madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

03 maja 2008, 22:06

czesc wszystkim :-)
ale popisałyscie, było co poczytac tylko nie wiem czy wszystko zapamiętałam. My mielismy dzis udana pogode, bylismy na długim spacerku a po drodze zaliczylismy plac zabaw.
Co do wczorajszego wieczoru to był baaardzo miły :ico_oczko: obiecaliśmy sobie ze niedługo zaplanujemy jakies wyjscie tylko we dwoje, poprosimy moją mamę o zaopiekowanie się maluchami a sami gdzies wyskoczymy :ico_brawa_01:

Mariola, Marcia gratuluje pierwszego ząbka :ico_brawa_01: Mariola fajne zdjęcia w podpisie :ico_brawa_01:

Myślałam,że dłużej ją pokarmię cycem,no ale co zrobic.Najważniejsze,żeby dzidzia była zadowolona
Sabi dokładnie, dobrze ze doszłas z jakiego powodu był ten płacz i ze Maja w koncu zadowolona :-)

Jola śliczne zdjęcie w avatarku :ico_brawa_01: Co do krzyków Mirusia moze rzeczywiście jakieś choróbsko go biezrze a moze to trema przed jutrzejszymi chrzcinami??? :ico_oczko: Powodzenia jutro i czekamy na fotki :-)

Justyna fajne zdjęcie Gabrysia w podpisie :ico_brawa_01:
A przy kąpieli... jak spłukiwałam mu główkę to mi skapnęło z nadgarstka na jego czółko i mu do oczka wpłynęła kropelka z mydłem-normalnie jak głupek jakiś, jak można się tak zagapić Boże jak mój maluszek krzyczał, d
mi tez sie tak raz zdarzyło i tez szybko przemyłam i przeszło ale byłam na siebie zła bo to przeciez strasznie szczypie

Gosia ale Twój Pawełek fajnie trzyma główkę. I taki duzy sie wydaje :ico_brawa_01:

Renia fajnie ze nie musicie leżec w szpitalu, dobrze ze Arturkowi przeszła biegunka. Oby wszystko szło juz w dobrym kierunku :ico_sorki:

Goonia, zdrówka dla Karolka :ico_sorki:

[ Dodano: 2008-05-03, 22:08 ]
I nie wiem co jeszcze miałam napisac. :ico_noniewiem:
Moje szkraby juz spią, Maciek gapi sie w telewizor a ja nadrabiam zaległosci na tt :ico_haha_01:
Jutro jak bedzie podgoda idziemy z dzieciaczkami na łąkę, Patryk uwielbia szalec na łąkach, Martynie to pewnie jeszcze obojętne jest, aby sobie pospac na dworze :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-05-03, 23:37 ]
Widze ze pustka wieczorem. Ja uciekam juz spac. Dobranoc :-)

Awatar użytkownika
marcia_pod
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1476
Rejestracja: 26 cze 2007, 20:46

04 maja 2008, 02:02

no i po imprezce - nareszcie ide spać!
pa pa

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

04 maja 2008, 08:38

Dzien dobry!

My własnie bedziemy zajadac sniadanko.

Miłej niedzieli zyczę :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

04 maja 2008, 09:06

Witam dziewczyny

ale mialam zaleglosci my wczoraj bylismy tez w gorach ale pogoda nie dopisala co chwilke padalo i trzeba sie bylo chowac w domku

Brawa dla Amelki i Krzysia za zabki

Majeczka juz nie spi od 5 strasznie sie jej pozmienialo
Obrazek

Awatar użytkownika
marcia_pod
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1476
Rejestracja: 26 cze 2007, 20:46

04 maja 2008, 09:18

Witam i ja w niedzelny poranek!

Krzysio mnie obudził o 7. troche wczesnie patrzac o której poszłam spać.

ide cos robić, popołudniu może pojade do mojej mamy, ale to sie jeszcze zobaczy czy tescie beda chcieli sie przejechac.

póki co zmykam pa pa

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

04 maja 2008, 09:21

majka sie tez strasznie na zabki slini jak widac prawie kazde zdjecie z swiecaca broda

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

04 maja 2008, 10:35

Czesc wam ja dopiero wstałam a reszta rodzinki spi Amelka miała kupe wiec wstala o 6 ale pozniej ze mna w łóżku zasneła i jeszcze spi.Maja fajne zdjecie ze sliniakiem .Zmykam robic sniadanko i obudze ich ilez mozna spac.

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

04 maja 2008, 10:54

Mój łobuz już od ponad godziny śpi na dworze... wstaliśmy standardowo-przed 6-tą...
wywiesiłam pranie, troche poprasowałam i zaraz do jakiejś następnej roboty się zabieram, wypadek był z rana u nas przed domem, wychodzę z gabim na ścieżkę a tu straż pożarna i samochód leży na dachu :ico_szoking:

Kuba wrócił do domu po 4 i śpi jescze, ale co chwile mu się kręce po pokoju więc się przewala z boku na bok.

Pogoda dzisiaj śliczna więc mam nadzieję, że Gabriel pośpi na podwórku

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

04 maja 2008, 12:10

I my witamy w niedzielę, mój mąż się wczoraj spił bo poszedł na imprezę, ja nie chciałam bo tam jakieś choróbska i nie będę małego brać.

Dziś siedzę przed kompem i nadrabiam zaległości w chirurgach :-D już połowa trzeciego sezonu :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

04 maja 2008, 13:23

czesc wszystkim!

Pogoda beznadziejna wiec siedzimy w domu....ble

Gosia, wszystkiego naj, naj dla Karolka z okazji urodzinek!!! Niech rosnie zdrowo!!

ja dawalam cala lyzeczke na poczatek. Moj Pawelek nie chcial nic pic na poczatku, teraz pije juz wszystkie soczki (kotre moze oczywiscie) i herbatke, ktorej wczesniej nie chcial. Chyba to kwestia czasu....

Marcia, gratulacje dla Krzysia!!!! :ico_brawa_01:

... teraz nam sie pozypia zabki jak z rekawa... :-)

Renia, dobrze ze obylo sie bez pobytu w szpitalu, leczenie w domu zawsze lepsze z dwojga zlego.

Na razie uciekam na obiadek!

Buzka

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość