Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

06 sie 2012, 08:50

Nie chce myć zębów
u mnie jest wręcz przeciwnie, Julcia bierze szczoteczkę w rączki stoi przed lustrem i myje , z tym że ja także muszę myć wraz z Nią :)

Awatar użytkownika
AniaZaba
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1795
Rejestracja: 25 mar 2008, 13:47

10 sie 2012, 14:40

byliśmy we wtorek na szczepieniu i Wojtuś dostał okropnego kataru. Normalnie leci mu woda ciurkiem z nosa :ico_zly: W ulotce jako działanie nieporządane podawali wodnisty wysięk z nosa, ale to jest gruba przesada. Dziś już chyba nic nie zrobię ale w pon. jak mu nie przejdzie to do lekarza pojdę z nim

Awatar użytkownika
laupina
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3921
Rejestracja: 16 wrz 2007, 14:39

15 sie 2012, 18:12

Hej dziewczyny w sklepiku wstawiłam ciuszki po moich dzieciach. Może coś Wam się spodoba. Zapraszam

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

23 sie 2012, 09:44

Hejo,
Ale mnie tu dawno nie było :-)

Tynusz, super że Ci się tak udało i się z Agą zgadałaś, zawsze to lepiej niż samemu a i pracę masz :- )Opowiadaj jak Wam tam jest, gdzie mieszkacie, mąż pracuje? Super, że jest lepiej.

Manenka, współczuję mężowi, fajnie, że w kraju jesteś... kiedy wracacie?

Mój Stasiu uwielbia myć zęby, sam bierze szczotę i szczotkuje porządnie, ma już komplet. Spi coraz lepiej, przesypiam noce w zasadzie od wyjazdu do Londynu.
Byłam z dzieciakami trochę w Polanicy z moim tatą, więc miały tam wybieg, teraz wróciliśmy do Wrocka.
Cały czas zbieram informacje do mojego playgroup... zaczęłam robić zestawienie wydatków na początek i szukam lokalu.
Mężowi zarezerwowałam bilet do Londynu na koniec października. Jedzie tam na 2 tygodnie i będzie szukał pracy, włąściwie już teraz zaczynamy wysyłać jego cv... może się coś uda.
Jestem ciągle bez pracy i dołuje mnie to coraz bardziej. Z jednej pensji ciężko nam się utrzymać, ciągle od kogoś pożyczamy, czasem nie mam na chleb, że nie wspomnę o jakimś mięsie na obiad :ico_placzek: Staram się, żeby dzieciaki miały w miarę dobre jedzenie... oj szkoda gadać, nie narzekam wiecej, bo to i tak nic nie zmieni...

Staiek jest super, rozrabia baaaaaaaardzo, aż czasem mam go dość. Krzyki i karanie nie pomaga, z uśmiechem na ustach rozrabia,a ale jest też bardzo kochany, przytulasek i tak słodko mówi mama :-)

Kotek nam przybył do rodzinki. Mój mężuś go z pracy wziął, jak miał 3 tygodnie, był maleńki i nie umiał sam jeść, musiałam go karmić strzykawką i odsikiwać, bo i tego nie umiał sam. Teraz już jest większy i radzi sobie świetnie, z dzieciakami się bije i gryzie ich :-) nie ma innego wyjśćia, bo oni by go zamęczyli....

Awatar użytkownika
AniaZaba
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1795
Rejestracja: 25 mar 2008, 13:47

14 wrz 2012, 22:42

Z jednej pensji ciężko nam się utrzymać,
cholerny kraj, kobieta zachodzi w ciąże, rodzi dziecko i nie ma już miejsca pracy :ico_zly: życzę Ci kochana wszystkiego dobrego. Nos do góry, co nas nie zabije to nas wzmocni.. brak mi słów..


A w ogóle co tu taka cisza?/??

Awatar użytkownika
AniaZaba
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1795
Rejestracja: 25 mar 2008, 13:47

Re: Luty 2011 i nasze roczniaki..

29 wrz 2012, 22:03

halo!! czy ktoś tu jeszcze zagląda? co u Was dziewczyny?

Awatar użytkownika
b@sia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 507
Rejestracja: 13 lip 2010, 10:57

Re: Luty 2011 i nasze roczniaki..

29 wrz 2012, 22:21

Ło ale się forum pozmieniało :ico_szoking:
Pewnie coraz mniej czasu mają mamy :ico_oczko: , przynajmniej u nas tak jest. Oliwka poszła do szkoły, Zuzanka większość czasu potrzebuje przy sobie mamy, więc na forum to już sił nie ma wieczorami. Puszczamy sobie radyjko internetowe i tanczymi calymi dniami :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko: albo bajeczki oglądamy. Zuzia coraz więcej zaczyna mówić, uwielbia powtarzać, zdarza się jej łączyć ze sobą wyrazy i często mamy tyle radości z tej jej paplaniny. Naśladuje we wszystkim Oliwke, jak czegoś nie chce zrobić, wystarczy żeby zrobiła to Oliwka, to zaraz z wielką chęcią robi to i ona.
Buziaki dla Was wszystkich Mamuśki i dla Waszych Pociech :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

Re: Luty 2011 i nasze roczniaki..

12 paź 2012, 15:57

nie bardzo mi się te zmiany podobają, przywykłam do starego wyglądu :)

Awatar użytkownika
anijka
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 360
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

Re: Luty 2011 i nasze roczniaki..

20 gru 2012, 15:14

Boże dziewczynki to już grudzień niedługo nasze dzieciaczki bedą miałay 2 latka...a gdzie was wywyiało???co u was odezwijcie sie!!!?????

magda7
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 523
Rejestracja: 23 sie 2010, 11:10

Re: Luty 2011 i nasze roczniaki..

18 sty 2013, 10:36

założyłam wątek dla dwu latków jak będziecie chciały to zapraszam do nas bo u was już niedługo 2 latka
wątek jest na kilka miesięcy aby mozna bylo cos poczytać i popisac z innymi mamusiami
miło bedzie nam się poznać
http://naobcasach.pl/forum/pazdziernik- ... l#p5798069
b

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość