Awatar użytkownika
Laurka423
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 38
Rejestracja: 05 lip 2009, 09:55

05 sie 2009, 20:10

Ja dzisiaj leze caly dzien w lozku bo znowu plamie dosc mocno...i czekam na jutrzejsza wizyte bo jutro wszystko sie wyjasni...
Swoja droka zastanawiam sie czy to mozliwe zeby macica sie powiekszyla a maluszek Nie???

Awatar użytkownika
eve.ok
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5871
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:20

05 sie 2009, 21:27

Laurka kochana - nie myśl teraz, nie roztrząsaj tlko mocno wierz wto, ze bedzie dobrze jutro - kochana musi być :-) ja mocno będe trzymać kciuki i czekac na wieści :-) A do tego czasu leż plackiem i się nie ruszej :ico_nienie:

co do frekwencji - ja obiecuję jutro ponadrabiac bo zapowiada mi sie luźniejszy dzionek, mama mi przybędzie do pomocy to przy Jagódce troszkę odciąży :ico_haha_01:

a asiula
jeszcze nie wróciła? :ico_noniewiem:


co do ruchów - ja z Jagódką pcozułam w 18 tyg., a ponoć drugie dzieciątko czuje się wcześniej wiec będę czekać niecierpliwie :-) ale 20 tydz. to średnia, więc trzeba sie uzbroic w cierpliwość :-)

gosh..a ja jeszcze 2 tyg na następne usg muszę czekać :ico_olaboga: dłuzy sie strasznie :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2009-08-06, 11:22 ]
ja sie melduję bom czasowa a was nie ma :ico_placzek:

[ Dodano: 2009-08-06, 11:22 ]
Laurka - a za Ciebie i Fasolinke kochana 3mam mocno kciuki :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Laurka423
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 38
Rejestracja: 05 lip 2009, 09:55

06 sie 2009, 11:59

eva trzymaj trzymaj mocno...o 15 mam wizyte...
I wiecie co troszke chyba fiksuje bo patrzac na brzuch w miejscu gdzie jest macica wiem bo doktor dal mi pomacac na wizycie:) widze pulsowanie takie jakby brzuch mi sie unosi ale nie zgadza sie to z biciem mojego serca,bo to pulsowanie jset o wiele szybsze nie czuje go jak dotchne ale widze tylko na lezaco...
Czy to mozliwe ze to dzidzka ma takie serduszko czy to moja wyobraznia...

Amola85
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 154
Rejestracja: 02 sie 2009, 11:53

06 sie 2009, 12:07

mozliwe ze to serducho dzidka;) bo ja tez tak nieraz mam jak sobie tak spokojnie leze ;))
napweno wszystko bedzie dobrze i koniecznie napisz po tej wziycie jak poszlo ;) I ja trzymam kciuki za ciebie ;* ja w pierwszej ciazy tez ze dwa razy plamilam wiec spokojnie a teraz to juz trzeci dzidek i wszystko ok jest;) tylko w drugiej ciazy urodzilam martwego bobaska, w 6 miesiacu;( i nie przezyl a amelke donosilam choc ciezko bylo ;( nie martw sie;* :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
Laurka423
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 38
Rejestracja: 05 lip 2009, 09:55

06 sie 2009, 12:13

dzieki za slowa otuchy tylko strasznie martwia mnie te plamienia raz tylko kropka jakas a innym brazowa maz jakas....
Mam nadzieje ze to dzidzka jednak daje znak mamusce ze wszystko ok...a te plamienia to jakies pozostalosci...

Awatar użytkownika
geheimnis
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2248
Rejestracja: 25 mar 2008, 12:25

06 sie 2009, 13:04

Witam :-D
Laurka423, trzymam kciuki za wizytę.Będzie dobrze,musi być. :ico_sorki: Trzymaj się.
I wiecie co troszke chyba fiksuje bo patrzac na brzuch w miejscu gdzie jest macica wiem bo doktor dal mi pomacac na wizycie:) widze pulsowanie takie jakby brzuch mi sie unosi ale nie zgadza sie to z biciem mojego serca,bo to pulsowanie jset o wiele szybsze nie czuje go jak dotchne ale widze tylko na lezaco...
To nic innego jak Twoja tętnica brzuszna.Skubana tak działa ze cały brzuch drga.też tak mam. Serce dziecka nie jest tak silne by poruszać powłokami brzusznymi.

Awatar użytkownika
Helen
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8796
Rejestracja: 17 lut 2009, 15:14

06 sie 2009, 13:58

melduje sie, zeby nie bylo, ze nie zagladam :ico_oczko: ale teraz mamy 2 gosci - mojego brata i brata meza, wiec glupio tak przed komputerem siedziec...
we wtorek mam wizyte u ginki, ale bez usg, wiec sie za bardzo na nia nie ciesze, ma przeprowadzic jedynie badania ginekologiczne... wolalabym sprawdzic, czy z dzidzia wszystko o.k. :ico_sorki:
od wczoraj brzusio wydaje mi sie bardziej twardy, mam nadzieje, ze to normalne... zaczalby sie ten moj lobuziak w koncu do mnie odzywac (czyli kopac), to przynajmniej bym sie uspokoila... a tak chodze troche rozdrazniona i maz dziala mi na nerwy...

Awatar użytkownika
eve.ok
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5871
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:20

06 sie 2009, 15:11

Laurka zgadzam sie z geheiminis kochana, ze serduszko Maluszka jest niewyczuwalne nawet w wysokiej ciąży - możesz zlapć nóżkę, łokieć, ale serduszka pulsownaia nie zobaczysz, niestety :ico_noniewiem:
oo..juz po 15..mam nadzieję, ze teraz gosci na Twojej buźce ooogromniasty uśmiech :ico_brawa_01:

helen ja pamiętam, ze z Jagą ogromnie sie martwiłam o brak ruchów danego dnia, o to że iby ich za mało (chociaż Jaga byla ponadprzeciętnie aktywna) - kazdem dzidizusiowi zdarza się milczący dzień i wtedy miałam zwykły stetoskop do słuchania serduszka bo inaczej bym sfiksowała a teraz od znajomej z Uk dostanę ten monitor tętna elektroniczny - słychac serduszko od 12 tyg i można je nagrac :-) wiem ze bedę spokojniejsza i łatej mi do piewszych ruchów bedzie doczekać :-) kochana - spokojnie - to pcozujesz znienacka zaupełnie i an początku nie bedzie to żadne kopnięcie tylko taki bulgot bardziej :-D oj kochana - neidługo :ico_brawa_01:

amola kochana..przykro mi z pwoodu straty...wiem co to znaczy, choc ja Blixniaki straciłam wczesniej...ale słoneczko w końcu swieci, prawda? i to jak mocno :-D

aaaaasiula - gdzieś Ty? :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Helen
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8796
Rejestracja: 17 lut 2009, 15:14

06 sie 2009, 15:19

ten monitor tętna elektroniczny - słychac serduszko od 12 tyg i można je nagrac
slyszalam o nim, ale moj A. stwierdzil, ze mozna przy tym popasc w taki tik kontrolny... a jak raz nie bedzie mozna znalezc, to mozne wtedy zwariowac z niepokoju... dlatego sie powstrzymalismy. Ja probowalam wysluchac stetoskopem ruchy babelka, ale ciezko to odroznic od ruchow jelitowych :ico_noniewiem: chociaz przedwczoraj cos tam slyszalam, a wczoraj nic... lepiej chyba nie kontrolowac i zachowac spokoj...

Awatar użytkownika
eve.ok
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5871
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:20

06 sie 2009, 15:26

helen no stetoskopem to cieżko wyszukać, jeszcze przy większym bobasku jak wiadomo jak jest ulożony - jest dużo prosciej, a teraz to taka supermobilna Kruszyna :ico_haha_01: ja wiem że wariowałam jak mi kazali liczyć ruchy i w ciągu dnaej godziny było mniej niż 10 (teoretczie kazali wtedy dzwonic) to musiałabym co chwilę na ktg jeździć, a tak posluchałam serduszka i dużo lzej było :-) Jaga była bardzo ruchliwa, więc rzadko mi sie to zdarzało żeb wyczekiwać kopnięć, ale kilka dni takich było :-)

a jak sie czujesz kochana?
super, że w końcu na siebie czasowo trafiłyśmy - jak za starych dobrych czasów :ico_haha_01:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość