę jadę do rodziców i tam pewnie nie pozwolą mi stosować żadnych diet, więc mam 2 tygodnie wolnego :-D co oczywiście nie oznacza obżerania się :ico_nienie:
ale nareszcie otoczenie zauważyło, że schudłam :ico_sorki:
a m. sie boi dentysty wiec mailam ubaw :ico_haha_01:
a Ty się nie boisz??? :-D
Szymek lubi szpinak z ziemnaiczkiem ryzem i serem
smacznego :-)

[ Dodano: 13-09-2011, 21:42 ]
ależ mi się chce jeśććććććććććććć :ico_olaboga: idę chyba spać

Awatar użytkownika
patrycjaaa
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 472
Rejestracja: 07 wrz 2010, 13:36

13 wrz 2011, 21:54

Ewelcia brawa za ząbek Oksanki :ico_brawa_01:
Aga super zdjecie naprawde czysta Paulinka teraz ;) ja nie mam takiego zdjecia jak bylam taka mala mam dopiero jak mialam 2 latka ale K ma i mala do niego podobna
Tabogucka nie wiem co moze byc Szymkowi ale skoro po tych lekarstwach co mu dalas sie usmiechal i nie plakal to moze rzeczywiscie go cos bolalo ;/ a moze ząbki idą
i fajnie ze mu tak smakuje ja po tych nie udanych probach czekam do 6 miesiaca wszedzie mowia ze przy karmieniu piersia dziecku starcza mleko matki wiec nie bede jej na sile uszczesliwiac skoro tak reaguje na te posilki ;/

[ Dodano: 13-09-2011, 21:56 ]
Witajcie :-D
Byliśmy w sobotę na tym weselu :-) :-D tak się wytańczyliśmy z M. ,że do dziś mam zakwasy :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:
super ze sie wybawiliscie

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

14 wrz 2011, 08:37

Dzien dobry :-D
napisze Wam co wczoraj przezylismy :ico_placzek:

Wczoraj wieczorem chcielismy z P. sami wyjsc na fajerwerki i zostawilismy dziewczyny u tesciow.. i wrocilismy sie po siostre P., a w domu masakra :ico_szoking: az mam gesia skorke jak sobie przypomne... Marcela darla sie u tesciow jak szalona, przez pol godziny nie moglam jej uspokoic :ico_olaboga: w koncu zabralismy wszystko i wsiedlismy do auta, przejechalismy 1/3 drogi Marcelina dopila moze ze 20ml mleka i juz spala... a jak weszlismy do domu i polozylam ja w lozku to sie usmiechnela :ico_szoking: i do tej pory jest normalna jak zawsze.. wlasnie zjadla 200ml kaszki :-D nie wiem co to bylo, ale podejrzewam, ze ona tesciow za obcych uwaza, no i tesciowa sobie srednio radzila, wiec pewnie dlatego to wszystko :ico_olaboga: w poniedzialek sa kolejne fajerwerki i tym razem idziemy juz z dziecmi.. :ico_haha_01: P. stwierdzil, ze pewnie szybko sami nigdzie nie wyjdziemy :ico_noniewiem:

no i zauwazylam, ze od jakiegos czasu jak ktos obcy chce ja wziac na rece to odrazu placze... i akceptuje tylko mnie, P. i dziewczynki, a do innych tylko sie usmiecha z daleka... nawet na rehabilitacji byl z tym problem :ico_szoking: :ico_placzek: bo mimo, ze z ta babka sie juz troche znaja to ostatnio sie darla niemilosiernie...

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

14 wrz 2011, 09:38

, ze od jakiegos czasu jak ktos obcy chce ja wziac na rece to odrazu placze
tak jest czytalam o tym to zupelnie normalne ze dzieciaczki w tym wikeu nie akceptuja nikogo procz rodzicow rodzenstwa :ico_sorki:
a Ty się nie boisz??? :-D
ja pracuje w gabinecie dentystycznym jako pielegniarka :-D wiec dla mnie to chleb powszedni i po tylu latach to nic na mnie wrazenia nie robi :ico_sorki:

[ Dodano: 14-09-2011, 09:40 ]
a i jeszcze za free mamy wszystkie wczorajsze plomby :ico_brawa_01: bo ja mama karte maternity a tu w uk do roku po urodzeniu dziecka dentysta jest za darmo az eShraddha to moja kolezanka to M.nawet nie wpisywala na liste wiec on tez nie placi :ico_brawa_01:

[ Dodano: 14-09-2011, 09:42 ]
a i jeszcze mam taki aparcik na noc przezroczysty na gorne zeby bo ja starsznie zgryzam :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 14-09-2011, 09:44 ]
nie pozwolą mi stosować żadnych diet
jak chora to i dobrze
zreszta
ale nareszcie otoczenie zauważyło, że schudłam

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: to chyba juz mozesz zarzucic diete???
ależ mi się chce jeśććććććććććććć
bo ty sie chyba starsznie katujesz ta dieta.... :ico_nienie:

[ Dodano: 14-09-2011, 09:46 ]
dziecku starcza mleko matki wiec nie bede jej na sile uszczesliwiac skoro tak reaguje na te posilki ;/
prawda wiec mozezsz jeszce poczekac widac Blaneczka nie gotowa ..moj Szymek od pierszego razu wcinal...
a zdjecei sliczne ale do Ciebie faktycznie malo podobna :ico_sorki:

[ Dodano: 14-09-2011, 09:47 ]
bo mnie strasznie gardło bolało
ja na r5azie zdrowa ...chociaz mam taki zapchany nos i ciut drapiace gardlo ale u mnie to sie zaczyna jesienia i trwa cala zime....ale glownei w nocy wiec jest okey nale w maju mialm cos z gardlem przez miesiac a z sie w nocy z placzem budzilam bo nie moglam sliny przelknac taki bol :ico_szoking:

[ Dodano: 14-09-2011, 09:49 ]
P. stwierdzil, ze pewnie szybko sami nigdzie nie wyjdziemy
ano tak to jest ...my na wszystkie imprezy urodzinowe chcodizmy z Szymkiem... :ico_brawa_01: dzis tez jedziemy do kolezanki M. na drugi koniec Londynu...

maly na ogol jest grzeczny bo wszystko nowe dookola...
a jedziemy z kumplem samochodem wiec rewelacja :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość