Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

02 lut 2008, 00:38

No własnie pisze Kasiu, że u mnie jest lux bo mała w ogóle się nie budzi, ale za to chodzi spać późno, w tej chwili jeszcze nie śpi :ico_zly: więc wpólne wieczory możemy zaczynac po 24 a o tej porze to już tylko szybkie bzykanko jak u krolików, o romatycznych wieczorach możemy pomarzyć, bo po prostu nie mamy na to siły. ale kto powiedział, ze z dzieckiem będzie tylko kolorowo co nie :ico_oczko: Wy chociaż czasem macie komu małego "podrzucić" a my niet! Wpólne wyjście takie na luzie było ostatni raz w naszą 1-wszą rocznicę ślubu tj w siepniu 2006 roku od tamtej pory nawet w kinie nie byliśmy. Więc szczerze zamieniłabym się nawet na kilka nieprzespanych nocy by choć raz iśc na randkę z własnym mężem. No ale nie można miec wszystkiego.

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

02 lut 2008, 00:42

Kasiulka - napisz jakie wrażenia po filmie bo też chcemy się wybrać
Asiu moja mała też jeszcze nie śpi - pomyśl może o jakiejś kuzynce lub przyjaciółce która mogłaby zająć się czasami małą a wtedy ty zorganizuj jakąś randke dla was :-) to dobrze robi dla związku - polecam.

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

02 lut 2008, 00:50

Edytko no właśnie najbliższa rodzina to 200 km od nas jest, opikunka nie wchodzi w grę bo psych. nie jestem na to gotowa, złobek - o nie!!! Staramy się to przetrwać
No moja siedzi w łóżeczku i bawi się kroplami do nosa. Ale po południu spała od 17-19 więc nic dziwnego że jeszcze nie śpi. Nie marudzi to jest ok! ale z drugiej strony to znaczy tez że nie jest śpiąca. Jej rekord to 24:45 (chyba) więc jeszcze przed nami godzina pogaduszek :ico_oczko:

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

02 lut 2008, 01:10

Moge z Tobą rozmawiać moja już coś się układa ale czy uśnie to nie wiem. Współczuje Asieńko ja mam dwie siostry one nie mają dzieci jedna ma 18 a druga 21, o ile same nigdzie nie idą to zawsze chętnie się małą zajmą. Jak chcesz to moge ci którąś pożyczyć.

[ Dodano: 2008-02-02, 00:13 ]
Co do opiekunek takich obcych to cię rozumiem bo sama nie zostawiam małej nawet z teściową ani ze szwagierkami bo poprostu im nie ufam one nawet na moich oczach robią rzeczy które wiedzą że mnie denerwują lub poprostu są niebespieczne dla dziecka - a co dopiero obcej osobie chyba też nie poszłabym na taki układ.

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

02 lut 2008, 01:14

Z miła chęcią :ico_oczko:
Moja walczy w łózeczku, ale tez już zaczyna wchodzić w fazę marudzenia co często po 15 minutach kończy się zaśnięciem :-D oby oby

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

02 lut 2008, 01:17

Swoją drogą chyba już wole swoją póżnousypiającą marude bo jak uśnie to ja z nią spie już ciągiem do rana, współczuje dziewczynom tego wstawania w nocy.

[ Dodano: 2008-02-02, 00:19 ]
Wiesz ja czasami siadam obok łużeczka i szydełkuje - niezabardzo mi to wychodzi bo dopiero się ucze ale uspokaja mnie to... może też spróbuj jakiejś dłubaninki szybciej czas mija i nerwy mniejsze :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

02 lut 2008, 01:30

Dobry pomysł :ico_oczko:
Wracając do tych obcych, no własnie, ja mam problemy z ufaniem ludziom, nie potrafiłabym tak po prostu jej komuś dać, wiem że są takie sytuacje, iż życie samo zmusza do podjęcia takich radykalnych środków, ale póki co, jakoś to organizujemy razem i idzie. Ciężko gdy widzimy się tylko w nocy, raz góra dwa razy na tydzień w ciągu dnia, w sumie przywykłam, ale to normalne, że czasem chce się od tego oderwać, złapać oddech. Na wiosnę pewnie będzie łatwiej, jak pojedziemy do rodziców to chyba zostawimy ja tak na dwa dni ( o ile ja dam radę :ico_oczko: ) i odbijemy sobie wspólny czas.
Uciekam do wanny bo Wiki zasneła :ico_brawa_01: więc nie pobiła swego rekordu :ico_oczko: Mam ochotę obudzić ją o 8 rano, ale to kończy się przewąznie na dłuższym śnie za dnia, a nawet jak skracam jej drzemki to marudzi, więc chyba odpuszcze to i jakoś samo się wyreguluje :-)
Miłej nocki życzę i buziaki

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

02 lut 2008, 01:35

Ja również Asiu kolorowych snów w objęciach męża :-) moja NIKI też już śpi więc i ja ide się kłaść.

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

02 lut 2008, 11:42

Dzień dobry

Spać dziś nie mogłam, łaziłam po mieszkaniu, mąż się obudził koło 5 i pyta co ja robię, a ja że sobie chodzę bo na sprzątanie za ciemno :ico_oczko: Ale jakoś po kawce mi lepiej
Życzę udanego dnia :-D

Awatar użytkownika
aaneta25
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1158
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:21

02 lut 2008, 22:16

:-D :-D to dziś was zawiało :-D cały dzień pustki.A dziś zapusty tak?Miłego balowania :ico_oczko:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości