Awatar użytkownika
madzens
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2206
Rejestracja: 09 lis 2009, 15:09

29 cze 2010, 22:32

Uffffffff jak gorąco :ico_olaboga: Nie mam czym odychać :ico_sorki: A nogi mam jak dwie serdele. Jak ja bede spala w ta parna noc :ico_noniewiem: Dziewczyny czy u Was tez tak duszno???

Awatar użytkownika
sylwia78
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1112
Rejestracja: 15 sty 2010, 09:58

30 cze 2010, 08:23

ello
u nas upal od rana aja musze pojechac pozalatwiac kilka rzeczy :ico_szoking: , mialam tez isc do kina na "zacmienie" ale cos mi checi brakuje
stawiam :ico_kawa: i :ico_tort: za moj kolejny tydzien, no i wielkie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Magdy i Madzens za ich tygodnie
wczorajsza zgaga nie dala mi spac do 2 w nocy , mialam juz dosyc co zmiana pozycji sie odzywala
nic mykam sie wyprisznicowac i ogarnac odrobine mieszkanko

Awatar użytkownika
madzens
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2206
Rejestracja: 09 lis 2009, 15:09

30 cze 2010, 08:36

Helo!!!!!!
Miałam okropna noc :ico_noniewiem: Tak mnie biodra bolały, ze szok :ico_szoking: Raczej bardziej w kroczu mnie gnaty bolały. Przy kazdej zmianie pozycj wielki bol, za az sie budziłam :ico_placzek: Jeszcze tylko wytrzymamć te 1,5 miesiaca :-)

Stawiam za moj skonczony 32 tydz. :ico_kawa: :ico_tort:

Dla Madzi i Sylwi za kolejene tygodnie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2010-06-30, 09:38 ]
Kurcze, naczytalam tych glupot w necie na temat bolu w kroku. Moze to byc spojenie lonowe i tak za bardzo z tym dobrze nie jest :ico_placzek: A wizyte mam za 6 dni :ico_sorki:

Awatar użytkownika
martaraz
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3604
Rejestracja: 05 lut 2010, 23:35

30 cze 2010, 09:46

Hej
U mnie już strasznie gorąco :ico_szoking: Nogi jakoś strasznie mi nie puchną, co mnie bardzo cieszy.
Dziś mam w planach sprzątanie, faktem jest, że strasznie mi się nie chce, ale to nie ładnie tak brudem zarastać :ico_nienie:
Mnie ostatnio dół brzucha tak po bokach boli, ciągnie ale wydaje mi się, że to przez ten kaszel co mnie męczy. Dziś obiadu nie gotuję mam to w nosie.
Raczej bardziej w kroczu mnie gnaty bolały
Pewnie miednica już ci się na maxa rozciąga i przygotowuje do porodu. Ja nie mam takiego bólu ale może to dla tego, że to moja druga ciąża.
Magda i Madzens za wasze kolejne tygodnie :ico_tort:

bcian
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1753
Rejestracja: 19 sie 2008, 10:11

30 cze 2010, 10:41

U nas noc znośna,dzis chyba cieplej.Mnie na razie tylko czasami plecy dokuczają,w pierwszej ciąży nic mnie nie bolało ani w drugiej to chyba zależy od człowieka.

basia24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2897
Rejestracja: 21 lis 2007, 11:42

30 cze 2010, 16:03

czesc
ja jeszcze resztkami sily do was pisze, od wczoraj caly zien dzis i wczoraj kreci mi sie w glowie, do tego caly brzuch mam oboaly bo may tak mocno i czesto sie rozpycha do tego dzis caly dzien brzuch mi sie stawia :ico_placzek: :ico_olaboga: nie mam juz sily, jak tak dalej bedzie to w poniedzilek zglosze sie do mojego lekarza niech sprawi co i jak moze jakies ktg niech mi zrobi bo chyba cos nie tak :ico_noniewiem: albo przez przez ta pogode juz sama nie wiem.
trzymajcie sie.

[ Dodano: 2010-06-30, 16:07 ]
Tak mnie biodra bolały, ze szok
mnie biodra bola codziennie w nocy i az mi mrowki chodza takie uczucie mam i jak sie dotkne to nie czuje w ogole skory jak bym paraliz miala :ico_olaboga: tragedia
mi wszystko jedno byle jeszcze caly lipiec wytrzymac i moge rodzic

[ Dodano: 2010-06-30, 16:09 ]
mnie juz krocze nie boli ale czesto brzuch poboewa jak na okres :ico_olaboga:

[ Dodano: 2010-06-30, 16:10 ]
Stawiam za moj skonczony 32 tydz.
:ico_brawa_01:

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

30 cze 2010, 16:36

Witam.

Ja wczoraj zdanko skrobnęłam bo już nie wyrabiałam z upału...to nie dla nas te upały :-D

Dzisiaj lepiej bo tam ok 25 stopni i wiaterek i chmurki więc da się żyć.

Basiu rety to TY sie naprawdę zle czujesz...a jeszcze do tego te upały.
Bardzo współczuję...niewiem moze rzeczywiscie zgłoś się do lekarza może dzidzia się juz pcha na świat...? :ico_noniewiem:
Trzymaj się kochana i bądz dobrej myśli.
Ściskam wirtualnie i pozdrawiam.

Dziewczyny mnie od wczoraj biodra bolą o żoładku nie wspomnę ale spoko nie jest jeszcze najgorzej i w nocy mi nogi drętwieją jak diabli :ico_olaboga:

[ Dodano: 2010-06-30, 16:37 ]
Acha Sylwia
Marzena :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:
wiecie za co :ico_haha_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_oczko:

Awatar użytkownika
madzens
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2206
Rejestracja: 09 lis 2009, 15:09

30 cze 2010, 17:12

Basiu trzymaj sie!!! Moze przez te upaly zle sie czujesz??? A na dodatek maly Twoj synek nie ma juz miejsca i sie rozpycha. Moj tez wali gdzie popadnie :-D
mnie juz krocze nie boli ale czesto brzuch poboewa jak na okres
tez chwilami mam takie uczucie :ico_noniewiem: Tez sie obawiam ze moj maly juz sie pcha, bo te dodatkowe bole w kroku daja mi do myslenia :ico_noniewiem:
Dzis nic nie robie :-) Odpoczywam, bo na nic nie mam sil. A chodze jak japonka-przez ten bol :ico_olaboga:

Dona
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2039
Rejestracja: 27 cze 2007, 08:37

30 cze 2010, 17:19

czesc
dziewczyny, czy miałyscie cos takiego: ból głowy połączony z takim dziwnym bólem łydek, jestem ledwo żywa, mam jakies małe dreszcze. tak sobie myslałam,ze to moze jakies zatrucie pokarmowe, ale wymiotów/biegunki brak. a na dworze dzis byłam kilka minut :ico_olaboga: i wziełam nospę, bo miałam skurcze

Awatar użytkownika
madzens
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2206
Rejestracja: 09 lis 2009, 15:09

30 cze 2010, 17:25

Dona, nie mialam takich objaw :ico_noniewiem: Głowa owszem mnie bolała ale nic wiecej po za tym.
Moze zmierz sobie ciśnienie-moze masz za wysokie i dlatego sie czujesz.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość