Awatar użytkownika
Joanna24
4000 - letni staruszek
Posty: 4260
Rejestracja: 19 mar 2007, 17:31

21 lis 2008, 16:55

Ewcik pisze:Witam
Bardzo proszę o nie zamieszczanie na forum aktywnych linków. Zgodnie z regulaminem forum można je tylko zamieszczać bez http://
Z góry dziękujemy za przestrzeganie regulaminu.
pozdrawiam

Szkoda że na innym wątku nikt nie zwraca na to uwagi a jest tego całe multum :ico_noniewiem:

asika82, śliczne ząbki ma Antoś. Mój nie chce pokazać :( Jedno zdjęcie udało mi się zrobić i to słabiutko widać.

asika82
4000 - letni staruszek
Posty: 4112
Rejestracja: 03 sie 2007, 10:46

21 lis 2008, 17:14

Eve zgadza się panele bambusowe, bardzo jestem z nich zadowolona a Ty ?

Joanna ja zrobiłam dzisiaj chyba ze 30 zdjęć żeby ząbki było widać :ico_haha_01: Ale warto było :-D

[ Dodano: 2008-11-21, 16:15 ]
Joanna24 pisze:Szkoda że na innym wątku nikt nie zwraca na to uwagi
zgadza się

A jeszcze co do danonków. Ja nie dawałam i tak jak Eve wolę inne jogurciki podawać.

Małgoska jak Antonina? Nadal wymiotuje?

[ Dodano: 2008-11-21, 16:18 ]
Acha... co do temperatury w sypialni. U nas wieczorem jest 25 stopni a rano 21. Oj zimno rano :ico_haha_01: Jutro skoczę na zakupy flanelową posciel Anosikowi kupić i niekapek.

Antek ostatnio mało je. Nie wiem czemu. Butli na noc już wcale nie robię bo i tak w rezultacie sama muszę wypić.

Awatar użytkownika
eVe80
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 574
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:22

21 lis 2008, 17:23

asika82 pisze:bardzo jestem z nich zadowolona a Ty ?

Ja też jestem bardzo zadowolona bo nie wiedać tak śmieci a w kuchni to bardzo przydatne.
Zrobiłam przed chwilą Igorowi kisiel mleczny z owocami, bo nie chce jeść zupek to chociaż to niech będzie bardziej pożywne, szkrab mały zupki nie chce jeść a to wciął od razu. Teraz marudzi w łóżeczku, mam nadzieję, że zaśnie :-D

malgoska
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1756
Rejestracja: 25 sie 2007, 10:10

21 lis 2008, 18:48

...
Ostatnio zmieniony 28 lut 2009, 23:09 przez malgoska, łącznie zmieniany 1 raz.

asika82
4000 - letni staruszek
Posty: 4112
Rejestracja: 03 sie 2007, 10:46

21 lis 2008, 21:05

malgoska pisze:chyba mnie dreszcze łapią.
ochocho choroba nadchodzi :ico_chory:

[ Dodano: 2008-11-21, 20:07 ]
Kupiłam niekapek, szczoteczkę na palec i posciel flanelowa dla Antka :-) Zęby już umyte a nauka picia zacznie się od jutra.

Awatar użytkownika
eVe80
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 574
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:22

21 lis 2008, 22:13

asika82 pisze:nauka picia zacznie się od jutra.

ciekawe czy Antoś polubi takie inne picie, Igor nie chce mi pić z niekapka. Ale może już zapomniał i też spróbuje go zaatakować niekapkiem. A maluch mój jeszcze nie śpi, albo oblizuje mętkę przy pościeli, albo zakłada sobie na głowę ochraniacz z łóżeczka, albo fruwają nogi bo się odkopuje. :ico_olaboga: :ico_olaboga: No ja już nie mam siły czasem do niego. Wszystko robimy tak samo jak codziennie, takie same rytuały, a raz on zasypia od razu i śpi, raz zasypia i się budzi po 30 minutach, albo tak jak teraz szaleje w łóżeczku.
Wasze dzieci też tak mają??

Awatar użytkownika
Myszka_
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3255
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:25

22 lis 2008, 00:52

eVe80 pisze:Wasze dzieci też tak mają??

też :-D , wszystko zależy po prostu od tego jak bardzo jest maluch zmęczony w danym dniu, od jego humorku i w ogóle, to tak samo jak my, nie raz padamy wczas, innym razem wiercimy się na łóżku bo spac się nie chce a powinno, maluchy są coraz większe to mniej śpią i zaczynają pomału życ po swojemu :ico_oczko:
ostatnio Damian nawet 2 razy tak zrobił, że przebudził się kole 24 i zamiast jeść i spać to on sie bawił, od razu siad i gada, zaczepia śmieje się piszczy i tak dobre 30 min., noi chcąc nie chcąc musiałam zaczekac aż się wybawi i padnie, wtedy pojadł i zasnął.
asika82 pisze:Antek ostatnio mało je. Nie wiem czemu

Damian też przez jakieś 2-3 dnia jadł mniej aż mnie cyce bolały, przypuszczam, że to przez zęby, ja się nie martwię choc bardzo chciałam żeby mi po spijał naddatki, wiem że nie raz dzieci potrzebują więcej raz mniej, ale na pewno krzywdy nie dadzą sobie zrobic i jakby były głodne to by się upomniały, dziś jadł już ładnie

Byłam u gina, te plamienia to przez te tabletki, masakra :ico_noniewiem:
mam się też nie zdziwic jak znów na jakiś czas @ zniknie, bo to normalne przy tych tabletkach, przerąbane za przeproszeniem, ileż może coś ze mnie wypadać :ico_olaboga:
a najbardziej padłam jak pytam ile, a on mi na to 100+10 za wymaz (cytologia)
zatkało mnie, bo ostatnio jak byłam (ok.pół roku temu) to było 80zł, noi mówię mu, że przykro mi bardzo, ale nie przygotowałam się i am tylko 90, ale on mi na to spoko nie ma problemu...
się kuźwa liczą te giny, a od nowego roku znając go zaś będzie podwyżka, bo on zawsze co roku podnosił ale o 10, a tu dwa razy w roku łącznie o 30 :ico_szoking:
to jest interes

aha Asia super zdjęcia Antka z zębolami :ico_brawa_01:

zmykam spac, buziaki

[ Dodano: 2008-11-21, 23:55 ]
aha zapomniałam dodać ja już od jakiegoś czau mam kubek ale Dadek nie bardzo chce z niego pic, to jest taki specjalny przejściowy z butli na zwykły niekapek, więc dziecko musi ciągnąc żeby mu wyleciało, ale on woli gryź ten gumowy dzióbek i tylko czasem coś pociągnie, myślałam nad zwykłym niekapkiem, ale boje się, że wtedy cały będzie mokry...

zmykam papa

malgoska
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1756
Rejestracja: 25 sie 2007, 10:10

22 lis 2008, 09:48

...
Ostatnio zmieniony 28 lut 2009, 23:09 przez malgoska, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
AgaSza
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1642
Rejestracja: 06 mar 2008, 10:54

22 lis 2008, 12:48

Hej!
My dziś znów same z Kingą zostałyśmy. Ewcia z tatą pojechali do babci i wrócą jutro ok południa. ja mam w planach dokończenie mojej pracy podypl., bo przy Ewie to nie sposób cokolwiek zrobić w tej materii. mam nadzieję, że skończę już w ten weekend tą pracę, bo już mi ona bokiem powoli wychodzi.
Jeśli chodzi o Danonki to ja Kindze jeszcze nie podawałam. Faktycznie, słyszy się różne sprzeczne ze sobą opinie. Jedni mówią że po 5 mies można dawać, inni że po 3 latach. Ja wiem jedno-jakbym miała do ukończenie 3 roku życia kupować dwójce dzieci specjalne dzieciowe jogurciki, serki czy ciasteczka to chyba bym zbankrutowała. Danonki Ewa je, bo lubi i nie widzę w tym nic złego, podobnie zwykłe jogurty czy serki homogenizowane, tak samo zwykłe herbatniki. Kinga pójdzie w jej ślady-zapewniam :-)

[ Dodano: 2008-11-22, 11:50 ]
asika82 pisze:U nas wieczorem jest 25 stopni a rano 21.

Asia ale ciepło w domu macie, my w dzień 21, a w nocy max 18 st i tez nam ciepło :-)

[ Dodano: 2008-11-22, 11:51 ]
Myszka_ pisze:myślałam nad zwykłym niekapkiem, ale boje się, że wtedy cały będzie mokry...

nie będzie mokry, bo niekapek to NIEkapek, znaczy że nie kapie z niego, bo żeby picie leciało, trzeba ssać ten ustnik

[ Dodano: 2008-11-22, 11:54 ]
malgoska, zaraz dostaniesz bana za umieszczenie linka do strony www - co za poroniony pomysł z tym zakazem wklejania linków z http:// -po co to? do tej pory było dobrze, a z dniem 10.11 zmiana :ico_noniewiem:

asika82
4000 - letni staruszek
Posty: 4112
Rejestracja: 03 sie 2007, 10:46

22 lis 2008, 13:45

Małgoska zdrowia dla całej Waszej trójcy :ico_oczko:


Agasza trzymam kciuki żeby udało się skończyć pisać pracę.


Eve u nas też czasem szybkie zaśnięcie przy cycu a czasem szopki kopki a on dalej nie śpi.

Hura hura niekapek przez Antoniego zatwierdzony. Ładnie pił :ico_brawa_01:


AgaSza pisze:ciepło w domu macie
Mała powierzchnia i bardzo dobrze odizolowane. U nas jest najcieplej z całego domu. Np u nas 25 a u mojej mamy 21 st.

[ Dodano: 2008-11-22, 12:46 ]
A jak wczoraj skończyłam myć kiełki Antosikowi to się rozpłakał :ico_haha_01:

[ Dodano: 2008-11-22, 12:47 ]
Myszka_ pisze:on zawsze co roku podnosił
dlatego ja chodzę do takiego co nie podnosi i za dziękuję bada. :-)

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość