JoannaS
Wodzu
Wodzu
Posty: 19289
Rejestracja: 21 lut 2010, 07:51

10 sie 2011, 10:36

Jak ja brałam Hanie to tez nie na zasadzie ze ja budze , biorac ja na rece sama sie budzila a jak poczula ze sciagam pizamke to tym bardziej oczy otwierala.
Maja raczej na spiocha sikala cos tam czuła ale widac bylo po niej ze spi i sika :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
gaga22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2580
Rejestracja: 11 sie 2008, 10:03

10 sie 2011, 10:42

mała ma łóżko 80x180 i takich dużych nie znalazłam :ico_noniewiem: a też mi sie podoba
są wejdź na dział Dom i ogród, a dalej Wyposażenie, tm są nawet jeszcze większe

NICOLA_1985

10 sie 2011, 10:44

ja tez budziłam karoline w nocy jakiś czas ale nie było to zbyt długo bo ona spokojnie wytrzymywała przez noc bez sikania ale rano miała nocnik przy łóżku naszykowany i jak tylko otworzyła oczy to ja ją migiem na nocnik sadzałam bo wiedziałam że u niej otwarcie oczów = sikanie :ico_oczko:

[ Dodano: 10-08-2011, 10:48 ]
my nie mieliśmy materaca takiego żeby można było kupic tą ochronkę na materac bo karolina spi na łóżku takim typu rozkładane z szuflada na pościel a la rogówka, więc u nas co najwyzej mogliśmy własnie wykorzystac podkłady, no wiadomo problem jest jak dziecko się wierci ale to mozna rozwiazac tak żeby przykleic plastrem na około podkładu do prześcieradła i nie powinno sie przemieszczac, nasza karolina raczej spokojnie spala wiec nie miałam tego problemu :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
ramonka
Wodzu
Wodzu
Posty: 18597
Rejestracja: 08 sie 2008, 18:20

10 sie 2011, 10:50

wiele osób tak robi, budzą w nocy. Ja położyłam be pampka i już, treba sprawdzić co dzziecię zrobi
dokładnie
ja robie to co noc od 3 miesiecy
albo o 2 albo o 3 zalezy - Zuzia albo powie ze nie chce i nie wstanie wiec wtedy ja zostawiam bo na siłe jej nie dre albo mowi ze chce i niose ja taka jeszcze spiaca na kibelek :-D
Tylko niestety to wymaga wysiłku od nas bo trzeba wstawac
ja mam ten + ze dopiero wtedy ide spac :-D

NICOLA_1985

10 sie 2011, 10:57

a mam ten + ze dopiero wtedy ide spac :-D
nocny marek? :ico_oczko:

Awatar użytkownika
ramonka
Wodzu
Wodzu
Posty: 18597
Rejestracja: 08 sie 2008, 18:20

10 sie 2011, 12:41

nocny marek?
poniekad ;-) pracuje w domu jak Zuzia pojdzie spac wiec zazwyczaj tyle mi schodzi :ico_sorki:

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

10 sie 2011, 12:59

ja tez budziłam karoline w nocy jakiś czas ale nie było to zbyt długo bo ona spokojnie wytrzymywała przez noc bez sikania ale rano miała nocnik przy łóżku naszykowany i jak tylko otworzyła oczy to ja ją migiem na nocnik sadzałam bo wiedziałam że u niej otwarcie oczów = sikanie
u mnie to samo, nocnik ma przy łóżku i do nas już przylatuje wysiusiana zawycaj, sama ściąga majteczki i siusia, a czesto także już sama wyleje siusiu do wc:) Dziś zdażyła się wpadka, bo nie mogła nóżek z piżamki wyjąć i nasiusiała na dywanik no ale wpadki muszą być - w końcu tak się dzziecie uczy, na błędach hihihi

anetka607
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 03 mar 2009, 15:21

10 sie 2011, 13:01

mowi ze chce i niose ja taka jeszcze spiaca na kibelek :-D
moja sama mnie wola a tez ledwo na nocniku siedzi musze ja trzymac bo sie kiwa :-D :-D

kupilam w aptece podklady dla dzieci za 3 szt dalam niecale 5 zl :-D nie szeleszczą i maja 60x 90 wiec wystarcza, dzisiaj śpimy bez pieluchy :ico_brawa_01:

[ Dodano: 10-08-2011, 13:02 ]
bo nie mogła nóżek z piżamki wyjąć
moja czeka az jej sie zdejmie, sama sobie nie radzi, niby szarpie do dołu ubranie ale coś nie wychodzi :ico_noniewiem: no ale kiedys sie nauczy

Awatar użytkownika
ramonka
Wodzu
Wodzu
Posty: 18597
Rejestracja: 08 sie 2008, 18:20

10 sie 2011, 13:11

tez ledwo na nocniku siedzi musze ja trzymac bo sie kiwa
:-D u nas tak samo :-D

NICOLA_1985

10 sie 2011, 13:43

kupilam w aptece podklady dla dzieci za 3 szt dalam niecale 5 zl :-D nie szeleszczą i maja 60x 90 wiec wystarcza, dzisiaj śpimy bez pieluchy :ico_brawa_01:
super :ico_brawa_01: a u nas te podkłady poporodowe co używałam za sztuke 1zł więc jeszcze taniej było :ico_oczko: no i te same rozmiary nawet :-)
u mnie to samo, nocnik ma przy łóżku i do nas już przylatuje wysiusiana zawycaj, sama ściąga majteczki i siusia, a czesto także już sama wyleje siusiu do wc:)
karola teraz ma juz nocnik w łazience bo ona przez to swoje porażenie często jak próbowała wstawac sama z nocnika wylewała niechcący zawartosc jego na dywan albo panele więc od kąd radzo sobie sama ze sciąganiem i zakładaniem majteczek, wstawaniem tak aby nie wywrócic nocnika i przedewszystkim dojsc z łożka do łazienki bez zsikania się w portki ma wlaśnie nocnik w łazience, ale planuje w najblizszym czasie zakup nakładki na kibelek bo duza juz jest mogłaby sikac do ubikacji ale bez nakładki to dosc dla niej trudne bo nie potrafi siedziec na ubikacji bez czyjejs pomocy a nie mamy uchwytu dla niepełnosprawnych na ścianie, zresztą i tak ściania jest po złe stronie i uchwyt by nic nie dał bo ona prawą ręką by nie dała rady się trzymac, więc pozostaje nakładka, jest na tyle wysoka ze da rade usiąsc na kibelek byle by mogła na nim siedziec bez potrzeby trzymania się i do niego nie wpadała i bedzie git :ico_sorki:
a nocnik przekazemy wtedy Krystiankowi :-D chociaz szczerze powiem, że czekam z tą nauka aż młody zacznie chodzic na nóżkach bo nadal raczkuje a na nóżkach zrobi co najwyżej kilka kroczków , no ale jeszcze mamy troszkę czasu

[ Dodano: 10-08-2011, 13:44 ]
ramonka, no to fajnie się wyrabiasz z pracą, nawet jeszcze se pośpisz :ico_sorki: :-)

Wróć do „Kącik dla rodziców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość