Awatar użytkownika
slonko2008
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1374
Rejestracja: 04 maja 2008, 11:40

14 lut 2009, 23:27

dana pisze:czemu faceci nie rozumieja ze sexs to nie wszystko ze my potrzebujemy wiecej wiezi emocjonelnej przytulenia zrozumienia i w ogole
na paczatku zawsze wiedza jak nas rozkrecic a puzniej zapominaja ze my zawsze chcemy byc zdobywane rozpieszczane i kochane
no własnie czemu czemu czemu faceci sa poprostu zdobywcami a my juz zostałyśmy zdobyte i udomowione :ico_zly: nie martw sie kochana będzie dobrze ja dostałam róze ale bez przeprosin wiec znowu dostał opie... :ico_noniewiem: ja chce miec walentynki przez cały rok a nie w ten jeden dzień :ico_placzek: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
dana
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1138
Rejestracja: 07 lip 2008, 20:04

14 lut 2009, 23:46

slonko2008 pisze:ja chce miec walentynki przez cały rok a nie w ten jeden dzień :ico_placzek: :ico_placzek:
Masz kochana racje chociaz ja nawet rozy nie dostalam tylko jeszcze jak wrocil zapierda.....lam do sklepu po zakupy bo nie laskaw bl je zrobic wracajac do domu :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

14 lut 2009, 23:58

Dziewczyny przykro mi ze faceci zpieprzyli Wam walentynki :ico_placzek:
Maja takie rzeczy we krwi-w koncu sa facetami :ico_zly:
Ja tradycyjnej kartki walentynkowej nie dostalam tez :ico_noniewiem: ale wykazal sie prezencikiem i kwiatami ...co z tego jak potem uslyszalam niemile rzeczy z jego ust :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
dana
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1138
Rejestracja: 07 lip 2008, 20:04

15 lut 2009, 00:55

mmarta81 pisze:co z tego jak potem uslyszalam niemile rzeczy z jego ust :ico_noniewiem:
To typowe dla nich kochana mysla ze cos tam ewentualnie dadz to zalatwi sprawe a potem buch taki tekst ze w piety idzie :ico_zly:
nic trzeba sie chyba przyzwyczaic chociaz bardzo ciezko :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
agnkel
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 131
Rejestracja: 01 lut 2009, 16:08

15 lut 2009, 01:25

adia26 pisze:hej dziewczynki wszystkiego dobrego w walentynki :-D
Piotrek w pracy wiec z Kacperkiem sami sobie świętujemy i opowiadamy jak to sie mocno kochamy no w sumie robimy to codziennie ale dzis wiecej :-D

agnkel pisze:wczoraj byłam u lekarza z wynikami badać i prześwietleniem płuc i okazało się że wszystko jest dobrze niby to dobrze ale ja mam kaszel od ponad roku i nie wiadomo co mi jest i mam tylko obserwować

ja kaszle cale zycie robili mi przeswietlenia czy przypadkiem nie mam gruźlicy ale nic nie bylo czyste plucka, moze twoj kaszel to objaw alergi bo u mnie to kurz i na tle nerwowym jest, moze to nic powaznego :ico_noniewiem:


a na tą swoja alergię dostajesz jakieś leki ??

[ Dodano: 2009-02-15, 00:32 ]
weronika dziś miała kiepski dzień . płakała , nie chciała być sama i na dodatek chyba w końcu zęby wychodzą widać coś na dziąsełkach chce wyjść ale chyba nie może sie przecisnąć . mała z tego powodu nie chciala dziś zbytnio jeść rano zjadla normalnie o 11 tylko pół porcji kaszki obiad zjadla w 3 turach no i nie mogła spać budzi się co pół godziny

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

15 lut 2009, 12:34

hej widze,ze walentynki nie bardzo wam wyszly :ico_placzek:
mmarta81 pisze:Maja takie rzeczy we krwi-w koncu sa facetami
duki jedne
u mnie nie lepiej przyjechal z pracy dostalam czekoladki i martini, mial byc mily wieczor i wogle, a spedzilismy go jak stare pierdoly on sapal ze go brzuch boli bo sie chleba najadl wiec moje swieczuszki i pachnacy balsamik na nic sie zdaly siedzial i ogladal filmy i o cos zaczol sie czepiac wiec nawalilam sie tym martini i poszlam spac o 22 :ico_zly: , a z tym zdobywaniem to masz racje dana oni na poczatku sie staraja a teraz nic :ico_noniewiem: maja wszystko w nonono ale ty musisz kolo nich latac jak zwykle. :ico_zly:
ja nawet noc mialam do nonono bo ten chrapal jak wsciekly :ico_zly: ,a jak go szturchalam to sie pytal co misiu co :ico_puknij: , potem zaczelam go za ucho szarpac a ten mie po rekach calowal :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:
no a teraz oczywiscie po sniadanku poszedl spac ,wiec ja do niego ze moze to ja sie zdrzemne bo niespalam pol nocy a ty z malym osiedzisz, on sie zaczol smiac i cos tam podukal i poszedl spac,bo przeciez ja moge sie w dzien przespac :ico_puknij:

agnkel pisze:a na tą swoja alergię dostajesz jakieś leki ??

wiesz jak bylo mi bardzo źle to bralam zyrtec czy jakos tak :ico_noniewiem: , ale odkad jetem w Irlandi to troche mi przeszlo i juz nie potrzebuje tych lekow :ico_sorki:

aaaaaaaa tak wogle to milej niedzieli mimo wszystko wam zycze :-D

Awatar użytkownika
dana
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1138
Rejestracja: 07 lip 2008, 20:04

15 lut 2009, 12:56

Witam!
u nas nocka przespana spałyśmy sobie we dwie bo M spal znowsam niech se spi a potem pisze ze sie oddalamy jak on sie sa oddala :ico_zly: idziemy gotowc obiadek zyczymy milej niedzielki kochane :ico_oczko:

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

15 lut 2009, 17:13

dana Nie moge przebolec jak mogl Ci tak powiedziec :ico_zly: No tylko te chlopy w nonono kopac,nic wiecej.Wszyscy sa dobrzy na poczatku ,a potem wszyscy zrabani :ico_zly: Nie przejmuj sie kochana,wiekszosc z nas na tym samym wozku :ico_sorki:
adia26 pisze:noc mialam do nonono bo ten chrapal jak wsciekly ,a jak go szturchalam to sie pytal co misiu co
Matko u mnie to samo,chrapie tak ze mi dziecko budzi,niech sobie k*****a kupi jakies ,nie wiem,plastry na nocha czy co,bo mnie szlag kiedys trafi :ico_noniewiem:
mmarta81 pisze:Ja tradycyjnej kartki walentynkowej nie dostalam tez
Ja dostalam,nawet z podziekowaniami,ale cos musial napisac,nie?

Awatar użytkownika
Agusia1982
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 637
Rejestracja: 06 cze 2008, 17:30

15 lut 2009, 20:34

witam! :-)
od rana daje małemu soczek jabłkowy,udało mu sie zrobić takiego małego bobka,twardego jak cholera więc mu potem pomogłam,ale nie termometrem,tylko robilam mu nóżkami na brzuszek,i zrobił biedny mój malutki,on płakał a ja razem z nim :ico_placzek: ,tak mu było ciężko,a twarda ta kupa ze szok :ico_szoking: ale myśle że to nie wszystko że jeszcze bedzie robił,przed kąpielą mu pomogbe jeszcze!
a w ogole znalazłam tu w sklepie sok z jabłka-HIPP,więc zrobilam mały zapasik :ico_haha_01:
moja córcia strasznie chora,mam nadzieje ze już jutro będzie lepiej i ze nie zaatakuje mi małego :ico_sorki:
u nas dzis była piękna pogoda,słońce świeciło i po obiadku wyruszyliśmy na spacer,a nasza mała na nartach :-)
a u nas walentynki raczej tak normalnie,wcześniej dostałam skóre,więc teraz już nic a ja kupiłam mojemu takie smaczne żelki serduszka!!! :ico_haha_01: a co tam będe wymyślać,dla mnie to takie przereklamowane,w stałych związkach powinno być dobrze na co dzień a nie od swieta!!! oczywiście gdybym dostała jeszcze piękny bukiet róż to wcale bym nie była zła :ico_haha_01: :ico_haha_01: no ale....
miłego wieczorka :-)

Awatar użytkownika
slonko2008
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1374
Rejestracja: 04 maja 2008, 11:40

15 lut 2009, 21:56

witam wieczorkiem my bylismy dzis na urodzinkach u mojej mamy mały był tak zmeczony zabawa z wszystkimi ze o 19 juz go musiałam umyć i położyc spać i odrazu padnoł i spi Jarek pojechał zawieśc gości a ja mam troche czasu dla siebie .U nas piekna zima biało a my z antkiem mamy areszt domowy :ico_placzek: gardełko jeszcze daje o sobie znać
Agusia1982 pisze:tylko robilam mu nóżkami na brzuszek,i zrobił biedny mój malutki,on płakał a ja razem z nim ,tak mu było ciężko,a twarda ta kupa ze szok ale myśle że to nie wszystko że jeszcze bedzie robił,przed kąpielą mu pomogbe jeszcze!
oj biedulek u mnie to samo tylko ze narazie jeszcze nic nie wyszło ja daje sok z śliwek i robie mu z jabłka ale dalej nic , apozatym wpadłam zna myśl ze jak on tak często woła jeśc to może powinnam mu zacząć dawać kaszke :ico_noniewiem:
marta pewnie będziesz sie jutro juz pakować ale juz Ci zycze udanej podrózy :):)

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość