Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

11 paź 2008, 19:11

yoanna pisze:Swoja droga, Nina urodzona w niedziele 5.45, w szpitalu bylam dopiero po 4, skurcze duzo "przyjemniejsze" niz kolka nerkowa, bo po 45 sekundach zupelnie nic nie bylo czuc. Sam porod tez znosny :) wiec nie ma sie czego bac :)
to tylko pozazdroscic porodu, oby wiecej takich było :-D
sylwia27 pisze:ja byłam w szpitalu na obserwacji kilka dni...zaczełam dostawać skurczy...
kochana nie martw sie ja tez mam termin dopiero na koniec miesiaca, wiec za niedługo na pazdziernikowym watku zostaniemy same :-D

dana, co u Ciebie? czyzby dzidzia sie rodziła :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
dana
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1138
Rejestracja: 07 lip 2008, 20:04

11 paź 2008, 20:29

wiola85 pisze:dana, co u Ciebie? czyzby dzidzia sie rodziła :ico_brawa_01:
Nie kochana niestety leze w lozku i kuruje sie dalej bo jestem slaba przez ta infekcjie :ico_olaboga: wiec tylko na chwile zagladam i uciekam
Nic sie nie dzieje mala sie nie spiszy :ico_placzek: :ico_placzek: wiec juz na bank urodze po terminie :ico_placzek: cyba ze mnie zaskoczy i cos nagle mnie wezmie bardzo bym chciala :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: ale jak co Wiolus to napewno ci dam znac :ico_oczko:

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

11 paź 2008, 22:05

dana pisze:ale jak co Wiolus to napewno ci dam znac
a no racja :-) sama zapomniałam wiec gdyby sie cos działo bede wiedziała.
Dzis moja kolezanka urodziła malenstwo, syneczka tydzien przed terminem, ja zanim urodze to chyba oszaleje :ico_olaboga: tylko wszedzie w koło sie rodza dzidzie, a ja tez juz tak bardzo bym chciała miec swoja przy sobie :-D

Awatar użytkownika
dana
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1138
Rejestracja: 07 lip 2008, 20:04

12 paź 2008, 10:10

witam! :ico_kawa:
wiola85 pisze:ja zanim urodze to chyba oszaleje :ico_olaboga: tylko wszedzie w koło sie rodza dzidzie, a ja tez juz tak bardzo bym chciała miec swoja przy sobie :-D

Ja juz chyba oszalalam :ico_olaboga: hehehe :ico_olaboga: to jest naprawde okropne cale to czekanie, przeciez co temu bablowi zalezy ?mogla by juz wylazic ale nie :ico_zly: musi przetestowac moja cierpliwosc :ico_olaboga: a ja ją mam dla niej ,ale jak sie urodzi ,bo teraz na to czekanie to mi sie konczy :-D No i te pytania od znajomych :ico_olaboga: Juz ?ile? kiedy? itd? :ico_noniewiem: , a wez kobito juz rodz :ico_zly: Nawet moj M ostatnio mi wyslal takiego romantycznego sms -ka z samego rana. :ico_zly: Jak bym nie chciala miec tego za soba :ico_placzek:
wiola85, kochana moze twoja dzidzia bedzie bardziej skora do wyjscia wczesniejszego :ico_sorki: :ico_sorki: trzymam za ciebie oby tobie sie udalo bo na moja niunie to juz nie ma co liczyc :ico_oczko:

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

12 paź 2008, 11:01

dana pisze:wiola85, kochana moze twoja dzidzia bedzie bardziej skora do wyjscia wczesniejszego trzymam za ciebie oby tobie sie udalo bo na moja niunie to juz nie ma co liczyc
no moja droga ty pewnie niedługo pojdziesz na wywoływanie porodu, bo juz prawie jestes po terminie :-) Ja sobie jeszcze poczekam, pocieszam sie tym, iz lekarz mi powiedział, ze moge wczesniej urodzic przez ta szyjke, ale jakos wole sie nie napalac na to :ico_noniewiem: Nie czuje sie w ogole jakbym miała isc do porodu, brzuszek wysoko, mały kopie jak wsciekły po samych zebrach, wiec sobie jeszcze długo poczekamy :ico_placzek:

Awatar użytkownika
dana
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1138
Rejestracja: 07 lip 2008, 20:04

12 paź 2008, 20:09

wiola85 pisze:pewnie niedługo pojdziesz na wywoływanie porodu

ojjjjj... kochaniutka to nie tak szybko :ico_placzek: moge nawet tydzien czekac bo tak jest ze potrafia dopiero po tygodniu wywolywac.Tak mialam ze starsza :ico_placzek: .A mialam nadzieje ze chociaz tym razem urodze wczesniej albo przynajmniej w terminie :ico_placzek: ale niestety chyba sie nie uda i tym razem :ico_placzek: .A mam nadzieje ze obedzie sie bez prowokacji wcale to nie przyjemne i wolalabym zeby samo wszystko sie zaczelo no ale jak moje dzieci leniwe to trza im niestety dopalcza :ico_olaboga: :ico_oczko: Wiec nigdy nie wiadomo czy mnie jeszcze nie dogonisz :ico_noniewiem:

sylwia27
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 52
Rejestracja: 18 mar 2008, 19:53

12 paź 2008, 20:09

ja byłam dziś na kontroli skurcze znowu troszke wysokie, nie wiem chyba sie przeziębiłam bo coś kiepsko się czuje :(

Awatar użytkownika
dana
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1138
Rejestracja: 07 lip 2008, 20:04

12 paź 2008, 20:15

sylwia27 pisze:ja byłam dziś na kontroli skurcze znowu troszke wysokie
a na kiedy masz termin?
sylwia27 pisze:nie wiem chyba sie przeziębiłam bo coś kiepsko się czuje :(
ojjj bidulko :ico_pocieszyciel: dobrze cie rozumie bo jeszcze dochodze do siebie po infekcji to jest okropienstwo.Ale glowa do gory napewno za niedlugo przejdzie musisz wiecej spedzac czasu w loziu i kurowac sie :ico_oczko:

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

13 paź 2008, 10:37

dana pisze:.A mam nadzieje ze obedzie sie bez prowokacji wcale to nie przyjemne i wolalabym zeby samo wszystko sie zaczelo
no to naprawde musi byc niemiłe :ico_placzek: ja jeszcze nigdy nie rodziłam wiec nie mam o tym pojecia, ale chyba lepiej jak akcja porodowa sama sie zacznie :-)
Byłam dzis oddac mocz znowu do badania, bo cos nieciekawe wyniki ostatnio były, w srode sie dowiem co i jak i czy juz lepiej :-)

Awatar użytkownika
dana
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1138
Rejestracja: 07 lip 2008, 20:04

14 paź 2008, 18:40

Hejka ja nadal 2w1 bez zmian :ico_placzek: Bylismy dzis u gina wiec puki co nie rodze szyjka zamknieta . Pocieszenie to ze moze wszystko sie zaczac w kazdej chwili :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: jak to powiedzial pan doktor. Oby mial racje a tak co 2 dni mam jezdzic na obserwacjie :ico_placzek: a to mniej ciekawe :ico_zly: cale to jezdzenie tam echh...Mogla by ta niunka sobie darowac to ociaganie :ico_noniewiem: A jak sie nie rozpakuje to dopiero 25 mam byc przyjeta na oddzial i dopiero prowokacja :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: a M skonczy urlop i po bede sama :ico_olaboga: zlosliwosc losu
wiola85 pisze:Byłam dzis oddac mocz znowu do badania, bo cos nieciekawe wyniki ostatnio były, w srode sie dowiem co i jak i czy juz lepiej
Trzymam kochana za ciebie oby wszystko bylo dobrze

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość