Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

02 lut 2008, 22:29

strasznie balujecie i to chyba wszystkie :ico_szoking: ,bo tylko Asia I Anetka pełniły dyżur :ico_oczko:

my dziś wielkie przemeblowanie robiliśmy w pokoju chłopaków i nie miałam na nic czasu :ico_olaboga: ,ale juz wszystko gotowe,bardzo się cieszę,bo nie myslałam,że sie ze wszystkim uporamy przez jedno popołudnie :-) .Co najważniejsze -udało się :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: .Teraz wypadałoby zabalować a tu zero siły :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Kasiulka28
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 721
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:34

03 lut 2008, 01:36

Hej

Hop hop????? Ktoś tu żyje??????? :-D :-D :-D

Film LEJDIS jak dla mnie WYPASIONY :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Normalnie laliśmy ze śmiechu. Dziewczyny rzucają "mięsem" tak że hej :ico_haha_01: Jeżeli macie takie poczucie homoru jak Kasiulka to musicie go obejrzeć :-D

ASIU --- pięknie napisałaś że nie można mieć wszystkiego bo to święta prawda :ico_brawa_01: Ty śpisz w nocy a my za to możemy podrzucić małego na weekend :ico_haha_01: Co do szybkiego bzykanka to my chociaż od 20. mamy już spokój to i tak wolimy robić to jak króliczki :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: Co do Wiki to śmiało możesz podrzucić ją do nas, Konrad się ucieszy :ico_brawa_01:

EDULITA --- koniecznie napisz jak smakowało Ci sushi to może się przekonam :ico_oczko: Super pomysł z tą imprezką dla kolegi ze wschodu :ico_brawa_01:

Lecę do męża bo chata wolna, drinki pijemy i trzeba się lekko pokrólikować :ico_wstydzioch: :-D

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

03 lut 2008, 12:55

Dobra Kasia wysyłam do was Wiki a sama idę do kina :-D
Ale bym chciała tak mmmm

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

03 lut 2008, 13:29

Witam dziewczyny ale się wybawiłam wczoraj super zabawa :ico_brawa_01: Wczoraj cały dzień w biegu najpierw fryzier,zakupy potem pojechaliśmy pooglądać kanapy kupić kapcie martynce :-) No i odpoczywaliśmy przed zabawą. Zbawa udana duzo jedzenia, duzo muzyki nogi bolały i o 1 ściągnełam już buty i na boso do rana. Babcia też zadowolona bo dziewczynki szybko poszły spać no i mati tylko raz się obudziła :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

03 lut 2008, 13:33

No to super Maziu, oderwałaś się troszkę cio? :-D

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

03 lut 2008, 16:28

Dziewczyny świetnie się wcoraj wybwiłam nogi i główka bolą mnie jeszcze :ico_olaboga: ale nie żałuje już dawno się tak nie wytańczyłam, tańczyliśmy aż do zamknięcia lokalu - 5:00

Suchi bardzo mi smakowało, mężowi mniej ale to nic takiego innego przecież to tylko surowa wędzona ryba, ryż wodorosty( taki naleśnik z wodorostów), sosy wasabi i sojowy , jajko i warzywka - polecam jak tylko macie okazje to warto spróbować, dla mnie pycha :-D

Brama nam nie wyszła bo niedojechaliśmy na czas - szkoda :-?

Koledze z japoni ukradli telefon na dyskotece - żenada już drugi raz go obrobili w naszym kraju- wstyd :ico_wstydzioch:

Jestem wczorajsza i lekko sfilcowana ale co się wybawiliśmy to nasze :ico_haha_01:

Życze miłej niedzieli :-)

Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

03 lut 2008, 22:54

hej kobietki,

super ,że sie wybawiłyście na imprezkach :ico_brawa_01: .Maziu dobre na boso tyle godzin tańcować :ico_brawa_01: .Edulitko mówisz,że sushi smaczne,nie wiem nie próbowałam i ja tak jak Kasiulka z dystansem do nowości podchodzę :ico_oczko: ,ale skoro twierdzisz,ze dobre to może kiedyś...

Awatar użytkownika
aaneta25
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1158
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:21

03 lut 2008, 23:54

hej wieczorową porą.
To sobie pobalowałyście :ico_haha_01: super :ico_brawa_01:

A co do Sushi
Iwciu a mi się zdaje czy ty miałaś nick Iwcia Sushi jakiś czas temu? :-D czy mi się tylko o uszy obiło?

Edulitko--to sobie już pewnie twój kolega japończyk wyrobił niezłą opinię o polakach :ico_olaboga: A co do dzisiejszego bólu głowy, jutro poniedziałek to odfilcujesz sie raz dwa :ico_haha_01:

Kasiulka-- aby wam tak szybko Amelka się pojawiła jak królikujecie.A moze już jest?
Wiki Asi dotarła? :-D

Asiu jak sie udała wyprawa do kina? :ico_oczko:

Ja ostatnio mam włączony piąty bieg.Joachim szybciej biega niż chodzi.Bałagani na całego.Zanim ja posprzątam w kuchni on już nabroi w pokoju i na odwrót.Na spacerach świat,a raczej trawnik należy do niego.Aż wstyd sie przyznać,ale mój syn uwielbia zbierać śmiecie z podwórka.Dobrze,że jeszcze nie wpadł na pomysł oglądania psich kup,bo już bym chyba z nim nie wychodziła więcej.Uwielbia też stać przytulony do jednego zielono-żółtego smietnika.Odciągnięcie go od niego, kończy sie najczęściej dzikim wrzaskiem.Chyba muszę przeczekać ten trudny wiek :ico_noniewiem:
A swoją drogą aż na :513: jak teraz po "zimie" wyglądają trawniki.Czy u was też tak to pięknie wygląda,czy tylko u mnie takie widoki? :537:


No to tyle.Spokojnej nocki :-)

Awatar użytkownika
Kasiulka28
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 721
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:34

04 lut 2008, 00:08

Hej

Ja jednak na sushi się nie skuszę pomimo że Edulita tak ładnie to opisała :ico_haha_01:

ASIU --- Wiki szczęśliwie do nas dotarła, śpi z Konradkiem i to już od 20.30 :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Odeślę Ci ją pojutrze więc baw się dobrze :-D

ANETA --- Amelka się nie odzywa więc chyba jeszcze jej nie ma :ico_oczko: Pojutrze zaczynam brać duphaston i liczę na to że 2-tygodniowe krwawienia się wreszcie skończą :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Ela28
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 894
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:35

04 lut 2008, 09:20

o, ja pierwsza :)

Kasiu, Asiu, nie można mieć wszytskiego...a ja ani przespanych nocy ani Jasia komu podrzucić, mówię Wam, czasem jestem bliska obłędu...

a my w sobotę byliśmy na 1 urodzinkach Sabinki, było duzo dzieciaków, i było super :)

a w niedzielę odwiedziliśmy Maritkę, tak się cieszyłąm na to spotkano, i co? :ico_placzek: Jaś właśnie tak robił, jakiś atak zębów był chyba, bo strasznie płakał przez 2 godz, w końcu musieliśmy uciekać, bo już dłużej nie można było tego wytrzmać :ico_sorki:
Ale Bartek robi przepyszny rosół, niebo w gębie!
A Różeńka jest śliczna i słodziutka, i jeszcze malusia :)
A Lila też śliczna, duża, zalotnica, że hej, cały czas Jasia czarowała, w oczka mu zaglądała, całować chciała :ico_haha_01: Lilcia fajnie już coś próbuje zagadywać :)
Szczerze mówiąc to się spodziewałam umęczonej dwójką dzieci rodziny :ico_oczko: a oni tryskają humorkami - jak zawsze, Maritka chyba na duracele działa, bo ja sobie nie wyobrażam skąd ona ma tyle energii, a jaki porządek u nich, makto, weszłam do siebie, i jakbym do śmietnika wstąpiła :ico_olaboga:
zdjęć mam mało przez JAsia :ico_placzek:
MAritko, następnym razem sobie odbijemy, prawda? :ico_haha_01:
A i jeszcze - Ci facecie naprawdę sa bystrzakami, mój Daniel postawił kubek Jasiowy gdzieś potem szuka i szuka, Maritka tylko weszła do niego i kubek w sekundę znalazła, po prostu :ico_puknij:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości