Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

18 sie 2007, 10:27

Dobra, trzeba brać się za sprzątanie :ico_duzepranko: :ico_odkurzanie: :ico_prasowanko: :ico_pranko:

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

18 sie 2007, 12:46

Ja to samo...jutro w nocy jedziemy do tej stolycy :-D , więc jeszcze ostatnie :ico_duzepranko: i góra :ico_prasowanko: . Potem trzeba się powoli pakować...bo ja to już normalnie jedną nogą w aucie!!!
Gosia kamerkę zabieram! a co tam! :-D
No dobra, bo się nie wyguzdram .... młoda śpi w wózku, ale zaraz się to skończy...
Udało mi się dziś kupić sobie fajną bluzkę w szmatach, no i wreszcie dokupiłam świeżą bieliznę :-D bo moja bieliźniana szuflada to rozpacz :-D i stanik mam nówka sztuka...kurczę chiński za 9.90! :-D ale powiem Wam, że leży kurczę jak te za 50! nO to humorek dobry, więc zabieram się za prace domowe.
Miłego weekendu i buziaki. Zajrzę później

Awatar użytkownika
KUlka
4000 - letni staruszek
Posty: 4217
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

18 sie 2007, 15:08

no hejka ......... a dzis sobota wiec pustki ........ hmm..

Ja wczoraj byłam u fryzjera i siebie i Filipa obcinałam tzn podcinałam i chyba pujde w poniedziałek i ja udusze ......... wrrrrrrr :ico_nerwusek: :diabel2:

co do spania to my chyba bijemy rekordy hehe . Jakub zasnął o 20 .... obudził sie o 6 na jedzenie ...... zasnął o 8 i spał do 13 hihihi
i zaraz znowu zasnie ....... a my cos mamy katary .. .. hmm chyba bedzie chorubsko .... wrrrrrrr

plisss http://s1.bitefight.onet.pl/c.php?uid=53994

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

18 sie 2007, 16:34

KUlka :ico_brawa_01: za spanie./...No to Ty się obijasz przy tym Jakubie normalnie!
A gryźć mnie nie chce... :ico_noniewiem: drzewko posadzone :ico_haha_01:
Prasowanie jeszcze się robi :ico_oczko: ale już widzę koniec stosu...w międzyczasie obiad, 2karmienia itp.
Qrczę...szukam mojemu J pracy za granicą...ale marnie mi idzie...muszę coś wymyśleć, bo klęska...Trzeba się jakoś ruszyć, bo nie wiem jak będzie dalej...

Awatar użytkownika
Gosia A
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2477
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:01

18 sie 2007, 18:21

jestem zalatana .... znaczy wogole jestem :-D :-D ale zalatana - konczymy porzadki ..zakupy prawie i jeszcze do s[powiedzi trzeba :ico_olaboga: hyhhy opisze pozniej, spadam i sie mam nadziejej pojawie..zbora czekam!!!! :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
KUlka
4000 - letni staruszek
Posty: 4217
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

18 sie 2007, 20:09

Gosiu ato jutro ?? ten chrzest oczywiscie ...
Zbora no troche sie obijam :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: ale ja poprostu wiem co mnie czeka wiec korzystam .........

hehhe

ale tu pustawo .........
http://kulka.act4trees.com
zasadzmy drzewko :)

doris
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9483
Rejestracja: 12 mar 2007, 12:28

18 sie 2007, 20:32

witajcie, faktycznie pustki...

oczywisice jestem tak zmeczona ze wpadam tu tylko na chwile, bo normalnie zasypiam na stojąco... :( o 22 kapiel Kini i spac

nie za bardzo pamietam co ktora pisala, mimo ze bylo tego mało...

na pewno bylo cos o bieliznie... u mnie z tym jest wielki problem... dalej chodze w niewygodnych stanikach do karmienia piersia (mimo ze juz nie mam czym karmic) ale na mnie nie ma stanikow!!! zalamka... co wchodze do sklepu z bielizna to wychodze zla, bo jak zwykle nic nie pasuje...

w ogole to znowu lapie dola z powodu mojej tuszy... juz mam dosc tych nadprogramowych kilosow i nie cierpie patrzec na siebie w lustrze... kiedy ja w koncu bede wygladac tak jak przed ciążą??? minely 3 miesiace a mi zostalo jeszcze 15kg do zrzucenia (przytylam 30)

no coz wyrzalilam sie, i wcale mi nie jest lepiej... ale zrzuce te kilosy - musze bo inaczej moge siepozegnac z moim zawodem...

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

18 sie 2007, 20:34

Doris a co za zawód, który nie toleruje kilku nadprogramowych kilogramów ???

doris
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9483
Rejestracja: 12 mar 2007, 12:28

18 sie 2007, 20:40

jestem instruktorem fitness i z doswiadczenia wiem ze kobitki nie chca chodzic na zajecia do puszystych instruktorek... a pozatym strasznie źle się czuję w tej wadze...

Awatar użytkownika
KUlka
4000 - letni staruszek
Posty: 4217
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

18 sie 2007, 20:43

doris rozumiem ,ze jak zaszłas w ciaze to przestałas pracowac .......... ja chodziłam przez 3 lata intensywnie na siłownie....... a jak przestałam to od razu buuuuuummm z kg .... tez tak miałas ? ? sa jakies sposoby na to ?? ...... bo ja tez jestem nie mala .... ale miesnie nog dalej mam duze tylko ze troche obrosły ........ pewnie wiesz o co mi chodzi ......... teraz znowu zaczynam chodzic ale tym razem na fitness :))

da sie tam schudnac ?? bo oprucz tego jestem na diecie ....

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość