elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

20 gru 2011, 21:22

marcz89, nie mam pojecia co za gulka może być, po szczepiebiu to by chyba zaczerwienienie wokół było i gulka w miejscu szczepienia. Poobserwuj dzień i jak nie zejdzie to przejdx sie do lekarza

mój synuś coś płaczliwy, katar, kaszel, ślinienie takie, że śliniak nakładam i to po pół godziny mokry, ręce do buzi wpycha i płacze. I kupki tyle w dniu, że z pamperami nienadążam, kurde czyżby ząbkowanie się zaczęło u nas? szok jakoś wydaje mi sie szybko

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

20 gru 2011, 22:09

Cześć!

Ja jakoś się specjalnie nie szykuję do świąt, powód bardziej prozaiczny- brak weny...

marcz z tego co kojarzę, to nas pielęgniarka informowała,że po szczepieniu może wystąpić temperatura, obrzęk, albo stwardnienie, więc myślę,że to nic groźnego. Jak się martwisz to nawet zadzwoń do jakiejś całodobowej przychodni i spytaj pediatry, czy to "normalny" objaw.
kurde czyżby ząbkowanie się zaczęło u nas?
no wiesz, teraz młodzież szybciej dojrzewa, hehe.. :ico_oczko:
Mojemu Bączkowi też dziś śliniak założyłam, bo ma radość jak pluje, tzn. takie bąble ze śliny produkuje :ico_haha_01:

Kurde, zrobiłam pierniki w sobotę i twarde jak kamień :ico_olaboga:
Dziś włożyłam do nich pół jabłka :ico_noniewiem:

Myśmy już postanowili jak będą święta wyglądać. Wigilia u moich staruszków, Boże Narodzenie w domciu, drugi dzień u teściów i Zuzia u nich zostaje na świąteczną przerwę.
Muszę jakieś ciasto upiec i robię rybę po grecku, aaa i kompocik z suszu, który uwielbiammm, jeden robię w domciu, a drugi u mamy ugotuję :-)

Oj, moje Maciunio coś gorzej sypia w nocy :ico_placzek:
A przez to i ja :-D

Te poziomy łóżeczka to lecą tak, u samej góry- niemowlaczek leży, niżej- jak już zaczyna siadać, a na samym dole- jak zaczyna stać. Można i kłaść od razu na dole, ale wtedy trzeba się mocno naschylać. Te poziomy nie mają zwiążku z wagą dziecka.

[ Dodano: 20-12-2011, 21:10 ]
A gdzie reszta dziewczyn się podziewa- zapomniały adresu??? :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

20 gru 2011, 22:46

jestem i ja
nie umiem juz płakać, wczoraj było ok
dziś Przemek miał badanie, czeka go operacja serca :ico_placzek:
nic nie wiem, lekarza dyzurnego nie było :ico_placzek:
nie umiem myśleć normalnie, jestem załamana a dzieci to czują :ico_noniewiem:
nie wiem co robić
ryzyko jest bardzo duże :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
boje sie strasznie o mojego męża :ico_placzek: boje sie dziewczyny :ico_placzek:

módlcie się o niego :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
dziś byłam u niego z Mają, lekarze pozwolili mu wyjść na korytarz do nas :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

20 gru 2011, 22:51

izuś_85, nawet sobie nie potrafię wyobrazić co czujesz, jak cholernie musi Ci być ciężko :ico_placzek:
Szkoda,że nie było lekarza, może by Cię jakoś uspokoił, powiedział, czy zdecydowanie konieczna ta operacja.
Jestem z Tobą i myślę o Was.
Na pewno będzie dobrze, nie ma innej opcji :-)

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

20 gru 2011, 22:57

Kocura Bura, nawet nie wiesz jak bardzo sie boje :ico_placzek:
to jest tak poważna choroba :ico_placzek: ja wiem ze musze wierzyć :ico_sorki:
ale jakoś sił mi brak, ta wiadomość zbiła mnie z nóg

nie moge zrozumiec dlaczego mój mąż trzy tygodnie temu był zdrowym młodym i pełnym zycia człowiekiem a dzis walczy o życie :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

20 gru 2011, 23:01

izuś_85, będzie dobrze, powtarzaj to sobie w kółku i musisz w to wierzyć!!!

[ Dodano: 20-12-2011, 22:02 ]
A Przemek na pewno jest silnym facetem i wyjdzie z tego!

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

20 gru 2011, 23:49

izuś_85, trzymam za was i przede wszystkim za męza, kciuki. Nie wyobrażam sobie co czujesz ale jestem z Toba!

Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

20 gru 2011, 23:53

izuś_85, Jestem całym sercem z Tobą, Przemek jest młodym, silnym facetem i ma Twoją miłość i wsparcie i dacie radę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Awatar użytkownika
martasz
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1050
Rejestracja: 01 mar 2011, 16:58

21 gru 2011, 01:37

izus będzie dobrze,musi być dobrze. Przemek ma dla kogo wyzdrowieć i wyzdrowieje. Ty musisz być teraz silna za Was dwoje,dla siebie,dla męża i co najważniejsze dla dzieci. Ściskam Cię mocno. BĘDZIE DOBRZE!! kuzyn Ł.ok 30urodzin miał zawał i było nieciekawie,ale miał mega siłę walki,ma 2dzieci i kochającą żonę. Wyszedł z tego i jakiś czas później skakał na naszym weselu. U Was też będzie ok. Trzymaj się.

Awatar użytkownika
inia1985
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3491
Rejestracja: 14 sie 2009, 15:28

21 gru 2011, 09:55

izuś_85, ja się wcale nie dziwię się, że się boisz :ico_noniewiem: będę się modlić o twojego męża, musi być dobrze! Tylko tak staraj się myśleć :ico_sorki:

U nas bez większych zmian, Wiki już lepiej, ale Piotruś alej kaszle i ma katarek... ehhh... Jakoś czasu brak ostatnio. W poniedziałek Wiki miała urodzinki, więc stawiam spóźnionego torcika :ico_tort:

Obrazek

Obrazek

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość