blumek
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 816
Rejestracja: 09 cze 2008, 18:52

20 wrz 2008, 11:47

Jestem i ja. U mnie chłodno ale pogodnie. Wstałam bardzo rano bo na górze remont i nie dało się spać. Vega ma się lepiej, ożyła po solidnym posiłku :)

A ja gotuję dziś pieluszki tetrowe i flanelowe. W nocy twardnial i pobolewał mnie brzuszek, nie znam się jeszcze ale mogły to być skurczyki. Dziś albo jutro spakuję walizę, tzn te rzeczy co juz mam gotowe :-D Bo nadal brakuje mi paru drobiazgów ale to szczegól.

M dzis posprzatał pieknie, poodkurzał :ico_brawa_01: a ja sie lenie teraz, bo plecki troszke bola.

A co u was?

Awatar użytkownika
asiula_o
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 517
Rejestracja: 18 kwie 2008, 18:40

20 wrz 2008, 12:41

U mnie nareszcie ciepełko w domu:):):):)ale sie ciesze, bo nie dało sie juz funkcjonować w domu....Jas chyba tez sie cieszy, bo kopie jak szalony:)
Blumek dobrze, ze juz z Vegunia lepiej:)DObra kotka:)

poccoyo
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3962
Rejestracja: 08 mar 2007, 22:07

20 wrz 2008, 17:14

a u mnie w UK piękan jesień...słonko śiweci przyjemnie jest...
a poza tym to dopiero od niedawna zaczełam kupowac kosmetyki do pielegnacji i się zastanawiam, czy stawiać tylko na jedną firme , czy moze kupowac rózne rózniaste???

hm
a jak u was przygotowania pokoików i wyprawek, co z wózkami? wybrane?
Ostatnio zmieniony 16 sty 2010, 20:18 przez poccoyo, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Anetka29
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 363
Rejestracja: 14 sie 2008, 19:07

20 wrz 2008, 17:29

asiula_o, u mnie pochmurno ale jakieś 15 stopni, więc nie tak źle

wielkie sprzątanie zakończone :ico_sorki: jestem padnięta, ale za to teraz odpoczne :-) może książkę poczytam

blumek, u mnie na dole sąsiedzi remont mają :-) robią z 2 pokoi 1 duży więc hałasują jak nie wiem co :ico_olaboga:

poccoyo, ja kosmetyki kupuje z firmy Nivea (już trochę mam) i raczej mieszac nie będe, pieluchy kupie Pampersa, ale słyszałam że uczulają więc chyba na początek małą paczkę, do kąpieli to kupię Oliatum w aptece - niby bardzo dobre na pierwsze kąpiele.
Wózek jeszcze nie wybrany, ale już na L4 jestem więc już niedługo pojedziemy z mężem coś poszukac, bo na allegro mi się wiele podoba ale to nie to samo co na żywo :ico_oczko: ja muszę podotykac, pojeździc... :-D

blumek
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 816
Rejestracja: 09 cze 2008, 18:52

21 wrz 2008, 09:04

Dzień dobry :-)

poccoyo
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3962
Rejestracja: 08 mar 2007, 22:07

21 wrz 2008, 11:55

hejka, Laseczki... ile macie w obwodzie brzuszka?
u mnie juz 109cm... a to 9tygodni do końca...

koleżanka ma na 14pażdziernika cesarke, bo lekarze jej powiedzieli że poród naturalny grozi jej pęknieciem blizny po pierwszej cesarce... i przesuneli jej termin z 25 października na 14tego, bo dziecko jest duuuuże...
ach ci lekarze... tu w UK...

[ Dodano: Nie 21 Wrz, 08 11:57 am ]
Anetka29, my pokoju nie szykujemy... co do pieluch itd to jeszcze sie nie zdecydowałam... a teraz to kosmetyki szukam po sklepach, tu nievea nie ma, wiec postanowiłam poszukuje innych dobrych marek...
Ostatnio zmieniony 16 sty 2010, 20:18 przez poccoyo, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
Anetka29
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 363
Rejestracja: 14 sie 2008, 19:07

21 wrz 2008, 15:25

hej

my dzisiaj od rana spacerki :-D rano na grzybki, później nad morze a teraz słodkie lenistwo :-D

zrobiłam sałatkę warzywną ale chyba trochę przesoliłam :ico_olaboga: coś ja ostatnio smaka nie mam :ico_oczko:

u mnie w pasie 114 !!! a do porodu 8 tygodni...

ciekawe co u ani, coś się ostatnio nie odzywa, może dzisiaj zajrzy na tt, jak do domku wrócą

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

21 wrz 2008, 16:46

Witajicie po przerwie!!!

Wróciłam dzisiaj całe szczęście w dwupaku!! Mały się uspokoił i juźod 2 dni wszystko wróciło do normy, właściwie od piątku leżeliśmy zupełnie na obserwacji, bo moja ginka stwierdziła, że lepiej dmuchać na zimnie.. i w sumie ma racje, bo jakby coś się stało, to chyba bym sobie nie wybaczyła.. Nadal mamy leżeć prawie plackiem, jakieś 5 tygodni, do 35 tc wg. miesiączki dzisiaj jest 31+1 więc jeszcze troszeczke przed nami, ale najważniejsze, że w domku..

Dziękuje Wam bardzo za wsparcie!! Anetko, a Tobie za przekazywanie informacji!! :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Nie myślałam, że nasz synek tak bardzo się spieszy na świat, a on pcha się rączkami i nóżkami, tak jak pisałam wcześniej dostaliśmy sterydy na rozwój płucek więc w razie czego nie było by tak źle.. Chociaż jakoś koło środy kiedy potwornie bolała mnie kość ogonowa myślałam, że jeszcze chwila i będe rodzić. Na preno będziemy mieli wcześniaczka, ale w tej chwili najważniejsze jest przertesnie w dwupaku do końca październilka, jestem dość optymistycznie nastawiona, mam nadzieje że się uda, bo rozwarcie zatrzymało się na 1cm, szyjka na 2cm, musze się tylko oszczedzać i powinno być dobrze. Całe szczęście wyprawke mamy już prawie gotową, ubranka poprane, poprasowane, zostało jeszcze 1 pranie, łóżeczko skręcone odświeżone tylko przynieść, musze jeszcze pościel wyprać i kupić kosmetyki dla Bąbla i spakować torbe do szpitala tak na wszelki wypadek..

Awatar użytkownika
Anetka29
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 363
Rejestracja: 14 sie 2008, 19:07

21 wrz 2008, 19:00

#ania#, witamy! :ico_buziaczki_big:
Jak dobrze że już w domku jesteście i wszystko ok! oszczędzaj się i leż tym plackiem, bo wiesz już czym to grozi :ico_oczko:
Dziękuje Wam bardzo za wsparcie!! Anetko, a Tobie za przekazywanie informacji!!
nie ma za co dziękowac

ja pojadłam winogrona i leże, ale coś dalej mi się jesc chce... :-D dzisiaj wcinam jak odkurzacz! chyba jakąś herbatkę ide zrobic, bo za oknem taka brzydka pogoda, że aż zimno mi się zrobiło, oby tylko nie zachorowac :ico_chory: :ico_nienie:

Awatar użytkownika
asiula_o
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 517
Rejestracja: 18 kwie 2008, 18:40

21 wrz 2008, 19:18

Witaj Aneczko!!!Ale super, ze juz wróciliscie!!Naprawdę bardzo się ciesze, ze Maleństwo jest w brzuszku!!Oby jak najdłuzej!!Wierzę, ze dotrwamy wszystkie do swoich ustalonych dat!
Ja w brzuchu mam 100 i jeszcze 9 tygodni przed nami
Pozdrawiam wszystkie Mamuski i Dzieciątka

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość