kamila_torun
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1708
Rejestracja: 24 maja 2007, 11:42

28 lip 2008, 20:52

tak ja karmie piersia caly czas i gdyby nie to to wole nie myslec, na mus wmusza m oprocz piersi malemu jeszcze herbatke, ale tylko 100 ml wypija i jeszcze marudzi.. cale szczescie dzis wypiel syropek na temperaturke i jest troche lepiej ale sa co chwilka zielkone kupki ech.. musze zmykac do mojego kropeczka. buzka dla was

basia24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2897
Rejestracja: 21 lis 2007, 11:42

28 lip 2008, 23:05

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
wrocilismy z wakscji było super fajnie, zuzia bardzo grzeczna bylo wszystko ja ciekawilo i slicznie spala na plazy.

Awatar użytkownika
Sylwia.O.
4000 - letni staruszek
Posty: 4534
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:17

28 lip 2008, 23:11

Na szczęscie mój mąż wie, jaką ma mamusię
Mój też :ico_sorki:
Kamila zdrówka dla synka. Te wirusiska to straszna sprawa ale niestety czasami nie da się ich uniknąć. :ico_olaboga:
A dziewczyny napiszcie mi nazwę tego zelu na ząbkowanie cos na d to chyba było.
ja używam żelu o nazwie calgel i pomaga

Awatar użytkownika
AniaZaba
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1795
Rejestracja: 25 mar 2008, 13:47

29 lip 2008, 08:53

basia24, ale superowe zdjęcia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Zuzia poznaje świat :-D napisz czy miałaś namiocik na plażę, Zuzia nie marudziła nawet w pierwsze dni? jak mija podróż z dzieckiem? co ile robiliście przerwy? dawałaś jej deserki na polu czy w domu? no i wszystko wszystko mi napisz :ico_oczko:

Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

29 lip 2008, 09:25

Basia zdjęcia przepiękne :ico_brawa_01:
Dziewczyny mój Kuba ostatnio jest strasznie niedobry :ico_nienie: cał czas by siedział na kolanach u mnie albo u męża i nigdzie indziej nie chce nawet w swoim leżaczku!!! Niewiem co się mu stało?? Może przez te upały taki jest? A może przez ząbki?? Sama niewiem.
A i od soboty nie robił kupki :ico_szoking: nie płacze mi sie wydaje,że przez to jest tez rozdrazniony. podaję mu herbatki ale nic z tego.

Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

29 lip 2008, 17:03

basia24, zdjecia super ciesze sie ze urlopik sie udał i Zuzanka dała rodzicom odpocząc :ico_brawa_01:

Kamiko szybkiego zdrówka dla maluszka :ico_sorki:
zirafka, moze faktycznie wina ząbków oby szybko mu to zachowanie niedobre mineło wiem co to znaczy :ico_olaboga:

[ Dodano: 2008-07-29, 17:05 ]
mój Franek dzis sie budził w nocy co godz :ico_zly: nie wiem co mu było :ico_olaboga: :ico_spanko:
ale całe szczescie jest dzis grzeczny i nawet dał mi zrobic obiad :ico_haha_01:

kamila_torun
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1708
Rejestracja: 24 maja 2007, 11:42

29 lip 2008, 21:45

u nas pogorszenie :ico_placzek: maly dostal wysypki czyli alergi na antybiotyk albo to tak zwana 3 dniowka czyli grypa wirusowa z wysoka goraczka 3 dnia objawiajaca sie wysypka, na razie nie ma goraczki ale w razie sie do jutra pojawi musze do lekarza. na razie antybiotyk odstawila lekarka i tylko wapno lek na biegunke i oslonowy lacidofil. na pogotowiu kazali nam lakcid ale to jest we fiolkach a trudno je przelamac bo sa szklane no i sie balam podawac zeby nie skaleczyly malego.. no i teraz oslonowy mamy w kapsulkach, proszek podaje z jabluszkiem i jakos idzie... :ico_placzek:
w tych krostkach wyglada fatalnie chce mi sie plakac :ico_placzek:

[ Dodano: 2008-07-29, 21:47 ]
asiab, ladne zdjecie . ladnie wygladasz...

basia24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2897
Rejestracja: 21 lis 2007, 11:42

30 lip 2008, 07:22

AniaZaba,
napisz czy miałaś namiocik na plażę,
tak mielismy namiocik na plaze super rzecz polecam.
Zuzia nie marudziła nawet w pierwsze dni? jak mija podróż z dzieckiem?
nie byla badzo grzeczna wszystko ja interesowalo, byla bardzo spokojna :ico_brawa_01:
jak mija podróż z dzieckiem?
my mamy dosc blisko nad morze jechalismy 3 godziny z czego zuzia przespala 2,5, to nie nasza pierwsza tak daleka droga bo jezdzimy tez do mojej tesciowej 480 km i zuzia jest w miere grzeczna ale potem juz pod koniec placze i marudzi, wiec musimy robic dwie przerwy jedna godzinna, a 2 pól godzinna.deserki dawalam jej na plazy,lub w domu bo zabralismy ze saba lezaczek, widzialam ze duzo mam tak wlasnie zrobilo bo to wygoda dziecko sobie lezy i wszystko oglada, chociaz bylo cieplo ja zakladalm zuzi dluga bluzeczke czasami bo strasznie mocno wial wiatr i ciagle miala cialko zimne, wez ze saba tez moskitiere bo os bylo bardzo duzo, i to chyba wszystko normalna bylo raczej bez wiekszych przygotowan, zabralm wszystko dla malej co mi jest w domu potrzebne, i to wystarcza, udanego urlopu :-D

Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

30 lip 2008, 07:56

kamila_torun, :ico_sorki: dziekuje :ico_wstydzioch:

Dona
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2039
Rejestracja: 27 cze 2007, 08:37

30 lip 2008, 09:20

asiab, jak powiększasz zdjęcia w tym programie photoscape?

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Amazon [Bot] i 1 gość