Awatar użytkownika
biniu_s
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1244
Rejestracja: 18 lip 2011, 11:21

Re: Od MARCA do MAJA-2012--Nasza EKIPA WIOSENNA

12 mar 2013, 21:20

asiab fajny rowerek dostała Ulka :-D A teście, to już chyba taka ich natura, że zatruwają życie - nie ma co się przejmować :-D
U nas zima powrocila w wielkim stylu,rano bylo -5 i wciaz pada sniego i wieje okropny wiatr...
U nas też nawrotka zimy od wczoraj :ico_placzek: Ja tutaj już o wiosennej kurtce rozmyślałam i butach a tutaj taka niespodzianka, ciekawe jak będzie w święta, bo one już tuż, tuż i nasz roczek, a ja jeszcze nie poczyniłam żadnych przygotowań :ico_noniewiem:

kingoza a jak Oliwka, też niedługo roczek?
witam,kurde Szymcio znowu chory i antybiotyk :(
O kurka, a może z Cezarym też to alergiczne? Po choróbskach ma już prawie 2 tygodnie katar.
U nas idzie druga fala wirusa żołądkowego.
Jak tam sytuacja?

wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

Re: Od MARCA do MAJA-2012--Nasza EKIPA WIOSENNA

13 mar 2013, 13:04

wszystkiego najlepszego dla Iwo z okazji wczorajszych urodzin :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_tort: :ico_tort: :ico_zdrowko:

Awatar użytkownika
BrodzikowaMama
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 89
Rejestracja: 21 gru 2012, 21:01

Re: Od MARCA do MAJA-2012--Nasza EKIPA WIOSENNA

14 mar 2013, 15:34

hejka babeczki:0

Sto lat dla Ulci i IWa:)

ja znow o sobie bo nie mam czasu na nic....

wiec chorby nas nie odpuszczaja:( a do tego Ja dostalam Grypy...i czuje sie paskudnie...za oknem snieg dobija mnie ta zima;(

Lucek mial 2 dni temu Urodzinki.....dostal pare prezentow w wekend niby mamy zrobic jakies male przyjecie ale ja nie mam jakos sily:(

u mnie juz 16 tydzien !! ale sie ciesze

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

Re: Od MARCA do MAJA-2012--Nasza EKIPA WIOSENNA

15 mar 2013, 01:37

Iwo, i dla Ciebie kolejny roczniaku!! :ico_tort:

No nie mogę, a rodzily się te nasze dzieci dopiero co... :ico_buziaczki_big:


u nas rzygi opanowane dopiero wczoraj. jeszcze wczoraj wieczorem Jan oddał fest hafcika na caaaaaały chodnik/dywanik i na mnie :ico_haha_01:
Potem wycie wieczorno-nocne, ale już spoko, bo krócej, dał się jakoś ułagodzić, usnął, spał dość fajnie.
Dzisiaj w sumie nie dostał do jedzenia nic poza piersią (bo go chyba podrażniały jeszcze inne pokarmy), dopiero na wieczór dałam mu średnio gęstą kaszkę z przecierem jagodowym. Przyjęta, zaakceptowana.

Brodzikowa, leci ten czas, tygodnie!!! :ico_brawa_01:



Poza tym u nas stres...
mieszkaniowy znowu i wciąż...
Jutrzejszy dzień rozpocznę od telefonów, potem może wyprawa do sądu.
Szperam po necie, chcę wiedzieć na czym stoimy i co mam przygotować, gdzie i z czym jechać.
Obiad jutro chyba kupię w barze... :ico_noniewiem:

Dobrej nocki.

Awatar użytkownika
Asieńka86
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 658
Rejestracja: 02 lis 2011, 17:48

Re: Od MARCA do MAJA-2012--Nasza EKIPA WIOSENNA

15 mar 2013, 09:22

hej babeczki :-) ja wpadam na chwilę, ostatnio pochłania mnie całkowicie Piotrek i remont mieszkania, do tego sprawy z rozpoczynającą się budową domu i padam razem z Piotrkiem :ico_sorki:
Oczywiście dużo mnie ominęło-dla wszystkich naszych wiosennych roczniaków ogromne :ico_buziaczki_big:
Czaruś następny w kolejce :-D
Martalka dobrze że już po choróbsku paskudnym! Życzę Ci pozytywnego załatwienia spraw dziś :-)
asiab teściami się nie przejmuj, oni tylko potrafią psuć wszystko... najważniejsze że Wy i Ulka zadowoleni!
rybka zdrówka kochana!!
biniu jak przygotowania do roczku? ja daaaaleko w polu :ico_wstydzioch:
no i chwalę się, bo mam czym- Piotrek chodzi :-D już w pełni samodzielnie, zdarzają się jeszcze potyczki ale rzadko, potrafi przejść kilkanaście metrów bez problemu, uważny jest bardzo, nie zrobi kroka póki nie będzie stał w pełnej równowadze, progi przechodzi bardzo ostrożnie i delikatnie :ico_haha_01: no ale za to nocki są gorsze.. druga dolna czwórka już prawie przebiła się, a górne opuchnięte strasznie są, także mam nadzieję, że szybko pójdzie..

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

Re: Od MARCA do MAJA-2012--Nasza EKIPA WIOSENNA

17 mar 2013, 00:14

witam sie ja,u nas juz lepiej :) Uffff....

Asienka - ladnie sie Piotrus rozwija,gratuluje !

Martalka - jakies wiesci z frontu mieszkaniowego? Bo z FB wiem,ze rzyganko juz macie za soba :)

Brodzikowa - Ty to jak po ogien wpadasz,napisz cos o dzidziusiach,jak sie czujesz?

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

Re: Od MARCA do MAJA-2012--Nasza EKIPA WIOSENNA

17 mar 2013, 01:17

Rybko, w poniedziałek jadę do sądu, to się dowiem jak TA sprawa się ma.
Bo Właściciel twierdzi, że wszystko zapłacił. Ehh.. A dzisiaj odebraliśmy kolejny list z biura prawniczego jakiegoś, potwierdzające datę i godzinę eksmisji.
W piątek pędzilam z jęzorem na brodzie i deszczem we włosach :ico_zly: by zdążyć i Damiana do szkoły zaprowadzić i na autobus, ale ten drugi mi zwiał... i już nie udaloby mi się dojechać do sądu na czas. Jedzie się tam około 40 minut.
także w pon jadę z rańca i Damiana ominie w ten dzień szkoła, bo nie zdołam wrócić na 12:30 by go zaprowadzić.

rzyganko, choć nie chcieliśmy, podaliśmy dalej :ico_chory:
Ale już zdrowi wszyscy.

Asienka, brawo dla Piotrusia!!


Ja się zastanawiam dlaczego ten Jano nasz taki upierdliwie upierdliwy??????????????
Jak mnie nie ma (wyszłam dzisiaj sama do sklepu) to się bawi sam, przewala zabawki, chichra się. Jak się pojawiam, jojczy, snuje się za mną, a chichra się jedynie jak mamunia się z nim bawi. Wszystko piknie, ale ile można?? :ico_noniewiem:
Do tego... placze w wózku. Ogląda się do tyłu (szuka mnie, sprawdza czy jestem!) ... chyba wytacham wózek w którym spacerówkę można obrócić przodem do mnie... :ico_oczko:

agasio
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 687
Rejestracja: 05 lip 2011, 18:00

Re: Od MARCA do MAJA-2012--Nasza EKIPA WIOSENNA

17 mar 2013, 18:47

Martalka, jakbym czytala o mojej Oli jakies 2 miesiace temu. Nie martw sie to niebawem minie, przynajmniej u nas tak bylo

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

Re: Od MARCA do MAJA-2012--Nasza EKIPA WIOSENNA

17 mar 2013, 22:45

Martalka - trzyma zatem kciuki za jutrzejsza wizyte,oby wyszlo na wasze !
A Jaśko widze taki jak Szymek :P Jak sie pojawiam,to placze i rece wyciaga,jak znikam,przestaje :) A w wozku teraz mu sie odwidzialo i chetnie jezdzi przodem do ludzi,juz nie musi mnie wciaz ogladac :)

dzwoneczek82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:32

Re: Od MARCA do MAJA-2012--Nasza EKIPA WIOSENNA

18 mar 2013, 21:53

hej mamuśki

ależ Ula ma super wypasioną furę g:D . Prezent super!

asieńka brawa dla Piotrusia :ico_brawa_01:

brodzikowa zdrówka

Patryk też należał do grupy upierdliwców upierdliwych...dobrze ze już mamy ten okres za sobą...ale dłuuuuugo sie ciągnął...prawie 13 miesięcy :ico_sorki: . Teraz jest cudny, idealny :ico_haha_02:

Ostatnio nauczył sie naśladować pieska, krówkę i kotka. Gdy sie stuknie biegnie do mnie abym mu podmuchała kukę :-) , włazi na wszelkie wysokości, ucieka jak coś przeskrobie hihi :-) . I non stop jest głodny :-P . Karmi króliczka babci zabawkami, wrzuca je do klatki. Ja sie boję tego królika bo potrafi dziabnąc, a on non stop go zaczepia a ten cierpliwie to znosi. No i mamy 15 ząbkow!

binius jak przygotowania do urodzin?

ryba jak zdrówko Szymka?

a jak wasze porządki wiosenne...bo u mnie stoją...nawet nie zdąrzę umyć okien przed pojściem do pracy :ico_zly: bo tak u nas mroźno. Na świeta nic nie przygotowujemy, pierwszy dzień u teściow spedzamy, a drugi u mojej siostry, bo świętować będziemy 18-tke młodszego syna :-)

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość