Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

07 maja 2008, 11:59

qunick pisze:A jesli chodzi o pokarm to w duzej mierze tkwi to w głowie - więc jeśli chcesz karmic na pewno będziesz!


:ico_sorki: Oby, oby!!!! Ja tak bardzo chce karmić..!!!!!


aga0406 pisze:O ile się nie mylę to Małgorzatka też o trójce przebąkiwała ? czy sie mylę?


Nie mylisz się kochana :-D Ale To drugie co jeszcze sobie jeszcze grzeje tyłeczek u mnie w brzuszku to był słodki wypadek przy pracy ale już z trzcim nie dam się wkręcić tak szybko i łatwo :ico_brawa_01: Jak Bozia da szczęśliwie urodzić i wszytsko będzie dobzre to po 6 tygodniach z pokorą (i ze strachem) udam się do ginekologa założyć spiralkę, bo stosowałm tabletki ale cosik mi nie spasowały i :ico_ciezarowka: zaszłam tak jak Mamcia o ile dobzre pamiętam. Następne planujemy- że tak powiem- za min. 7-8 lat ale chcemy jeszcze jedno, chyba, że się rozleniwimy!!!!!

Zabezpieczenie :ico_noniewiem: Ja wiam powiiem szczerze, że mimo, że zakładam wkładkę to wcale mi do śmiechu nie jest, bo ja nie jestem zwolenniczką sztucznych metod planowania rodziny- w szczególności takich i czuję się z tym jakbym wyrzekała się własnych przekonan- jestem katoliczką- i to mnie boli najbardziej, ale co zrobić, przeciez co roku dzieci rodzić nie będę :-D i chce się czuć pewnie!

qunick pisze:ostatni raz widzę ssaka tak blisko i jestem osobiście zaangażowana


Rozumiem i z całego serca wierze, że robisz dobzrze ... przeciez jak sama chcesz karmić to po co rezygnować!

No to bomba wiadomości o matce-polce karmiącej w Skoczowie Moja mama ma znajomą, któa karmi piersią ... tyle tylko, że jej synek w tym roku poszedł do pierwszej klasy szkoły podstawowej (7 lat) :ico_szoking: No bez kitu, myślałm, że padnę jak mi to powiedziała. Dzieci się z niego śmieją w szkole, bo płacze za cycusiem bo był nauczony ssać pierś po większych posiłkach ..no bez przesady ile można! Nawet pani nauczycielka w szole jak coś nabroi to uszczypliwe wypowiedzi kieruje pod jego adresem odnośnie karmienia piersią pierwszoklasity! No i raz przyszedł do domu po szkole z płaczek i się poskarżył mamie i poszła do wychowawczyuni z pretensjami, że to jej wybór i jak chce to moze karmić do końca życia i to nie ich sprawa! ... Hm ..ciekawe..

[ Dodano: 2008-05-07, 12:00 ]
Karolas No u nas SOPELEK się sprawdza jak na razie!

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

07 maja 2008, 13:37

Witajcie

Fajny dzis dzionek, sloneczko, coprawda wiatr zimny...

Nie wkleje narazie zdjecie w sukience w ktorej bylam na weselu, bo tak nieudaczne zdjecie mam u siebie w aparacie, ale kolezanka ma kilka, to u niej cos wybiore, ale obiecuje ze wkleje, teraz moze wkleje zdjecia z "poprawin"
Wesele bylo super, coprawda takie sztywniaki byli, "wielcy ludzi" ale po kilku kielichach to dali czadu :ico_haha_01:
Wogóle piękne wesele, coprawda panna mloda zle sie czula, w 4 miesiacu ciazy jest, to dla biej to uciazliwe bylo
Chyba nie mowilam , zalozylam sobie tipsy akryl, ciesze sie :ico_haha_01:
Fillipka bardzo ciezko zniosl rozlake, nie plakal, ale do 23.30 nie mogl usnac bez mamusi, moj skarbeczek :ico_haha_01: Na "poprawiny" juz poszedl ze mna, mial tam narzeczona rowiesniczke z 23.stycznia
rano o 6.30 mnie obudzil, i tak mocno sie przytulal, cieszyl sie
A dzis jk mnie rozczulil, wzial album ze zdjeciami, i jak zobaczyl swego tate, tak zaczal calowac to zdjecie i slodziutko tak wolal ta-ta,ta-ta. Biedulka jak teskni. Musze powiedziec D. zeby przyjechal bo szkoda malenstwa

Cos mi nie chca wgrywac sie zdjecia, moze pozniej, :ico_sorki:

Awatar użytkownika
myszka_g
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1554
Rejestracja: 16 maja 2007, 13:44

07 maja 2008, 14:28

Ale się rozpisałyście od wczorajszego wieczora mam 4 strony do przeczytania. :ico_olaboga:

Dorota ja chciała bym jechać na tydzień przynajmniej. No i jak to na wakacjach człowiek chce troszkę sobie dogodzić ze wszystkim. No ale nic przeżyjemy, może w przyszłym roku sie uda.

lulu Witamy po naprawie komputera.

MamciaZdjęcia przepiękne i nie przepraszaj za ilość bardzo lobię oglądać nasze dzieciaczki.

Małgorzatka Super że się wyspałaś, Niech kolejne nocki będą jeszcze lepsze. już na dniach przywitamy na świecie nowego obywatela. Dominika urodziła sie tydzień przed terminem. Siedmiu latek przy piersi to musi być zabawny widok. :-) A co do spiralki to tez się zastanawiam.

aga Coraz częściej zastanawiam się nad zrobieniem prawa jazdy ale jakoś się boje tego kursu a później egzaminów :ico_olaboga: . mój mąż jeździ służbowym autem, nasze stoi na parkingu a ja piechotką zapylam :ico_placzek:

karolas Super to łóżko i w miarę potrzeby zawsze można na 2 rozłożyć

Dzisiaj jest przepiękna pogoda. Jeden spacer już zaliczony, Zaraz dam malej obiadek a później idę odebrać wyniki cytologi no i znowu na spacerek. :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
olala
4000 - letni staruszek
Posty: 4269
Rejestracja: 19 lip 2007, 20:34

07 maja 2008, 14:29

lulu81, a cóż to było za wesele, że sami'wielcy' goście byli? fajnych masz znajomych.

trzecie dziecko i więcej moja siostra w październiku rodzi czwarte dziecko. Ma parke, teraz mają 16 i 18 lat, ma córeczke roczną i do pary urodzi sie dzidzia albo dzidzius w październiku. uwazam, ze super jej sie ułożyło: dwoje juz doroslych dzieci i dwoje malutkich.

Awatar użytkownika
myszka_g
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1554
Rejestracja: 16 maja 2007, 13:44

07 maja 2008, 14:29

zzzzbd cdm,nd dvdccxgfbnn b m r4rerepklofdp[w;l;jp0o[]';lk f

Wiadomość od Dominisi :ico_haha_01:

aga0406
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2444
Rejestracja: 14 wrz 2007, 08:08

07 maja 2008, 14:34

myszka ty się nie zastanawiaj na prawkiem tylko śmigaj na kursik jak kaska ci pozwoli. auto do własnej dyspozycji to naprawdę świetna sprawa :ico_brawa_01: Tym bardziej że będziesz je mieć do własnej dyspozycji :-)

Malgorzatko założenie sprali to indywidualna rzecz ja jakoś boje się skutków ubocznych bardziej niż od tabletek.
Po urodzeniu Wojtusia cały czas biorę Cerazette i jest ok, czuje sie dobrze, trzeba tylko je brać regularnie.
a karmienie 7 latka to jak dla mnie przesada :ico_szoking: Nie wyobrażam sobie karmienia mojego Radka :ico_puknij: musiałabym chyba zwariować :ico_chory:

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

07 maja 2008, 23:04

No i to będzie kolejna ciężka noc :ico_noniewiem: Wojtuś dopiero zasnął, ma całkiem zawalony nosek, a jak tylko podchodzimy z SPOELKIEM to jest histeria i tak wrzeszczy że aż się zanosi ..no i nie mozemy odciągnąć, aż się cały pręży .. Tak mi szkoda mojego dzieciątka... Furka mu w nosku ...a serce mnie boli jak on tak krzyczy i się męczy ..

Dobranoc!

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

07 maja 2008, 23:27

Wkoncu udalo sie wejsc na tt, cos ne dzialalo

olala pisze:fajnych masz znajomych

szczerze na weselu bylam sama i praktycznie nikogo nie znalam, tylko mlodego i go rodzicow :ico_haha_01: pozostalych gosci pierwszy raz widzialam na oczy
pamietacie mowilam ze ma byc Lindy syn, ale przystojny chlopak z niego, tylko nie wiem ktory to z synow bo ma chyba dwoch.

Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

08 maja 2008, 07:57

Małgorzatka, :ico_olaboga: przepraszam ale mysle ze to wariactwo i juz zboczenie karmic dziecko w tak duzym wieku, widzialam ostatnio film gdzie chlopak mial 4 lata i byl karmiony i wygladalo to conajmniej jakby te piersi calowal i uwazane to juz bylo za zboczenie bo juz w wieku 4-5 lat przejawia sie zainteresowanie druga plcia, chlopaki i dziewczyny robia rozne doktorskie zabawy co juz rzecza zupelnie naturalna, ale karmienie 7 letniego dziecka?? :ico_olaboga: przeciez chlopak juz wyglada na starszego! Ta kobieta to do psychologa powinna isc! :ico_olaboga: :ico_zly:
myszka_f, hihihih rozumiem cie z tym bolem ze sie boisz kursow i jazdy, u mnie dokladnie to samo, dla mnie jazda samochodem wyglada na niezwykle skomplikowana i trudna sprawe hihihi ale chyba obydwie powinnysmy sie zawziasc, heheh jak juz dwie jestesmy to mozemy zalozyc Kolko Bojacych sie Nauki Jazdy hihihih :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
olala
4000 - letni staruszek
Posty: 4269
Rejestracja: 19 lip 2007, 20:34

08 maja 2008, 08:36

Małgorzatka, jak się czujesz dzisiaj? Dziś juz 8 maja.

zobaczcie sobie przebój Budki Suflera w chińskim wykonaniu:
http://www.widelec.pl/widelec/1,82861,5 ... flera.html

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość